Свінг-торгівля: стратегія торгівлі на середньострокових трендах

Свінг-торгівля: стратегія торгівлі на середньострокових трендах

Зміст цієї статті:

Популярні стратегії торгівлі криптовалютою можна класифікувати за кількома ознаками. Наприклад, за тривалістю утримання позицій. Угоди бувають короткостроковими, середньостроковими та довгостроковими. Сьогодні розповімо про стиль торгівлі, де трейдери відкривають середньострокові позиції, свінг-трейдінг. Багато хто називає його оптимальною торговельною моделлю, особливо для новачків у трейдингу.

Що таке свінг-трейдинг на криптобіржі?

Свінг-трейдинг – це торгова стратегія на криптовалютній біржі і не лише, що дозволяє трейдерам заробляти на середньострокових трендах. В даному випадку гравці на біржі отримують дохід від коливань курсу активу, які продовжуються кілька днів або тижнів. Від денної торгівлі, дейтрейдингу ця модель відрізняється тривалістю утримання угод та ступенем коливань курсу, на які реагує трейдер. Так, при внутрішньоденній торгівлі потрібно звертати увагу на найменші зміни курсу, відкривати короткі позиції, закривати всі угоди протягом одного дня. Торгуючи на середньострокових трендах, можна дозволити собі ігнорувати дрібні коливання курсів, відкривати більші угоди, утримуючи їх довше. Ця стратегія трейдингу розслабленіша, ніж внутрішньоденна торгівля.

Основні принципи стратегії свінг-трейдингу

Головний принцип свінг-трейдингу полягає в тому, що потрібно заробляти на середньострокових трендах. Що це означає на практиці? Трейдер відкривають та утримують позиції кілька днів-тижнів, щоб отримати прибуток від зміни курсу за цей період.

Основні засади стратегії:

  • Трейдер має вміти визначати середньострокові тренди.
  • Для успішної свінг-торгівлі необхідний технічний аналіз, уміння працювати з ціновими графіками та різними індикаторами для пошуку точок входу та виходу з ринку.
  • Потрібно вчитися працювати з фундаментальним аналізом ринку криптовалюти, розуміти, які зовнішні чинники (новини, економічні та політичні події) впливають на ціни цифрових активів.

Переваги та недоліки свінг-торгівлі криптовалютою

Не існує ідеальної торгової стратегії, кожна має переваги та недоліки. До головних переваг свінг-трейдингу можна віднести:

  • Можливість заробити на середньострокових трендах, не проводячи цілий день на біржі. На відміну від дейтрейдерів, свінг-трейдери можуть дозволити собі зосередитись на аналізі ринку, не звертаючи уваги на дрібні коливання курсів.
  • Невисока емоційна напруга. Розслаблений та помірний стиль торгівлі не змушує трейдера нервувати через кожен стрибок ціни.
  • Зрозумілий та невеликий набір інструментів. Свінг-трейдерам необов’язково використовувати велику кількість індикаторів, достатньо вибрати кілька ефективних інструментів для визначення поточного тренду, пошуку точок входу та виходу з ринку та встановити стоп-лоси.

До недоліків цього іміджу торгівлі можна віднести відсутність можливості отримати прибуток на короткочасних змінах ціни. Також мінусом є наявність досить великого початкового депозиту, більшого, ніж для внутрішньоденної торгівлі.

Які інструменти варто використовувати під час свінг-трейдингу?

Чи збираєтеся освоїти свінг-трейдинг? Почніть з вивчення методів аналізу та освоєння кількох інструментів. Щоб підвищити ефективність торгівлі та скоротити ризики, можна використати:

  • Хвильовий аналіз. Навчіться визначати тренди та знаходити рівні корекції. Використовуючи хвильовий аналіз, можна визначати, у якій фазі знаходиться ринок.
  • Лінії підтримки та опору. Навчіться знаходити ці рівні на графіку, щоб розуміти, куди рухатиметься курс.
  • Рівні Фібоначчі. Цей інструмент можна використовуватиме визначення продовження тренда.

Це лише частина технічних інструментів, які варто засвоїти для ефективної торгівлі. Більше ви дізнаєтесь у Crypto Crew. Ми вчимо трейдерів-початківців працювати з технічним аналізом, вибирати перспективні активи для інвестицій, правильно працювати з торговими терміналами та ефективно управляти ризиками. Навчаючись у нас, виберіть для себе оптимальну стратегію трейдингу і навчитеся працювати з нею.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали