Денна торгівля: як заробляти на короткострокових угодах

Денна торгівля: як заробляти на короткострокових угодах

Зміст цієї статті:

Для заробітку на криптобірж використовуються різні торгові стратегії. Одна з найпопулярніших – дейтрейдінг. Це внутрішньоденна торгівля, що дозволяє заробляти на короткострокових угодах. Як і багато інших стратегій, вона має переваги та недоліки, про які розповімо далі.

Що таке дейтрейдинг?

Дейтрейдинг – це короткострокова торгівля на криптовалютному чи інших фінансових ринках, в рамках якої трейдери відкривають та закривають позиції на продаж чи купівлю активу протягом одного торгового дня. Трейдери роблять велику кількість дрібних угод протягом торгової сесії, не залишаючи відкриті угоди наступного дня. Ця стратегія дає змогу заробляти на дрібних коливаннях курсу криптовалюти. Дейтрейдинг одночасно прибутковий та ризикований вид заробітку, його успішність залежить від навичок трейдера, його вміння аналізувати ринок та швидко приймати рішення у поточній ситуації.

Основні принципи дейтрейдингу

Внутрішньоденна торгівля передбачає відкриття протягом великої кількості позицій. Угоди утримуються кілька секунд, годин або хвилин, залежно від поточного рівня волатильності активу та швидкості зміни курсу.

Основні засади цього виду торгівлі на криптобіржі:

 • Технічний аналіз. Трейдер повинен розуміти поточну ситуацію на ринку, вміти розпізнавати тренди, аналізувати актив та динаміку його ціни, знаходити оптимальні точки для входу та виходу з ринку. Для цього використовують різні індикатори та інструменти технічного аналізу, які допомагають знаходити рівні підтримки та опору, бачити розвороти трендів, розпізнавати неправдиві сигнали.
 • Управління ризиками. Цей принцип важливий для будь-якої стратегії заробітку на криптовалюті. Трейдер повинен наперед встановити допустимий розмір збитків на день, тиждень і місяць. Дотримуючись власного плану ризик-менеджменту, трейдер не виходить за рамки допустимих пітніть, не робить угоди, ризик від яких вищий за потенційний прибуток.
 • Швидкість реакції. Щоб заробляти на дейтрейдінг, потрібно вчитися приймати рішення швидко, реагувати на найменші зміни ціни активу, бути готовим оперативно відкривати та закривати угоди.

Плюси та мінуси денної торгівлі на криптобіржі

Дейтрейдинг вважається популярною, але складною стратегією торгівлі на криптобіржі. Але трейдери старанно освоюють принципи дейтрейдингу через його переваги:

 • Низький поріг входу. Почати заробляти на внутрішньоденній торгівлі можна із невеликим стартовим капіталом.
 • Висока прибутковість. За наявності певних навичок та знань трейдери одержують високий дохід від внутрішньоденної торгівлі.
 • Активність ринку. На малих таймфреймах ціна монет змінюється постійно, даючи трейдерам можливість заробляти щодня і за будь-якого тренду.
 • Швидке набуття досвіду. Велика кількість вчинених угод допомагає швидше освоїти необхідні навички, навчитися самостійно аналізувати ринок та приймати вигідні торгові рішення.
 • Різноманітність інструментів. Для трейдерів, які вибрали внутрішньоденну торгівлю, є багато індикаторів та інструментів для більш точного аналізу ринку.

Дейтрейдінг має і мінуси:

 • Ризикованість. Є трейдер не вміє керувати ризиками, короткострокові угоди можуть призвести до значних втрат. Щоб уникнути їх, потрібно контролювати емоції, чітко дотримуватися стратегії та плану, правильно інтерпретувати сигнали індикаторів.
 • Складність. Щоб отримувати високий прибуток від внутрішньоденної торгівлі, потрібно приділяти багато часу та сил трейдингу. І тут важливо розвивати посидючість, терпіння, дисциплінованість.
 • Комісії. Кожна угода – це оплата комісії торговій платформі. Чим більше правочинів, тим більше комісій. Важливо вибирати біржі з найменшими комісіями та здійснювати угоди на такі суми, щоб комісії не з’їдали значну частину денного доходу.

Бажаєте заробляти на денній торгівлі? Вивчайте трейдинг у Crypto Crew, і ви отримаєте всі необхідні навички для успішного застосування цієї торгової стратегії! Наші ментори навчать працювати з терміналами бірж та торговими індикаторами, правильно розпізнавати сигнали та приймати рішення швидко.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали