Як заробляти на кріптовалюті з нуля, що для цього потрібно?

Як заробляти на кріптовалюті з нуля, що для цього потрібно?

Зміст цієї статті:

Активний розвиток криптоіндустрії викликає інтерес у дедалі більшої кількості людей. Адже навіть із невеликим стартовим капіталом можна вибрати відповідний спосіб заробітку на крипті. Цей короткий гайд для тих, хто планує почати заробляти на криптовалюті з нуля.

Як почати заробляти на криптовалюті новачкові: способи заробітку

Насамперед варто сказати, що купити крипту може кожен. Існує велика кількість онлайн-платформ, де після реєстрації можна придбати криптовалюту, розплатившись звичайною банківською карткою. Але є спосіб почати заробляти на криптовалюті для новачків з нуля, коли купувати нічого не потрібно. Цей спосіб називається Airdrop. Є послуги, які роздають цифрові монети за виконання певних дій, наприклад, передплату на сторінку в соцмережах. Щоб не стати жертвою шахраїв, слід уважно підійти до вибору Airdrop-платформи. Наприклад, безпечно користуватися Binance Launchpad.

Почати заробляти на криптовалюті новачок може за допомогою інвестицій, але для цього доведеться витратити власні кошти. Купівля криптовалюти для довгострокового утримання – це класичний варіант заробітку. Необхідно зареєструватися на перевіреній біржі та купити певну кількість криптовалюти, а потім продати її, коли курс зросте. Головне – поміркованість, витрачайте стільки, скільки готові втратити, якщо курс монети впаде.

Почати заробляти на криптовалюті з нуля можна за допомогою стейкінгу. Цей варіант пасивного заробітку пропонують найпопулярніші біржі. Потрібно купити криптовалюту, потім заморозити на біржі для отримання винагороди. Біржі зберігають монети задля забезпечення працездатності блокчейна, виплачують власникам відсотки зберігання за принципом банківського депозиту.

Поради для початківців

Щоб почати заробляти гроші на криптовалюті з нуля, важливо стежити за трендами. Курс криптовалюти може різко змінюватися, тому необхідно вибирати перспективні активи та стежити за станом ринку. Діяти грамотно допоможуть прості поради:

 • Перш ніж зайти на біржу, вивчіть основи трейдингу.
 • Уважно підійдіть до вибору платформи для купівлі та продажу крипт, ознайомтеся з умовами.
 • Не йдіть на поводу у емоцій, стежте за новинами та аналізуйте.
 • Починайте торгувати з невеликих сум, поступово збільшуючи їх.
 • Вибирайте перспективні монети.

Плюси та мінуси заробітку на криптовалюті

Почати заробляти криптовалюту з нуля хоче чи кожен другий. Люди бачать у цифрових монетах простий та швидкий спосіб збільшення доходу. Переваг у такого заробітку справді багато:

 • Сума транзакцій. Операції не контролюються, тому суми транзакцій можуть бути будь-якими.
 • Захист від інфляції Багато цифрових монет випускаються у фіксованому кількості, тому ризики інфляції мінімальні.
 • Збереження персональних даних. Щоб провести транзакцію, вам не потрібно розкривати свої особисті дані банкам або людині, з якою укладаєте угоду.

Перед тим як почати заробляти на криптовалюті з нуля новачкові варто дізнатися і про мінуси. Вони також є:

 • Втрачені кошти не можна повернути. Транзакцію не вдасться скасувати, наприклад, якщо дані гаманця введені неправильно.
 • Ризики. Висока волатильність цифрових активів має великі ризики. Якщо поверхово підходити до аналізу ринку, то легко втратити кошти.
 • Злом. Сама криптовалюта має високий коефіцієнт захищеності, чого не можна сказати про гаманці, де вона зберігається. Ризики злому гаманців хакерами не варто виключати.

Як почати заробляти на криптовалюті новачкові: з чого почати зараз

Який би спосіб заробітку на крипті ви не вибрали, важливо розуміти – гроші не надходитимуть на рахунок власними силами. Щоб отримувати дохід та примножувати його, потрібно вчитися, розвиватися у цій сфері, завжди бути в курсі новин та аналізувати ринок.

Фахівці Сrypto Сrew знають, як почати заробляти на криптовалюті з нуля, навчають трейдерів-початківців, діляться секретами і рекомендаціями. А всі учасники спільноти підтримують один одного та надихають успіхами. Спробуйте заробляти разом з нами і переконайтеся, що це нескладно!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали