Як заробити на криптовалюті в Україні

Як заробити на криптовалюті в Україні

Зміст цієї статті:

Інвестиції та заробіток на криптовалюті доступні більшій кількості людей, ніж здається. Поріг входу в цю сферу досить низький, вам не потрібно мати спеціальну освіту та великий стартовий капітал, щоб купити першу крипту та почати отримувати прибуток від неї. Ми розповімо, як заробити на криптовалюті новачкові.

Чому варто почати заробляти на крипті

Криптовалютний ринок привабливий новизною та відносно невеликою кількістю учасників, хоча з кожним роком їх стає дедалі більше. Криптовалюта має високу волатильність, тому при правильному плануванні та прогнозуванні можна суттєво збільшити свій капітал.

Декілька причин почати заробляти на криптовалюті новачкові в 2022 році:

 • Низький поріг входу. Як ми вже сказали, почати інвестувати у віртуальну валюту та заробляти на ній може кожен, хто готовий вкласти певну суму та поринути у вивчення сфери. Для початку необов’язково мати десятки тисяч доларів, достатньо кількох сотень доларів. А навчитися заробляти можна на курсах професійних трейдерів.
 • Різноманітність. У криптосфері є безліч способів заробітку різної складності, деякі підходять лише професіоналам, але новачок зможе знайти підходящий варіант для себе. До того ж, існують тисячі криптовалют, в які можна інвестувати, багато хто з них поки що коштує дешево.
 • Пасивний дохід. Щоб заробляти гроші на криптовалюті, необов’язково цілодобово сидіти біля монітора, аналізувати графіки та стежити за котируваннями. Є чимало способів пасивного заробітку, які прості та зрозумілі початківцям.

Чи реально заробити на трейдингу криптовалют?

Криптовалютний трейдинг – один із найпопулярніших видів заробітку на віртуальних активах. Його принцип простий: купувати дешевше та продавати на піку вартості. Проте простий принцип трейдингу не говорить про те, що заробляти на ньому легко. Трейдингу варто вчитися, приділяючи час освоєнню аналізу, вивченню ринку та його трендів. Непостійність курсу, залежність ціни активу від попиту та пропозиції, непередбачуваність ринку – все це плюси для професіоналів, але мінуси для новачка, адже трейдеру-початківцю складно виходити в плюс, не маючи базових знань і навичок.

Скільки можна заробити на трейдингу криптовалют однозначно сказати складно. Дохід трейдера залежить від стартового капіталу, обраної стратегії торгівлі та її навичок. Щоб почати трейдити, потрібно вибрати одну з найпопулярніших бірж та зареєструватися на ній. Але насамперед варто пройти навчання та освоїти основи.

Переваги трейдингу:

 • висока прибутковість;
 • можливість торгувати у час доби;
 • відсутність необхідності купувати спеціальне та дороге обладнання.
 • Хвилини трейдингу:
 • високі ризики;
 • необхідність інвестувати у своє навчання та розвиток навичок;
 • необхідність самодисципліни.

Пасивний заробіток на криптовалюті

Трейдинг криптовалюти – один із найприбутковіших варіантів заробітку. Є й інші, менш прибуткові, але прості і серйозні зусилля і знання, що не вимагають від новачка.

Як заробити криптовалюту з мінімальними зусиллями:

 • Холдинг або довгострокові інвестиції. Ви можете купити криптовалюту на біржі через обмінник або P2P-платформу і забути про неї на якийсь час, а потім продати дорожче, коли курс виросте.
 • Стейкінг. Стейкери блокують свою криптовалюту в гаманці і за це одержують винагороду від торгової платформи. Це аналог банківського депозиту. Біржі використовують стейкінг підтримки працездатності блокчейна.
 • Лендінг. Криптовалюту в лендинг беруть біржі або приватні особи, а натомість власник отримує відсотки. Платформи або приватні трейдери беруть крипту в лендинг, щоб торгувати із кредитним плечем.
 • Інвестиції у криптофонди. Вклавши гроші у криптовалютний фонд, ви отримуєте прибуток від продажу ліквідних активів, якими торгує обраний фонд. Скільки можна заробити на криптовалютному стейкінгу залежить від того, скільки ви готові вкласти.

Хочете дізнатися, як заробити криптовалюту без вкладень, як робити вигідні інвестиції та безпечно торгувати на біржі? Проходьте наш курс і приєднуйтесь до ком’юніті Crypto Crew! Ми створили програму навчання для новачків, пройшовши яку вже через місяць ви побачите перші позитивні результати.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали