Золотий перетин: як використовувати його в торгівлі на біржі

Золотий перетин: як використовувати його в торгівлі на біржі

Зміст цієї статті:

Інвестиції в криптовалюти та трейдинг – це ризиковані види заробітку. Щоб робити мінімум помилок та підвищувати прибутковість торгівлі активом на криптобіржах, трейдери користуються технічним аналізом. Технічні індикатори допомагають прогнозувати рух ціни, визначати зміну трендів для покращення торгової стратегії. Один із таких індикаторів – золотий перетин або золотий хрест.

Що таке золоте перетин у технічному аналізі та як його використовувати трейдеру?

Золотий перетин або золотий хрест – патерн технічного аналізу. Він формується перетином двох ковзних середніх, одна з яких розраховується за короткий період, 50 днів, друга – за тривалий, 200 днів. Коротка лінія перетинає довгу в напрямку знизу вгору, сигналізуючи про початок висхідного тренду. Це і є золотий хрест, побачивши який, трейдер може ухвалити рішення про купівлю активу.

Протилежний патерн називається хрест смерті або перетин смерті. Він також формується перетином двох ковзних середніх, тільки в цьому випадку коротка лінія перетинає довгу в напрямку зверху вниз – це сигнал про початок низхідного тренду.

Як визначити золотий перетин на графіку ціни криптовалюти?

У стандартній конфігурації для побудови патерну золотого перетину використовуються 50-денна та 200-денна МА (Moving Average). Ці дві ковзні середні потрібно нанести на ціновий графік. Коли коротка лінія, тобто показує рух курсу за 50-денний період, перетинає довгу, 200-денну, знизу вгору, можна розцінити це як сигнал про початок висхідного тренду. Достовірність сигналу можна підтвердити великим обсягом торгів, цей показник варто звертати увагу завжди.

Важливо пам’ятати, що ковзні середні вважаються індикаторами, що відстають, вони показують те, що вже відбувається на ринку. На їх підставі можна прогнозувати подальше зниження чи підвищення ціни активу, але для більш точного аналізу варто скористатися додатковими індикаторами.

Як використовувати золотий перетин як сигнал для прийняття рішень?

Правильно використовуючи золотий перетин в аналізі цін на криптовалюти, трейдер може приймати правильні рішення про купівлю або продаж активу. Працює це просто: якщо патерн вказує на висхідний тренд – розцінювати це потрібно як сигнал до купівлі монети, тому що надалі її ціна зростатиме. І навпаки, якщо замість золотого хреста на графіку хрест смерті – це сигнал до продажу, оскільки тренд низхідний.

Золоте перетин: яке значення має для технічного аналізу криптовалют?

Золотий перетин на графіку ціни Біткоїна або іншої популярної монети не варто переоцінити, але й ігнорувати сигнал не рекомендується. З появою патерну можна визначити бичачий тренд, тобто зростання ринку. На зростанні активи прийнято купувати в очікуванні на підвищення курсу.

Однак, як і інші технічні індикатори, золоте перетин не варто використовувати як єдиний інструмент аналізу. Рекомендується поєднувати його не лише з іншими індикаторами, а й з фундаментальним аналізом ринку.

Як використовувати золоте перетин для підвищення ефективності торгівлі криптовалютами на біржі?

Технічний аналіз із використанням золотого перетину та інших інструментів підвищує прибутковість трейдингу, оскільки торгівля за трендом зазвичай дає хороші результати. Трейдер може використовувати цей патерн у поєднанні з RSI, MACD та Bollinger Bands та іншими інструментами для визначення та підтвердження тренду. Комплексний аналіз завжди точніший.

Також золоте перетин можна застосовувати при пошуку точок входу та виходу з угод. Наприклад, коротка лінія перетинає довгу в напрямку, можна розцінювати це як сигнал для виходу з угоди і навпаки.

Хочете навчитися правильно використовувати золотий перетин та перетин смерті в технічному аналізі? Проходячи навчання в Crypto Crew, ви освоїте ці та багато інших інструментів. Навчимо самостійно аналізувати ринок та приймати оптимальні рішення при зміні трендів.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали