З якої суми почати у крипті

З якої суми почати у крипті

Зміст цієї статті:

Криптовалютний ринок, порівняно з іншими фінансовими ринками, має невисокий поріг входу. Почати інвестувати у крипту та торгувати на біржі може практично кожен, хто готовий вкласти кількасот доларів. Щоб прийти до стабільного високого заробітку, інвестиції мають бути більшими, і крім того, трейдеру доведеться витратити час на навчання, вибрати прибуткову торговельну стратегію. Але для старту у криптовалютній сфері мати великий депозит необов’язково.

З якої суми можна почати торгувати криптовалютою?

Вирішуючи, яку суму виділити на торгівлю криптою, потрібно визначитися – ви збираєтеся вчитися трейдингу або вже маєте необхідні для трейдера навички і хочете активно заробляти на біржі. Залежно від цілей, потрібні різні суми. Щоб отримувати високий прибуток щомісяця, за умови ефективної торгової стратегії та досвіду трейдеру потрібен депозит у розмірі кількох десятків тисяч доларів. Як правило, на початковому етапі майже ніхто не вкладає такі суми в крипту, трейдери починають із невеликих інвестицій, протягом місяців чи кількох років поступово збільшують капітал.

Щоб навчитися трейдити на біржі, достатньо 100 доларів. Цього вистачить, щоб купити невелику кількість ліквідного токена, створювати та скасовувати ордери, вчитися ставити стопи, розібратися, як влаштована біржа. Початкова сума має бути такою, яку ви готові втратити безповоротно. Помилково вкладати велику суму на першому етапі, навіть якщо вона у вас є.

Розмір депозиту, який буде необхідний для трейдингу, залежить від ринку. На відміну від фондового ринку, криптовалютний привабливіший для трейдерів з невеликими стартовими депозитами. Але важливо розуміти, що від стартового капіталу залежить заробіток. Не можна вкласти 10 $ і заробити 1000 $, швидше буде навпаки.

Торгівля криптою з мінімальним стартовим капіталом: переваги та недоліки

Одне з головних правил, якому варто слідувати трейдеру-початківцю – інвестувати потрібно поступово. Не поспішайте вкладати всі вільні гроші в криптовалюту одразу. Розумніше інвестувати невеликі суми щотижня чи кожного місяця, паралельно розбираючись в основах та особливостях ринку.

Торгівля з невеликим депозитом має переваги:

  • Тренування. Ви можете тренуватися на дрібних, але реальних сумах, прокачуючи навички, роблячи помилки та виправляючи їх самостійно, щоб уникати надалі.
  • Побудова стратегії. Починаючи з невеликих сум, ви можете дозволити собі безліч дрібних угод для здобуття досвіду та побудови ефективної стратегії торгівлі.
  • Мінімальні втрати. Маючи невеликий стартовий депозит, ви ризикуєте дрібною сумою у разі невдачі. Навіть якщо ви злити депозит протягом декількох днів, це не стане для вас серйозною втратою, переглянувши стратегію торгівлі, зможете почати все заново.
  • Перевірка на біржі. З маленьким депозитом ви безпечно для свого фінансового стану зможете не тільки освоїти базові навички трейдера, але й протестувати торговий майданчик, переконатися, що він вам підходить.

Мінусами торгівлі з невеликим депозитом є обмежена кількість активів та стратегій трейдингу, а також мінімальна сума прибутку від кожної угоди. Заробляючи дуже мало, деякі втрачають мотивацію.

Все ж таки плюсів у торгівлі з невеликим депозитом на початковому етапі більше, ніж мінусів. Це оптимальний варіант для новачків.

Як почати заробляти на крипті без серйозних вкладень?

Великі депозити – це небезпека для трейдера-початківця, навіть якщо він може дозволити собі інвестувати велику суму в крипту. Найчастіше ризики не виправдовуються. Завдання новачка – навчитися зберігати та примножувати. Для цього потрібно розібратися, які стратегії трейдингу використовуються на криптовалютному ринку, вибрати відповідну, навчитися аналізувати стан ринку та прогнозувати, ознайомитись із біржовими інструментами.

Найкращий спосіб впевнено стартувати на біржі – пройти навчання у професіоналів. У Crypto Crew ви навчитеся всьому, що повинен вміти трейдер-початківець, і зможете почати заробляти навіть зі скромним депозитом.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали