Як вивести криптовалюту з біржі на картку після заборони банків (p2p)

Як вивести криптовалюту з біржі на картку після заборони банків (p2p)

Зміст цієї статті:

Зараз у багатьох гостро стоїть питання, як вивести криптовалюту з біржі на карту. Оскільки через ситуацію в країні багато банків запровадили обмеження, пов’язані з купівлею-продажом криптовалюти та легалізацією доходів.

Способи виведення криптовалюти з біржі після заборони банків

Одним із найпопулярніших способів є онлайн-обмінники. Максимально вигідним назвати його не можна. Зате метод є одним із найпростіших і зручніших. Нині дуже багато пропозицій на криптовалютному ринку. Тому варто бути обережними при виборі сервісу, щоб не потрапити у пастку шахраїв. Користуватися такими обмінниками онлайн досить просто. Потрібно лише вказати реквізити, переказати кошти та чекати на зарахування.

Багато хто питає, як вивести криптовалюту з біржі binance на картку Приватбанк? Звісно, ​​зробити це просто. Заходьте до особистого кабінету на платформі, вибираєте розділ «Висновок» та «Фіат», заповнюєте всю потрібну інформацію згідно з інструкціями. Для підтвердження операції запроваджується одноразовий пароль. Щоб транзакція була найзручнішою, є спосіб спростити її з використанням платформи peer-to-peer. Що це та як це працює?

р2р – особливості сервісу

Peer-to-peer трейдинг є тип угоди, коли обмін коштами відбувається безпосередньо між продавцем і покупцем. Ця платформа вподобала користувачів за рахунок своєї простоти, а також безпеки. У процедурі беруть участь дві особи:

  • тейкер – особа, яка розміщує ордер на оголошення. Він купує чи продає цифрову валюту;
  • мейкер – людина, яка безпосередньо розміщує оголошення про продаж-купівлю крипти.

Зручним є те, що на платформі можна домовитись про ціну, яка буде оптимальною для обох сторін.

Безперечною перевагою сервісу є те, що в більшості випадків за виведення криптовалюти не стягується додаткова комісія – вона дорівнює 0. Також до плюсів платформи варто віднести:

  • можливість вибору платіжного методу. Деякі мейкери, окрім банківських переказів, пропонують використовувати електронні гроші або навіть подарункові картки;
  • надійність – на сервісі пропонується ознайомитися з рейтингом продавців (кількість успішно завершених угод, рівень довіри трейдерів), тому ризик залишитись ошуканим мінімальний.

Платформа р2р – інструкція щодо виведення коштів на картку

Розглянемо, як вивести криптовалюту з біржі binance на карту через peer-to-peer. Для початку проходимо авторизацію на сайті, заходимо в розділ «Платіж» та вибираємо Р2Р. Насамперед обираємо спосіб оплати, тобто банк, на карту якого зараховуватимуться кошти. Далі заходимо до пункту «Гаманець-Огляд гаманця», натискаємо кнопку «Переклад». Потім у вікні, що спливає, ставимо галочку навпроти «P2P-аккаунт», вибираємо тип крипти на продаж і вказуємо суму. Якщо все правильно, натискаємо кнопку «Підтвердити».

Далі переходимо до розділу «Торгівля-P2P». Тиснемо «Продати» і вказуємо зразкову суму (це допоможе відразу виключити невідповідні варіанти). Потім вибираємо спосіб оплати (якщо ви хочете змінити метод, вказаний на початку) і натискаємо «Продати» потрібний тип цифрової валюти. Вам покаже вікно, де потрібно ввести кількість крипти для продажу. Відразу відбудеться розрахунок грошової суми (за курсом мейкера) для зарахування на картку. Якщо вас все повністю влаштовує тиснемо кнопку «Продати». Залишається лише дочекатися надходження на картку.

Відразу після завершення операції з’явиться вікно з усією інформацією про транзакцію. Обов’язково буде чат, у якому ви зможете спілкуватись із контрагентом.

Якщо у вас виникли труднощі або ви не знаєте, як вивести крипту з біржі на карту після заборони банків, не турбуйтеся. Професійна команда Сrypto Сrew допоможе розібратися з усіма нюансами як новачкам, так і тим, хто давно у світі трейдингу. Наші фахівці зроблять все, щоб у вас ніколи не було складнощів, а криптовалютна торгівля стала максимально вигідною, простою та безпечною. Раді будемо бачити вас серед наших клієнтів.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали