Скальпінг криптовалют індикатори

Скальпінг криптовалют індикатори

Зміст цієї статті:

Індикатори – це спеціально створені алгоритми, за допомогою яких трейдери простіше та швидше знаходять сигнали для входу на ринок. Важливу роль індикатори відіграють у скальпінгу, одному з найпопулярніших торгових стилів. Ми розглянемо стандартні індикатори та розповімо, як вони працюють.

Що таке індикатори і навіщо вони потрібні?

Торгові індикатори – це інструменти трейдера на криптовалютному та інших фінансових ринках. Вони чудово працюють з більшістю прибуткових стратегій трейдингу та аналітикою, допомагають краще розібратися зі станом ринку та підвищують шанси на успіх. Головне завдання індикаторів – створення торгових сигналів, які допомагають вчасно відкрити позицію на купівлю або продаж цифрового активу.

Скальпінг відноситься до складних видів трейдингу, де важлива швидка реакція на зміну котирувань. Скальпери відкривають велику кількість короткострокових угод, щоб отримати прибуток на кількох пунктах, тому часто вони практично не мають часу на аналіз. Скальпінг по індикаторах полегшує завдання, допомагає діяти не тільки швидко, але й обережно, знижуючи ризики зливу депозиту. Індикатори допомагають оцінити ситуацію, маючи мінімум часу.

Стандартні індикатори для скальпінгу на криптобіржах

На крипторинку гравцям доступні різноманітні індикатори для скальпінгу криптовалюту. Умовно їх можна поділити на кілька категорій:

  • індикатори обсягу, що показують активність торгів над ринком за конкретний період;
  • трендові індикатори, що дозволяють вчасно визначити тренд та його рух;
  • ковзні середні, які показують зміну курсу активу за встановлений період;
  • осцилятори, що визначають точки розвороту тренду під час створення позицій протилежного напряму.

Вибір індикаторів – це справа трейдера. Ми розглянемо кілька найефективніших і найчастіше використовуваних. Перший – OBV, популярний інструмент технічного аналізу. Він показує динаміку зростання чи падіння курсу крипти, надає дані про кількість угод за конкретний період. OBV допомагає підтвердити тренд, що намічається. Якщо індикатор відповідає ринковому максимуму, посилюється висхідний тренд, мінімум – низхідний тренд переважає.

AD – ще один важливий індикатор, створений на основі OBV та індексу накопичення або розподілу. Інструмент показує, наскільки сильна підтримка серед гравців ринку має поточний тренд, а також допомагає трейдеру зрозуміти, коли відбудеться зміна тренду.

Один із базових індикаторів технічного аналізу – індекс Moving Average (ковзна середня). Він необхідний розрахунку середнього курсу активу за певний час. Графік Moving Average дозволяє трейдеру оцінити рівень підтримки та опору для більшості монет.

Не менш популярним індикатором є лінії Болінджера. Вони засновані на SMA (проста ковзна середня). На графіку це дві лінії SMA, що утворюють коридор, яким рухається курс активу. Звуження коридору вказує на зниження волатильності монети та навпаки.

Важливо! Індикатори – це лише інструменти для торгівлі криптовалютою та іншими активами. Навіть найефективніші з них не замінять трейдеру вміння аналізувати ситуацію самостійно.

Переваги та недоліки використання індикаторів

Скальпінг індикатори мають більше плюсів ніж мінусів, тому активно застосовуються професійними трейдерами для торгівлі. Основні переваги:

  • швидкий та автоматичний аналіз графіка;
  • просте визначення точок входу та стоп-лоссів;
  • різноманітність програм для більшості популярних стратегій;
  • простота використання.

До мінусів індикаторів можна віднести запізнення сигналів, але це стосується лише частини їх, тому завжди варто перевіряти інструменти на демо-рахунку. Також важливо фільтрувати сигнали, не торгувати лише по одному індикатору.

Навчіться ефективно використовувати торгові індикатори та заробляти на криптовалюті з мінімальними ризиками, пройшовши навчання у Crypto Crew! Ми вчимо новачків популярним та прибутковим стратегіям трейдингу, допомагаємо розпочати успішний шлях у криптосфері з невеликим стартовим депозитом.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали