Маржинальна торгівля: як збільшити прибуток і уникнути ризиків

Маржинальна торгівля: як збільшити прибуток і уникнути ризиків

Зміст цієї статті:

Вибираючи маржинальну торгівлю, трейдер збільшує свою купівельну спроможність та потенційний прибуток. Вона дозволяє заробляти як за зростання, і при зниженні ціни активу. Ми розповімо, що таке маржинальна торгівля на ринку криптовалют і як вона працює.

Введення в поняття “маржинальна торгівля” на ринку криптовалют

Маржинальна торгівля – метод торгівлі криптовалютою чи іншими активами, що дозволяє збільшити потенційні доходи з допомогою використання позикових коштів. Торгівля з кредитними коштами допомагає трейдерам відкривати ордери на великі суми, не маючи фактично. Водночас маржинальна торгівля підвищує ризики та збільшує можливі збитки за невдалого закриття угоди.

Торгівля ведеться з кредитним плечем – це співвідношення кредитних коштів та маржі, власних коштів трейдера. На різних торгових платформах розмір кредитного плеча відрізняється, можливо 2Х, 10Х, 20Х і більше.

Як працює маржинальна торгівля і які ризики з нею пов’язані

Трейдери, які вибрали маржинальну торгівлю, можуть позичати кошти у брокерів або біржі. Це дозволяє купувати криптовалюту та збільшувати суми угоди, використовуючи власні кошти як заставу. Якщо актив зростає в ціні, інвестор отримує прибуток, що перевищує його початковий внесок. Але є і зворотний бік – при зниженні вартості криптовалюти, трейдер може втратити вклад, погашаючи позику.

Через волатильність крипторинка ризики маржинальної торгівлі високі, оскільки курси цифрових валют можуть змінюватись стрімко. Інші ризики для трейдера – це високі процентні ставки за використання позикових коштів, низька ліквідність активу, проблеми із торговими платформами.

Як збільшити прибуток при маржинальній торгівлі на ринку криптовалют і як уникнути ризиків

Вибравши ефективну стратегію та навчившись керувати ризиками, трейдер може отримувати високий прибуток від маржинальної торгівлі. Ці прості рекомендації допоможуть підвищити ефективність трейдингу:

  • Ставте стоп-лосс, щоб обмежувати втрати у разі розвороту тренду.

  • Вивчайте ринок та аналізуйте його самостійно.

  • Спробуйте різні торгові стратегії, щоб вибрати найкращу для себе.

  • Не забувайте про комісії, вибирайте платформи з найвигіднішими комісіями.

  • Створіть свій план ризик-менеджменту, заздалегідь визначивши допустимі вам втрати, і чітко слідуйте йому.

Які стратегії інвестування можуть бути використані при маржинальній торгівлі на ринку криптовалют

Маржинальна торгівля дозволяє вибирати різні стратегії інвестування, наприклад довгострокові інвестиції. Вони передбачають купівлю та утримання активу тривалий час в очікуванні значного зростання ціни.

Короткострокова торгівля – ще одна стратегія. Вона має на увазі купівлю активу та продаж його протягом кількох днів для заробітку на дрібних коливаннях курсу. І тут необхідні знання технічного аналізу, що допомагає швидше реагувати зміни курсів.

Як використовувати знання про маржинальну торгівлю у своїх інтересах

Освоївши правила маржинальної торгівлі та навчившись ефективно застосовувати їх, трейдер отримує чимало переваг. Головні з них:

  • Можливість заробляти на кількох ринках одночасно із використанням різних активів за рахунок збільшення загального капіталу.

  • Досягнення поставлених фінансових цілей у стислий термін.

  • Значне збільшення можливого заробітку.

Висновок та рекомендації для інвесторів

Незалежно від обраної стратегії трейдингу, інвестуючи гроші в криптовалюту, варто вивчати фундаментальний аналіз, стежити за новинами та гучними подіями, пов’язаними з ринком цифрових валют, а також дотримуватись принципів диверсифікації інвестиційного портфеля. Інвестувати варто поступово, розподіляючи кошти між різними активами. Ще одне важливе правило – вкладати потрібно ту суму, яку ви готові втратити у разі невдачі.

Приєднуйтесь до Crypto Crew, щоб знати все про маржинальну торгівлю та інші стратегії трейдингу. Ми навчимо ефективно заробляти на цифрових активах та робити найбільш вигідні інвестиції.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали