Як заробити на NFT без вкладень: 5 способів почати свій шлях

Як заробити на NFT без вкладень: 5 способів почати свій шлях

Зміст цієї статті:

Бажаєте стати власником NFT, але не готові витрачати власні гроші на токени? Ми розповімо, як розпочати заробляти на NFT без вкладень. Розглянемо кілька популярних способів отримання токенів безкоштовно.

Як заробити на NFT без вкладень

NFT – це популярний цифровий актив, який цікавить колекціонерів, геймерів, криптоінвесторів. Щоб отримати перший токен, необов’язково платити за нього власні гроші.

Способи заробітку на NFT без вкладень:

 1. Безкоштовна роздача токенів або AirDrop. На старті блокчейн-проекту його представляють потенційним інвесторам і часто роздають певну кількість токенів безкоштовно. Дізнавшись заздалегідь про проведення AirDrop, можна на різних майданчиках-агрегаторах, у соціальних мережах проекту.
 2. Безкоштовна роздача у Twitter. Це також AirDrop, але зазвичай його визначають окрему категорію. У Twitter AirDrop влаштовують великі проекти із серйозним фінансуванням, часто такі токени значно зростають у ціні після запуску на ринок.
 3. Баунті. Це аналоги AirDrop, але з деякими відмінностями. Баунті є роздачею токенів за виконання певних завдань – лайки, коментарі до постів, репости та інші. Чим більше завдань виконано, тим більше токенів можна отримати.
 4. NFT крани. Вони також роздають токени за виконану роботу. Користувачі, які зареєструвалися на сайті або в додатку, повинні дивитися відео, переглядати рекламу, читати статті, грати в ігри та проходити питання сервісу.
 5. Блокчейн-ігри. Це найбільш цікавий варіант безкоштовного заробітку на NFT. Проходячи рівні, покращуючи ігрових персонажів, виконуючи різні завдання, гравці отримують незамінні токени, які можна продати на маркетплейсах.

Популярні ігри на NFT

Перш ніж навести приклади популярних блокчейн-ігор, варто сказати, що заробіток на іграх без вкладень, швидше за все, буде невеликим. Граючи безкоштовно, можна отримати трохи найдешевших токенів, при конвертації в криптовалюту або фіат сума виявиться невагомою. Щоб отримувати відчутний прибуток від ігор, варто робити донати та покупки всередині гри, а також доведеться витрачати багато часу.

Популярні блокчейн ігри, де можна отримати безкоштовні NFT:

 • Gods Unchained. Одна з топових ігор із блокчейном Ethereum. Це розрахована на багато користувачів карткова гра, де гравці повинні збирати власну колоду карт для змагань з іншими учасниками. Кожна перемога – це підвищення рейтингу, що відкриває доступ до більш складних рівнів та дорожчих NFT. Унікальні картки можна продавати на маркетплейсах.
 • Splinterlands. Теж карткова гра, нагадує Gods Unchained, але працює на блокчейні Hive. Гравцям потрібно збирати колоди, брати участь у турнірах, підвищувати свої шанси стати власником найдорожчих NFT ігор. У Splinterlands є сезонні нагороди, є можливість підвищувати не лише рейтинг, а й рівень карт. При програші у картковій грі рейтинг учасника не знижується.
 • Guild of Guardians. Це розрахована на багато користувачів рольова гра в стилі фентезі. Одна з останніх ігор, представлених на ринку, випущена у 2023 році. Учасникам потрібно збирати команди персонажів, проходити підземелля та боротися з ворогами. За підсумками битви гравці отримують ресурси для створення рідкісних предметів та персонажів – це і є NFT, які можна продати на маркетплейсі. Гра створена на блокчейні Immutable X.

Де продати зароблені токени?

Заробивши перші токени, ви можете зберегти їх для колекції, використовувати для більшого заробітку, наприклад прокачувати ігрового персонажа, продати на маркетплейсі. Більшість учасників крипторинка для продажу та купівлі NFT вибирають ці платформи:

 • OpenSea;
 • Rarible;
 • SuperRare;
 • Foundation;
 • NiftyGateway.

Перераховані маркетплейс – це найбільш популярні майданчики з найбільшим обсягом продажів. Продавати NFT можна і на криптобіржах, які запустили свої фірмові маркетплейси – ByBit, Binance, OKX.

Читайте більше про заробіток на NFT без вкладень у спільноті Crypto Crew! У ком’юніті ви завжди одними з перших дізнаватиметеся про вигідні AirDrops, в яких точно варто брати участь.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали