Власники «мішків» на ринку криптовалют: що робити, якщо ціна падає

Власники «мішків» на ринку криптовалют: що робити, якщо ціна падає

Зміст цієї статті:

Криптовалюта – один із найкращих інструментів для інвестицій. Деякі інвестори володіють великими обсягами криптовалют, утримують актив протягом тривалого періоду, одержують прибуток від зростання курсу та пасивних методів заробітку. Таких інвесторів називають «мішками». На ринку криптовалют «мішки» нерідко стикаються із проблемами через падіння курсу активу. Ми розповімо, як ефективніше та безпечніше керувати довгостроковими інвестиціями, що робити при падінні ціни криптовалюти.

Вступ: що таке «мішки» у криптовалюті

“Мішки” – термін, що використовується для позначення інвесторів, що утримують великі обсяги активу довгий час. Вони не прагнуть швидко продати монети, зберігають крипту до останнього, розраховуючи отримати зиск і примножити капітал у майбутньому. Як правило, «мішки» утримують Біткоїни та інші монети з ТОП-листа.

Як дізнатися, що ви власник мішків на ринку криптовалют

Перевірити, чи ви є власником «мішка» на крипторинці, нескладно. Потрібно просто перевірити, скільки крипт зберігається у вашому інвестиційному портфелі. Якщо ви зберігаєте великий обсяг криптовалюти протягом тривалого періоду, кілька років, швидше за все, ви власник мішка.

Чому ціни на криптовалюту можуть падати, і як це впливає на «мішки»?

Інвестори, які вкладають гроші в криптовалюту, повинні заздалегідь прораховувати ризики і розуміти, що крипта має найвищу волатильність серед усіх фінансових інструментів. Курс криптовалюти багато в чому залежить від попиту та пропозиції, сильно схильний до настрою учасників ринку, може стрімко знижуватися з різних причин. На ціну Біткоіна та інших монет можуть впливати новини про запровадження державою обмежувальних заходів, висловлювання знаменитих людей, наприклад, топових підприємців, фінансові кризи та багато іншого.

Зниження курсу активу негативно відбивається на більшості учасників ринку, у тому числі і на «мішках», оскільки вони тримають більші обсяги крипт. Що робити під час падіння ціни криптовалюти? При різкому зниженні курсу можна спробувати продати частину активу, але головне – не піддаватися паніці і не поспішати якнайшвидше позбутися всіх монет, адже це може викликати ще більше зниження ціни.

Поради, як керувати ризиками та уникнути великих втрат при падінні цін на криптовалюту

Існує чимало інструментів для захисту капіталу на ринку криптовалют та рекомендацій, що допомагають зберігати активи за будь-якого тренду. Ми зібрали кілька ключових порад для початківців:

  • Ніколи не вкладайте більше, ніж ви можете собі дозволити втратити.

  • Урізноманітнюйте свій інвестиційний портфель, вибирайте криптовалюти з різними рівнями ризику.

  • Уважно вивчайте проекти, в які ви інвестуєте.

  • Слідкуйте за ситуацією на ринку, освоюйте фундаментальний та технічний аналізи.

Як використовувати «мішки» для отримання вигоди на ринку криптовалют

Криптовалютні «мішки» можуть стати добрим джерелом доходу при зростанні курсу активу. Заробити на них можна кількома способами:

  • Холдинг (довгострокові інвестиції). Власники «мішків» можуть утримувати активи досить довго, чекаючи значного зростання курсу.

  • Стейкінг. Це пасивний метод заробітку. Вкладаючи в блокчейн-проекти інвестор певний час не може продати свій актив, натомість він отримує відсотки за зберігання.

  • Трейдінг. Купівля та продаж криптовалюти дозволяє заробляти на різниці курсів. Існує безліч стилів та стратегій трейдингу, у тому числі і для новачків, які лише освоюють ринок.

Висновок: чому важливо розуміти, як керувати «мішками» на ринку криптовалют

Володіти «мішками» може бути ризиковано, і вигідно, все залежить від уміння інвестора управляти ризиками на ринку криптовалют. Важливо стежити за станом ринку та відстежувати динаміку курсу, звертати увагу на новини, а також диверсифікувати портфель, вкладаючи гроші у кілька криптовалютів, а не в одну монету.

Приєднуйтесь до спільноти Crypto Crew і ви дізнаєтеся про ефективні стратегії управління ризиками на ринку криптовалют. Вчіться інвестувати з мінімальними ризиками та заробляти на крипті за будь-якого тренду ринку.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали