Як вивести криптовалюту в реальні гроші

Як вивести криптовалюту в реальні гроші

Зміст цієї статті:

За цифровими активами майбутнє, тому більшість інвесторів прагнуть збільшувати свій капітал у крипті, а не продавати активи. Але за потреби власник завжди може вивести криптовалюту в реальні гроші та витратити їх. Розкажемо про те, як це зробити.

Як вивести криптовалюту в реальні гроші на біржі

Біржа – торговий майданчик для трейдингу та обміну цифрових активів. Існує багато бірж, але більшість із них пропонують однаковий набір функцій. Одна з переваг використання біржі для обміну криптовалюти на реальні гроші – можливість самостійно встановити курс, а не продавати актив за ринковим. Щоправда, на запропонований вами курс має знайтися покупець, який встановив таку саму ціну.

Продавши крипту на біржі, ви можете вивести її на свою банківську картку Visa або MasterCard у відповідному розділі після авторизації та переходу до особистого кабінету. Операція не забирає багато часу, як правило, переказ здійснюється миттєво або займає кілька хвилин. Біржа стягує відсотки за виведення коштів.

Недоліком використання біржі необхідність верифікації. Важливо пам’ятати, що транзакції для верифікованих користувачів не анонімні.

Як перевести криптовалюту в реальні гроші через платіжну систему

Якщо ви не бажаєте продавати крипту на біржі, існують інші методи. Можна перевести криптовалюту на реальні гроші через платіжні системи. Таку функцію пропонують послуги Payeer, Advcash, PerfectMoney та інші. Ці три системи називають одними з найнадійніших і найпопулярніших.

Для обміну крипт на звичайні гроші через платіжні системи не потрібно проходити верифікацію, тому користувачеві гарантується анонімність транзакції. Операції виконуються швидко, а працювати із сервісами просто навіть новачкам. Комісія також є.

До недоліків виведення цифрової валюти через платіжні системи можна віднести не найвигідніший курс. На цих сервісах користувачі змінюють активи за курсом, встановленим платформою. Також не завжди платіжні системи мають достатні резерви за найпопулярнішими криптовалютами.

Як з криптовалюти отримати реальні гроші через онлайн обмінник

Найпростішим способом законно вивести криптовалюту в реальні гроші, користувачі називають онлайн обмінники. Це сервіси-посередники, які дозволяють проводити операції з криптою, гарантуючи безпеку транзакцій. Один із популярних обмінників – ChangeIt, використовуючи його, ви можете обміняти цифровий актив на фіатну валюту та вивести гроші на банківську картку.

Перевагами онлайн обмінників називають швидкі транзакції, операції займають кілька хвилин, простоту роботи з ними, швидку реєстрацію. Через онлайн обмінники можна вивести криптовалюту в реальні гроші за вигідним курсом, а для отримання коштів підходять карти більшості українських банків Visa та MasterCard. Ще одна важлива перевага – відсутність прихованих комісій. Перед підтвердженням транзакції користувач бачить кінцеву суму, яка буде списана з його балансу.

Як перевести криптовалюту в реальні гроші через P2P

Останній варіант, який ми розглянемо – P2P-майданчик. Це послуги, на яких користувачі проводять угоди між собою, безпосередньо. P2P працюють за принципом маркетплейсу: один користувач створює заявку на продаж або купівлю активу, встановлює курс, другий погоджується на угоду, якщо його влаштовують умови. Коли покупець переказує кошти за крипту, цифрова валюта блокується, вона надходить з цього приводу покупця до того часу, поки продавець не підтвердить отримання грошей.

За допомогою P2P-майданчика можна обміняти криптовалюту на реальні гроші за курсом, встановленим самостійно. Сервіс не стягує комісію, забезпечує рівноправність учасників правочину. Недолік теж є – транзакції займають більше часу, оскільки учасники правочину самі знаходять один одного.

Дізнатись більше про те, як виводити криптовалюту в реальні гроші в 2022 році, а також навчитися заробляти на ній ви можете на курсі Crypto Crew. Вчимо новачків інвестувати в крипту та заробляти торгівлею на біржі, ефективно керуючи ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали