Скальпінг на біржі

Скальпінг на біржі

Зміст цієї статті:

Скальпінг називають агресивним способом заробітку на криптовалютній біржі. Це один із найскладніших видів трейдингу, що вимагає уважності, швидкої реакції та самодисципліни. Угоди скальперів обмежуються за часом, що робить цей стиль торгівлі прибутковим і ризикованим, оскільки часу на роздуми трейдер практично не має. Розберемося, що таке скальпінг на біржі криптовалют, які види скальпінгу існують.

Скальпінг на біржі: що це простими словами

У перекладі з англійської «скальпінг» на біржі означає «зрізати верхівку». Суть цього стилю трейдингу полягає в умінні отримувати прибуток із незначної зміни курсу. Завдання трейдера – відкривати позиції на невеликі суми, швидко реагувати на незначні зміни курсу та закривати правочин, отримуючи невеликий прибуток. Вдало закривши багато дрібних угод, за день трейдер може непогано заробити.

Наприклад, за один торговий день трейдер може відкрити 40 угод, заробивши на кожній із них по 10$. У такому разі за день він заробить 400 $. Це умовний приклад, у якому не враховуються втрати, адже мало хто може закрити 100% угод без збитків.

Простими словами, скальпінг на біржі – це закриття великої кількості короткострокових позицій, що утримуються від кількох секунд до кількох хвилин. У процесі скальпінгу трейдери використовують тикові чи хвилинні графіки, здійснюють угоди всередині одного торгового дня, не залишаючи відкритих позицій наступної сесії.

Види скальпінгу на біржі

Існують різні стратегії торгівлі, але перш ніж їх вивчати, трейдеру варто розібратися у видах скальпінгу на біржі. За тривалістю утримання позиції можна виділити три основні види цього стилю торгівлі:

 1. Піпсування. Ця сленгова назва виду криптотрейдингу, що походить від англійської фрази “percent in point”. У перекладі це означає «пункти». Завдання трейдера – відкрити якнайбільше короткострокових угод та закрити позиції, отримавши прибуток у кілька пунктів. Зазвичай позиції утримують лише кілька секунд, максимум хвилину. Особливістю даного виду є відсутність часу для розрахунків, позиції закриваються практично блискавично, і трейдер не має можливості провести аналіз. У цьому полягає небезпека методу, не маючи чіткого розуміння ринку і плану дій, трейдер ризикує злити депозит.
 2. Середньостроковий чи класичний. Середньостроковий скальпінг на біржі – це менш ризикований метод, адже угода може утримувати від 5 до 10 хвилин. Трейдер має час на обмірковування і можливість використовувати індикатори.
 3. Консервативний. Позиція при такому вигляді трейдингу може утримуватися до півгодини, тому трейдер має час на швидкий аналіз. Ризики втрат під час використання цього виду торгівлі нижчі, а й швидкість трейдингу уповільнюється, отже, зменшується потенційний дохід.

Рекомендації щодо скальпінгу на біржах

Скальпінг на біржі – це досить стресовий вид торгівлі, при якому трейдеру потрібно вчитися приймати рішення максимально швидко, при цьому керуватися не емоціями, а цифрами. Щоб досягти успіху в цьому виді трейдингу та знизити ризики, дотримуйтесь кількох рекомендацій:

 • Ніколи не відкривайте угоди на весь депозит. Сума однієї позиції має становити лише кілька відсотків від депозиту.
 • Вибирайте активи та торгові пари з високою волатильністю.
 • Не поспішайте використовувати кредитне плече, доки не вибрали оптимальну для себе стратегію скальпінгу та здобули базовий досвід.
 • По можливості використовуйте торгові роботи, створені спеціально для високочастотного трейдингу.
 • Вибирайте біржі з низькими комісіями та високою ліквідністю.
 • Вивчіть індикатори торгівлі та використовуйте їх.
 • Контролюйте емоції. Закривши невдалу угоду, не поспішайте підвищувати ставки, щоб відігратися.
 • Не залишайте відкриті позиції на наступну торгову сесію.
 • Завжди будьте в курсі останніх новин криптоіндустрії, стежте за трендами ринку.

Зрозуміти краще, що означає скальпінг на біржі, і навчитися заробляти допоможе курс від Crypto Crew. Ми створили ефективну програму навчання для новачків і знаємо як почати заробляти на скальпінгу, маючи навіть невеликий стартовий депозит.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали