Відкати Фібоначчі у криптовалютній торгівлі: як використовувати для прогнозування ціни

Відкати Фібоначчі у криптовалютній торгівлі: як використовувати для прогнозування ціни

Зміст цієї статті:

Відкати Фібоначчі – найпоширеніший і найпопулярніший інструмент для аналізу криптовалютного ринку. Метод заснований на математичній послідовності чисел, де кожне число утворюється із додавання двох попередніх. Трейдерами відкати Фібоначчі використовуються для пошуку рівнів підтримки та опору курсу активу – знання про них допомагають спрогнозувати подальший рух ціни.

Що таке відкати Фібоначчі, і як вони працюють у криптовалютній торгівлі

Щоб визначити рівні Фібоначчі, застосовуються певні відсоткові значення, що відповідають ланцюжку чисел Фібоначчі. Вони допомагають знаходити рівні підтримки та опору на графіках, а також оптимальні точки входу та виходу з позиції.

Для використання відкатів Фібоначчі у криптовалютному трейдингу розраховувати їх потрібно шляхом визначення найбільшої та найменшої ціни активу за вибраний період. Рівні у відсотках відображають відстань між найвищим та найнижчим курсом за обраний період – це 23,6%, 38,2%, 50%, 61,8% та 100%. Більшість торгових терміналів на біржах вже інтегровані інструменти для розрахунків.

Як використовувати рівні Фібоначчі для прогнозування ціни криптовалюти

Відкати Фібоначчі в технічному аналізі криптовалют використовуються для підвищення ефективності стратегії та прийняття вигідніших торгових рішень. Показник 23,6% це перший рівень підтримки, який трейдер може побачити на графіку. Другим рівнем 38,2%. 50% вважається нейтральною точкою. А показники 61,8% та 100% – це рівні опору.

Отже, як користуватися рівнями Фібоначчі для визначення точок входу та виходу з ринку? Коли курс активу досягає рівня підтримки – ситуацію можна вважати підходящою для купівлі криптовалюти. У разі досягнення курсом рівня опору монету рекомендується продавати. Якщо ціна знаходиться між підтримкою та опором, трейдер може продати або купити монети, залежно від активу, що використовується, і його торгової стратегії.

Як правильно налаштувати рівні Фібоначчі для максимізації прибутку

Щоб визначити відкати Фібоначчі у криптовалютній торгівлі правильно та налаштувати індикатор без помилок, потрібно вибрати правильний часовий інтервал для розрахунку максимальної та мінімальної ціни активу за цей час. Період може змінюватись в залежності від стратегії трейдера. Якщо потрібно спрогнозувати поведінку курсу в короткостроковій перспективі, тимчасовий інтервал має бути невеликим, і навпаки, для оцінки довгострокових перспектив монети варто обирати тривалий період.

Щоб максимально збільшити потенційний прибуток від трейдингу, Фібоначчі відкати варто використовувати в комплексі з іншими індикаторами, наприклад, MACD – ця комбінація дозволяє точніше визначити точки входу на ринок і виходу.

Налаштуйте відкати Фібоначчі залежно від поточних ринкових умов. Наприклад, при сильному тренді, незалежно від напрямку, відмови варто налаштовувати на високі рівні підтримки та опору.

Переваги використання відкатів Фібоначчі у криптовалютній торгівлі

Застосування відкатів Фібоначчі для прогнозування цін криптовалюти дає трейдерам кілька важливих переваг. Головні плюси:

  • точне визначення підтримки та опору;
  • пошук кращих точок для входу та виходу з угоди;
  • розрахунок оптимального рівня стоп-лосу.

Як уникнути помилок при використанні рівнів Фібоначчі у криптовалютній торгівлі

Найбільш поширена помилка при роботі з відкатами Фібоначчі – неправильне налаштування рівнів та невміння інтерпретувати результати аналізу. Щоб уникнути помилок, важливо навчитися вибирати оптимальний часовий інтервал для розрахунку максимальної та мінімальної ціни активу.

Ще одна помилка під час роботи з рівнями Фібоначчі – ігнорування ризиків та інших інструментів технічного аналізу. Для зниження ризиків варто виставляти стоп-лоси, які автоматично продадуть актив під час падіння курсу до певної ціни. А освоїти інші інструменти технічного аналізу ви зможете під час навчання трейдингу в Crypto Crew. Навчимо детально оцінювати ринок, інвестувати з мінімальними ризиками та користуватися ефективними торговельними стратегіями.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали