Як правильно торгувати скальпінг

Як правильно торгувати скальпінг

Зміст цієї статті:

Скальпінг на біржі використовується початківцями та професійними трейдерами. Це прибутковий стиль торгівлі, який полягає у заробітку на невеликих коливаннях активного курсу. Щоб використовувати стратегії скальпінгу ефективно, потрібно навчитися вибирати їх, мати самодисципліну і швидко реагувати на рух ціни. Розкажемо, як правильно торгувати скальпінгом на біржі.

Характерні риси скальпінгу у трейдингу

Скальпінгом називають високочастотну торгівлю, коли трейдер відкриває багато угод для отримання прибутку на кілька пунктів. Реагуючи на найменші коливання, скальпер відкриває лонг або шорт позиції, утримуючи їх лише кілька хвилин.

Перш ніж розібратися, як торгувати скальпінгом, варто вивчати його особливості. Характерні риси:

  • Короткострокові угоди тривалістю кілька хвилин, іноді секунд, залежно від виду скальпінгу. Наприклад, піпсування – це угоди, які утримуються трохи більше хвилини, а класичний скальпіг передбачає відкриття позицій на 5-10 хвилин.
  • Невеликий прибуток, заробіток становить лише кілька пунктів (2-3).
  • Таймфрейм трейдинг на короткі інтервали.
  • Закриття всіх позицій до кінця торговельної сесії угоди не переносяться наступного дня.

На що звернути увагу під час вибору стратегії скальпінгу?

Існує багато стратегій для скальпінгу торгівлі на біржі. Наприклад, торгівля склянкою. Біржова склянка містить дані про ордери, створені користувачами біржі. Торгівля скальпінгом по склянці буде успішною, якщо трейдер навчився аналізувати його дані – це дозволить йому визначати точки входу та робити прогноз динаміки курсу на короткий період.

Ще одна стратегія – торгівля за імпульсами. У трейдингу імпульсом є якась подія, що впливає на фінансові ринки та курси активів. Це може бути політична чи економічна новина, після якої помітні зміни трендів. Щоб використати цей метод, трейдеру потрібно освоювати фундаментальний аналіз.

Багато хто використовують стратегію торгівлі за індикаторами, алгоритмами, що допомагають аналізувати рух ціни та прогнозувати її. Є багато різних індикаторів, наприклад, OBV – це один із основних інструментів технічного аналізу, який дозволяє підтвердити зміну тренду.

При виборі стратегії слід ґрунтуватися на такі фактори:

  • досвід трейдера;
  • вміння працювати з технічним чи фундаментальним аналізом;
  • розуміння ринку, уміння аналізувати фінансові новини;
  • знання індикаторів, вміння користуватися найпопулярнішими індикаторами.

Як вибрати валютну пару?

Скальпери торгують на Бінанс та інших великих біржах. Вибирати варто саме найпопулярніші торгові майданчики з високим обсягом торгів. Також важливо правильно вибрати актив, основні вимоги до нього – це висока волатильність та ліквідність. Волатильність вказує на часті коливання курсу, на яких заробляють скальпери. А висока ліквідність забезпечує можливість швидко продати актив за потреби. Чим вища ліквідність активу, тим менша спред.

Спред у трейдингу – це торгові витрати, на які припадає більшість прибутку. У високоліквідного активу великі торгові обороти, і розмір спреду менший. Для успішної та вигідної торгівлі скальпери відкривають ECN-рахунки, які дозволяють моментально виконувати ордери та використовувати мінімальний спред.

Початківцям варто починати торгівлю криптовалютою з класичних ліквідних пар: BTC/ETH, BTC/LTC, USDT/BTC, ETH/LTC та інших.

Як почати торгувати по скальпінгу?

Скальпінг – це трейдинг у межах одного дня. Щоб торговельна сесія пройшла успішно, до неї треба підготуватись. До початку торгів варто вивчити важливі новини, які вийшли за ніч та днем ​​раніше. Не забувайте про різницю в часі та різні часові пояси, вивчаючи новини американських та азіатських фінансових ринків.

Дізнатись докладніше, що таке скальпінг, і як торгувати на фінансових ринках вигідно, ви можете на курсі Crypto Crew. Ми навчаємо популярним стратегіям трейдингу з нуля, допомагаємо новачкам вибрати оптимальний стиль торгівлі та розробити найбільш ефективну тактику для отримання гарного прибутку навіть із невеликим депозитом.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали