ХОДЛінг: як утримувати криптовалюту, не втративши надію на зростання ціни

ХОДЛінг: як утримувати криптовалюту, не втративши надію на зростання ціни

Зміст цієї статті:

Існує безліч способів заробляти на криптовалюті, серед яких кожен знайде оптимальний варіант для себе. Ми розглянемо найпопулярніший варіант заробітку – ХОДЛінг. Розкажемо, що це, як інвестувати грамотно та вибирати найкращий час для продажу активу.

Введення в ХОДЛінг

ХОДЛ або ХОДЛінг – це варіант інвестування у цифрові активи з метою заробітку. Довгострокові інвестори в криптовалюту вкладають великі суми у вже відомі та успішні чи нові перспективні проекти, утримують актив досить довго, чекаючи значного зростання курсу, після чого продають крипту. Наприклад, можна вкласти гроші в Біткоїн при курсі $20 000 і зберігати його доти, доки курс не зросте до $30 000. Таким чином, ви заробите і уникнете ризиків, пов’язаних із короткочасними коливаннями вартості.

Як не втратити надію на зростання ціни криптовалюти

Стратегії довгострокового інвестування в крипту актуальні для власників Біткоіна та інших популярних монет, що входять до ТОП-50. Ця тактика набагато безпечніша, ніж торгівля криптою на біржі та заробіток на короткострокових коливаннях курсів. Якщо вам здається, що ХОДЛінг небезпечний для вашого капіталу через можливість різкого обвалу ціни, просто згадайте історію Біткоїна. За весь час свого існування ця монета кілька разів падала у ціні більш ніж на 80%, але потім все одно відновлювалася та дорожчала, і зараз все ще утримує лідерські позиції на ринку.

Гарантій того, що ви в рази збільшите капітал за допомогою ХОДЛінгу немає, тому що криптовалюта має найвищу волатильність серед усіх фінансових інструментів, а інвестиції в неї завжди ризиковані. Однак при правильному підході інвестор має завжди можливість непогано заробити.

<h2> Чому довгострокові інвестори в криптовалюті можуть заробляти більше?

Зростання ціни на криптовалюту з високою ліквідністю, екосистемою, що розвивається, і великим ком’юніті практично неминучий. Навіть якщо сьогодні курс купленого вами активу впав, вже за кілька тижнів чи місяців він може значно зрости. Переваг у довгострокових інвестицій у крипту багато:

  • Висока прибутковість.

  • Відносна простота дій, відсутність потреби у навичках трейдингу.

  • Велика безпека в порівнянні з трейдинг криптовалют.

Як визначити правильний момент для продажу криптовалюти

Якщо ви вибрали монету з обмеженою емісією, наприклад, Біткоїн, зможете спостерігати за змінами курсу зі зростанням дефіциту активу на ринку. Приблизно кожні 4 роки система BTC уповільнює швидкість удвічі для вивільнення нових монет. Після задоволення попиту на ринку настає так звана «криптозима». Це період, коли курс монети тривало та поступово знижується. Рано чи пізно «криптозима» закінчується, і монета починає зростати в ціні і може навіть оновлювати свої історичні максимуми. Період зростання курсу після затяжного зниження досвідчені інвестори використовують для продажу активу та заробітку.

Рекомендації для ХОДЛерів

Стратегія ХОДЛ передбачає довгострокові інвестиції у криптовалюту та утримання активу, незважаючи на короткострокові коливання курсів. Але для вигідного заробітку на цифрових активах є різні методи, не тільки просте зберігання монет на криптогаманці.

Поради для ХОДЛерів:

  1. Спробуйте різні види пасивного заробітку на крипті, щоб ваш актив не лежав без діла, а приносив відсотки. Це лендінг, стейкінг, участь у пулах ліквідності та інші.

  2. Уважно обирайте проект інвестицій. Віддавайте перевагу популярній криптовалюті з високою ліквідністю, що вийшла на ринок хоча б 2-3 роки тому.

  3. Інвестуйте в монети з обмеженою емісією – це підвищує шанси значного збільшення вартості активу в довгостроковій перспективі.

  4. Вибирайте не просто перспективні, а й функціональні проекти. Вигідніше інвестувати в продукти DeFi з екосистемою, що росте і розвивається.

  5. Вкладайте гроші в активи, які підтримуються топовими криптобіржами.

Приєднавшись до спільноти Crypto Crew, ви дізнаєтесь більше цікавого та корисного про довгострокове інвестування в крипту та навчитеся робити вигідні вкладення.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали