Як заробляти на криптовалюті, коли мало часу

Як заробляти на криптовалюті, коли мало часу

Зміст цієї статті:

Трейдинг називають одним із головних та найбільш прибутковим способом заробітку на криптовалюті. Однак він вимагає від інвестора не тільки знань та досвіду, уміння аналізувати ринок та робити прогнози, а й часу. Щоб отримувати добрий дохід від трейдингу, доводиться протягом повноцінного робочого дня торгувати активом на біржі. Далеко не всі прагнуть стати трейдерами, багато хто хоче отримати пасивне джерело заробітку на крипті.

Як заробляти на криптовалютному лендінгу?

Лендінг – один із найпоширеніших способів пасивного заробітку на криптовалюті. Для цього вам необов’язково розумітися на котируваннях, володіти спеціалізованою термінологією і проводити технічний аналіз. Принцип роботи крипто лендінга нагадує банківський депозит. Власнику активу потрібно здати його в оренду торговій платформі, натомість він отримає відсотки. Відсоток нараховується за використання активу як позика трейдерам, проведення інших транзакцій та операцій у системі блокчейн.

Існує два види смарт-контрактів: безстроковий та фіксований. Перший дає низьку відсоткову ставку, оскільки будь-якої миті власник може забрати свій актив. Другий – більш прибутковий, крипта здається певний період, а відсотки її використання вище.

Переваги заробітку на крипті лендінгом:

 • достатньо мінімальних вкладень для здобуття досвіду та знайомства з умовами біржі;
 • не потрібні спеціальні знання та потужне обладнання;
 • ризик втрати коштів у виборі надійної біржі майже дорівнює нулю.

Недоліки:

 • є ризики здати крипту у найм шахраям;
 • метод не приносить швидкий та великий дохід;
 • для отримання максимальних відсотків підходять лише фіксовані смарт-контракти.

Як заробляти на біржі криптовалют стейкінгом?

Стейкінг – це альтернатива майнінгу, але для нього не потрібно мати обладнання з високою обчислювальною потужністю. Стейкінг працює на алгоритмі Proof-of-Stake (PoS), монети використовуються для підтвердження транзакцій. Власник крипт може надати її біржі за винагороду. Як і у випадку з лендингом, актив зберігається в смарт-контракті, а його власник отримує відсотки за зберігання.

Відмінність стейкінгу від ленгідгу полягає в тому, що монети не зберігаються на рахунку, а активно використовуються для підтримки блокчейна. Цей метод заробітку на біржі криптовалют може приносити до 15% річних. Використовуючи калькулятор на торговій платформі, користувач може сам розрахувати зразковий розмір заробітку, проте завжди варто враховувати можливість зниження курсу активу через високу волатильність крипти.

Переваги способу:

 • просто, і не потрібне спеціальне обладнання;
 • відсоток за стейкінг можна прорахувати заздалегідь;
 • поріг входу невисокий.

Мінуси:

 • важливо розуміти, які монети є трендовими, найліквіднішими;
 • є ризик втратити вкладення активі з низькою капіталізацією.

Як почати заробляти на криптовалюті прибутковим фермерством?

Прибуткове фермерство є ще одним популярним пасивним способом отримання грошей. Власник крипт може вкласти її в біржу, яка розподілить актив серед інших користувачів, одним у вигляді кредиту, іншим – відсотків. Сам власник криптовалюти також отримає свій відсоток.

Від стейкінгу прибуткове фермерство відрізняється метою використання крипти – актив потрібен платформ для забезпечення ліквідності. Наприклад, користувач біржі хоче обміняти ETH на іншу монету і за транзакцію він заплатить комісію. Ця комісія буде розподілена між учасниками пулу ліквідності пропорційно їхньому внеску.

Переваги:

 • можливість отримувати високі річні відсотки за правильної стратегії розміщення коштів;
 • безпека, порівняно із звичайними інвестиціями у цифрові активи;
 • великі біржі пропонують вигідні умови.

Недоліки:

 • важливо розумітися на трендах ринку, котируваннях, ліквідності монет;
 • для більшого заробітку необхідно регулярно переказувати кошти між різними платформами, вибираючи перспективні пули.

Дізнайтеся, скільки можна заробити на криптовалюті, витрачаючи мінімум часу, у спільноті Crypto Crew! Навчимо вибирати перспективні способи заробітку та ефективно розпоряджатися інвестиціями.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали