Бичачий ринок: як заробити на зростанні цін на активи

Бичачий ринок: як заробити на зростанні цін на активи

Зміст цієї статті:

Інвестиції в криптовалюту – це перспективний спосіб заробітку, але лише за наявності ефективної стратегії та розуміння ринку. Криптовалютний ринок динамічний, один тренд змінюється іншим. Виділяють два основні тренди: бичачий та ведмежий. Розкажемо, що таке бичачий тренд, як зрозуміти, що ви знаходитесь на бичачому ринку, і які стратегії варто обирати в даному випадку.

Що означає «бичачий» ринок?

Бичачий ринок – це період тривалого зростання цін на активи. Він характеризується оптимістичним настроєм інвесторів і трейдерів, які очікують на подальше підвищення курсу обраних активів, виявляють велику зацікавленість у купівлі криптовалюти, внаслідок чого підвищується обсяг торгів, а зростання попиту на монети сприяє тому, що вони стають дорожчими.

Як зрозуміти, що ви знаходитесь на бичачому ринку?

Щоб розпізнавати тренди та розуміти, на якому ринку ви знаходитесь, потрібно стежити за динамікою ціни криптовалюти протягом тривалого періоду. Якщо ціни монет зростають, а інвестори продовжують вкладати у них – це чітка ознака бичачого тренду. На бичачому ринку спостерігається висока ліквідність активів, тобто вони легко продаються і купуються, оскільки на них високий попит. Крім цього, за бичачого ринку волатильність активів помірна.

Якщо перевести все це цифри, можна виділити так зване правило 20/20/20. Тобто після обвалу курсу активу мінімум на 20% ціна підвищується на 20% або вище протягом кількох місяців, двох-трьох. А завершенням бичачого тренду вважається падіння курсу, що раніше виріс, на 20%. З огляду на це можна планувати купівлю активу на період, коли помітне стійке зростання після падіння. Однак це правило не є універсальним, і для пошуку оптимальних моментів для купівлі або продажу варто використовувати технічний аналіз, зіставляючи дані різних торгових індикаторів.

Чим бичачий ринок відрізняється від ведмежого?

Протилежністю бичачому ринку є ведмежий. Це тренд, у якому вартість активу тривалий період знижується. Ведмежий ринок характеризується песимістичним настроєм інвесторів та трейдерів, які очікують подальшого зниження ціни. Ознаки ведмежого тренду – низька ліквідність активів та висока волатильність.

Які торгові стратегії можна використовувати на бичачому ринку?

Існує безліч стратегій та стилів трейдингу, але не всі вони ефективні на бичачому ринку. У період зростання цін на активи досвідчені трейдери та інвестори часто обирають такі популярні стратегії:

  • Довгострокові інвестиції. Це купівля популярних та затребуваних активів з метою їхнього тривалого утримання для того, щоб дочекатися значного зростання ціни та продати. Вкладати можна не лише в самі криптовалюти, а й криптовалютні фонди, а також різноманітні проекти на базі блокчейн.
  • Денна торгівля. Ця стратегія передбачає купівлю та продаж активу протягом дня для отримання прибутку від невеликих коливань курсу. Трейдери, які вибрали цей стиль торгівлі, здійснюють багато дрібних угод протягом торгового дня, не залишаючи відкриті позиції на ніч та наступного дня. Щоб успішно користуватися цією стратегією, важливо освоювати технічний аналіз та ефективно працювати з ціновими графіками.
  • Маржинальна торгівля. Цей вид трейдингу передбачає використання кредитного плеча збільшення потенційного прибутку. Позикові кошти дозволяють відкривати великі угоди, мало володіючи таким масивом активу. Проте, що більше потенційний прибуток, то вище можливі ризики. Тому для маржинальної торгівлі також важливо вміти аналізувати ринок, знаходити точки входу та виходу із угод, вчасно визначати зміну тренду.

Вибирайте оптимальну торгову стратегію та навчайтеся ефективно використовувати її разом із Crypto Crew! Ми розробили освітню програму для новачків у трейдингу. Навчаючись у нас, ви освоїте базові навички торгівлі криптовалютою та ефективні методи технічного аналізу, навчитеся розпізнавати тренди та вчасно помічати їхній розворот, коригувати торгову стратегію відповідно до поточних умов та керувати ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали