За криптовалютою майбутнє

За криптовалютою майбутнє

Зміст цієї статті:

Позиції криптовалюти поступово зміцнюються у всьому світі. Сьогодні з технологією блокчейн знайомі не лише валютні спекулянти та великі гравці крипторинка, а й прості обивателі, які переводять заощадження в цифрові активи. Стрімкий розвиток сфери та зростання популярності віртуальної валюти вказують на те, що за нею майбутнє, та інвестувати треба вже зараз.

Переваги інвестицій у крипту

Криптовалюта є одним із найкращих активів для зберігання заощаджень та інвестицій, незважаючи на волатильність. Це перспективно, вигідно та цікаво. Найбільш значущі переваги інвестицій у крипту:

  • Різноманітність. Існують тисячі монет та токенів, які можуть приносити вам гарний дохід. До того ж, є безліч способів заробітку на крипті, активних та пасивних.
  • Доступність. Щоб почати інвестувати і увійти на біржу, не потрібно мати великий капітал. Пари сотень доларів цілком вистачить для того, щоб спробувати свої сили та познайомитись із криптоіндустрією. А ще є способи, що дають змогу отримати криптовалюту безкоштовно.
  • Прибутковість. Досвідчений трейдер заробляє тисячі відсотків річних від депозиту. А проектів, що дозволяють добре заробляти на віртуальних активах, з кожним місяцем стає дедалі більше.
  • Стійкість до інфляції. Фіатні валюти знецінюються безперервно, а криптовалюта – ні. Її курс залежить від попиту та пропозиції на ринку, але не схильний до інфляції.
Інвестувати в криптовалюту можна кількома способами. Найочевидніше – купити перспективну монету та утримувати, щоб потім продати за підвищення курсу. Вкладати гроші можна не лише у саму крипту, а й у криптовалютні фонди, купуючи їхні акції.

Чому за криптовалютою майбутнє?

Однією з ознак того, що за криптовалютою майбутнє – динамічне зростання кількості користувачів віртуальних активів у всьому світі. Експерти вважають, що криптовалюта стоїть на порозі масової адаптації, і залишилося зовсім недовго до того, як її сприйматимуть звичним фінансовим активом, інструментом для інвестицій, зберігання заощаджень та заробітку. Наприклад, у січні 2021 року кількість користувачів крипти становила близько 100 млн осіб, а вже у січні 2022 року кількість власників віртуальних активів перевищила 300 млн. Це маленький відсоток від усього населення планети, але тренд зростання популярності крипти зберігається.

Сьогодні криптовалюту можна назвати життєздатною інвестицією, незважаючи на відносно ранню стадію еволюції крипторинку. У неї вкладають кошти як самостійні інвестори, а й великі компанії зі світовим ім’ям і навіть деякі державні інститути. Сальвадор став першою державою у світі, яка визнала Біткоін офіційним платіжним засобом. А популярні платіжні системи Visa, Mastercard та Paypal регулярно публікують анонси інтеграцій із криптовалютними проектами та новини сфери, роблячи присутність цифрових активів у нашому житті більш помітною.

До речі, Україна є однією з небагатьох країн, яка вже легалізувала віртуальні активи. Фахівці запевняють, що запуск легального ринку криптовалюти та виведення цього сектору економіки з тіні позитивно позначиться на індустрії та користувачах.

Як не прогаяти можливості і почати заробляти вже сьогодні?

Незважаючи на те, що основа криптовалютної сфери сформована, це індустрія, що все ще активно розвивається. Це означає, що сьогодні інвестувати в криптовалюту вже не рано, але ще не пізно. Новачок, що тільки прийшов на ринок, може отримати всю необхідну інформацію, щоб зробити перші успішні кроки, а для навчання інвестиціям та заробітку є сотні ресурсів. Незважаючи на велику кількість гравців, у початківця високі шанси на отримання великих доходів та заняття своєї ніші. Однак по-справжньому заробляти на крипті і зробити її основним джерелом стабільного і гідного доходу можуть не всі, а лише ті, що готові вчитися і ставитися до справи як до роботи.

Проходьте курс у Crypto Crew і приєднуйтесь до нашого ком’юніті, щоб не проґавити свій шанс заробляти на віртуальних активах! Ми розповідаємо про перспективні монети, вчимо правильно складати інвестиційний портфель та торгувати на біржі ефективно.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали