З якої суми можна почати у криптотрейдингу

З якої суми можна почати у криптотрейдингу

Зміст цієї статті:

Заробити на криптовалюті може кожен охочий, якщо він обрав правильну стратегію і, звісно, ​​інвестував власні кошти. Переваги криптовалюти перед акціями у тому, що початку трейдингу не потрібні серйозні вкладення. Поріг входу в трейдинг крипт досить низький, доступний більшості. Поговоримо про мінімальну суму для покупки криптовалюти на біржі та початку трейдингу.

Як почати купувати криптовалюту і як розрахувати стартову суму?

Щоб зрозуміти, з якої суми можна почати інвестувати в криптовалюту, потрібно визначитися з видом активів, які ви будете використовувати. Що курс крипти щодо долара, то більше вкладень потрібно. Адже для заробітку потрібно купувати кілька лотів, а не один, оскільки прибуток із нього не буде суттєвим.

Наперед продумайте стратегію трейдингу. Чим частіше ви відкриватимете угоди, тим менше грошей потрібно для старту, адже кожна угода приноситиме невеликий дохід, а сумарно вони дозволять отримати перший суттєвий прибуток.

Визначте кількість угод. Якщо їх багато, депозит для забезпечення має бути більшим. Щоб обійтися невеликим депозитом та легше контролювати процеси, новачкам не варто відкривати більше двох угод одночасно.

Скільки грошей потрібно для початку інвестицій?

Інвестиція в криптовалюту – це ще не торгівля, а лише покупка активу. Наприклад, мінімальна сума купівлі криптовалюти на Бінансі становить лише 500 гривень. Зареєструвавшись на біржі, купити біткоїн, ефіріум або іншу монету можна просто з кредитної чи дебетової картки.

Звичайно, мінімальної суми для покупки криптовалюти на Бінанс недостатньо для трейдингу та заробітку. Навіть якщо ви готові вкласти не 500 гривень, а 100 доларів, не варто поспішати торгувати. Краще вкласти їх у перспективну криптовалюту довгостроково або нагромадити ще, перш ніж почати грати на біржі.

Чим більший депозит, тим вищі шанси заробити

Експерти вважають, мінімальна сума для покупки криптовалюти та початку трейдингу – 1000 доларів. На відміну від 500 гривень, достатніх для купівлі мізерної частки біткоїну, 1000 доларів шкода втратити, і з цією сумою цікавіше працювати.

Чим більший депозит, тим вищі шанси для успішної реалізації ризик-менеджменту. По-перше, це дозволяє диверсифікувати гаманець, тобто мати активи у різних криптовалютах. По-друге, що менше відсотків від депозиту посідає відкриту угоду, то нижчі ризики втратити весь капітал при невдачі.

Поради новачкам

Хочете торгувати криптовалютою та заробляти? Вибирайте перевірену біржу, реєструйтесь, вносьте депозит та вибудовуйте стратегію торгівлі. Правильна тактика дозволить почати заробляти вже за кілька тижнів, впевнено та без високих ризиків.

Щоб не втратити інвестиції, дотримуйтесь кількох простих правил:

Дотримуйтесь обраної стратегії. Не відкривайте угоду, довіряючи лише інтуїції. Завжди звертайте увагу стан ринку, аналізуйте.

Використовуйте правила мані-менеджменту. Розподіляйте кошти для інвестицій так, щоб у разі невдачі зазнати мінімальних втрат. В одну угоду вкладайте не більше 5% від наявного капіталу, а краще менше.

Не забувайте про помірність. Протягом торгової сесії відкривайте фіксовану кількість угод, який результат вони не приносили. Бажання компенсувати втрати або заробити більше може коштувати вам депозит.

Трейдинг вимагає як початкового капіталу, а й знань. Щоб торгувати успішно та не втрачати кошти, розвивайтеся, занурюйтесь у тему, вчіться аналізувати. Чи не справляєтеся самостійно, тому що губитеся і не встигаєте стежити за трендами? Знайдіть однодумців та підтримку! Навчаючись разом із командою, ви швидше розберетеся в тонкощах криптовалютного ринку та зробите мінімум помилок. Команда Сrypto Сrew завжди допоможе новачкові стати впевненішим і почати заробляти, маючи мінімальну суму для покупки криптовалюти.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали