Відгуки кліентів

Євген Назаренко

У співтоваристві вже другий місяць, за цей час дізнався для себе багато нового, і прогрес є однозначно, планую продовжувати вчитися. У Crypto Crew завжди топова інформація, цікава та корисна. На курс теж хочу потрапити, швидше за все, з наступного місяця запишуся, бо знань не вистачає, а хочеться почуватися у цій сфері вільніше та впевненіше. Хлопцям велике спасибі за вашу роботу, реально допомагаєте та мотивуєте розвиватися, працювати більше та старанніше!

Марина Попова

Пройшла курс навчання у Crypto Crew. Це дуже круто, дякую! Коли оплачувала курс, не була на 100% впевнена, що отримаю якийсь реальний досвід, але було цікаво. Курс вартий того, зібраний з потрібного матеріалу, без води та порожньої балаканини. У відкритому доступі купа інформаційного сміття, яке лише забирає час. Тут ви йдете по порядку, фокусуючись на важливих темах. Мій результат після проходження курсу плюс майже 15% до депозиту. Це трата грошей і часу, яка того варта.

Максим Діденко

Спочатку стежив за Crypto Crew у відкритому каналі, потім оформив передплату на ком’юніті, почав навчатися за запропонованими матеріалами. Але я повний нуль у сфері, тому важко було вчитися самостійно, постійно хотілося ставити запитання. Все-таки наважився на курс, результатом задоволений. Навчався у групі, все зрозуміло, а якщо ні, то завжди розжують, допоможуть розібратися у складних темах. Вчителі супер, пояснюють доступно, цікаво розкривають теми та терпляче відповідають на запитання.

Анастасія Філіпчук

Підписана на ком’юніті Crypto Crew, вже більше місяця з ними, дуже зручний та корисний формат. Так, на повноцінному курсі має бути більш інформативно, але поки що немає можливості пройти навчання. Але й ком’юніті вже дуже допомагає, особливо з технічної частини трейдингу. Якщо поставити собі за мету, то багато всього корисного і цікавого можна тут знайти, щоб самостійно опрацювати тему. Я думаю, що збільшення доходу від трейдингу вдвічі – це чудовий результат. Дякую!

Роман Борисов

За кілька місяців у ком’юніті багато чому навчився та прокачав свої навички. Результат такий – прийшов із депозитом 400$, зараз 530$. Думаю, що це вже непоганий результат з огляду на те, що я приділяю навчанню приблизно годину на день, більше поки не можу, і поки не дуже активний у трейдингу. Для мене головне, що більшість угод вдалі, я навчився вчасно виходити з них, не марнуючи депозит, розібрався в складних для себе питаннях. Іти не планую, коли з’явиться більше часу, пройду курс.

Ірина Гайдук

У закриту спільноту Крипто Крю прийшла за порадою подруги, разом освоюємо трейдинг, вчимося інвестувати в криптовалюту та NFT. Не очікувала, що знайду тут стільки корисної та застосованої на практиці інформації, зокрема щодо теханалізу. Весь вільний час зараз проводжу за навчанням, намагаюся вивчати всі запропоновані тут матеріали. Задумалася про проходження курсу, гадаю, це буде гарна інвестиція у самоосвіту. Хлопцям велике спасибі за знання та підтримку!