Скальпінг на біржі акцій

Скальпінг на біржі акцій

Зміст цієї статті:

Бажаючи заробляти швидко, трейдери використовують скальпінг – це одна із прибуткових стратегій торгівлі, яка приносить дохід максимально швидко. Натомість скальпінг на біржі є непростим способом заробітку, особливо для новачків. Адже він передбачає відкриття великої кількості позицій, здійснення операцій швидко, протягом кількох секунд або хвилин, щоб отримати прибуток від найменших коливань курсу. Розкажемо, що таке скальпінг на біржі акцій, яким він буває.

Чим торгують скальпери?

Успішно заробляти на коливаннях курсу можна лише при виборі активу з високою волатильністю та ліквідністю. Висока ліквідність говорить про те, що актив можна просто і швидко продати за першої ж необхідності. Скальпінг підходить для торгівлі різними активами:

 • криптовалюта;
 • акції;
 • дорогоцінні метали;
 • валютні пари;
 • індекси;
 • ф’ючерси.

Крім криптовалюти, популярним активом серед скальперів є цінні папери. Часто саме з цього активу трейдери розпочинають торгівлю на біржі. Скальпінг на біржі акцій поширений не лише серед професійних трейдерів, а й серед новачків.

Торгові стратегії скальпінгу на біржі акцій мають на увазі використання технічного аналізу у реальному часі. Суть стратегії полягає в отриманні невеликого, але частого прибутку, який складає всього частки відсотків. Вийти на хороший дохід дозволяє в даному випадку не сума угоди, а частота відкриття позицій – що більше дрібних угод, то вищий заробіток трейдера.

Види скальпінгу на біржі акцій

Вивчаючи основи скальпінгу на біржі, новачкові варто розібратися у видах цього стилю торгівлі. Їх декілька:

 • Імпульсний. З появою імпульсу, якою може виступати будь-яка новина, що впливає курс, чи інше явище, що змінює ціну, скальпер входить у угоду. Завдання трейдера – купити актив дешевше та продати на піку вартості.
 • Склянковий. Аналізуючи кількість ордерів у біржовій склянці, скальпер може спрогнозувати, в який бік рухатиметься курс, визначити вигідну точку входу на ринок.
 • Гібридний. Він поєднує два попередні види. Трейдер може взяти найкращий з двох методів, використовуючи отримані дані для більш детального аналізу. Але цей метод потребує більше часу, тому кількість операцій, відкритих за торговельну сесію, зменшується.

За швидкістю здійснення угоди скальпінг на біржі також ділиться на кілька видів:

 • Піпсування. Позиція тримається до однієї хвилини.
 • Середньостроковий. Позиція відкрита протягом 5-10 хвилин.
 • Консервативний. Угода може тривати до 30 хвилин.

Плюси та мінуси скальпінгу на біржі

У криптотрейдингу скальпінг на біржі – це агресивний спосіб заробітку, оскільки він змушує трейдера відкривати максимально можливу кількість угод протягом торгового дня. Незважаючи на складність, він має велику кількість переваг:

 • Невеликий обсяг вкладень почати трейдити можна з невеликим депозитом. Трейдинг з маленьким депозитом не принесе великого доходу, але дозволить освоїти стратегію, попрактикуватися з мінімальними ризиками.
 • Швидкий результат. Детально розібравшись у стратегії, трейдер побачить позитивний результат уже перші дні торгівлі на біржі. Навчившись правильно вибирати точки входу на ринок, він швидко збільшить стартовий депозит.
 • Низький ризик. Дрібні угоди – невеликі втрати у разі невдачі.

До мінусів скальпінгу можна віднести комісії, які доводиться платити за кожну угоду, а скальпери відкривають десятки угод щодня. Варто вибрати біржу з низькими комісіями, а також використовувати торгові боти для збільшення кількості успішних угод. Ще один мінус – необхідність багато часу проводити на біржі, відстежуючи будь-які зміни курсу. Трейдеру доведеться сконцентрувати увагу на торгівлі, навчитися швидко реагувати, а також аналізувати стан ринку, використовуючи графіки та індикатори.

Дізнатись докладніше, що таке скальпінг на біржі, ви можете на курсі Crypto Crew. Наша команда навчає новачків ефективно та з мінімальними ризиками заробляти на крипті різними способами, використовуючи найкращі торгові стратегії. Проходьте навчання скальпінгу на біржі індивідуально або у групі за доступною ціною!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали