БНБ – це

БНБ – це

Зміст цієї статті:

Для всіх, хто починає розбиратися в питанні, буде цікаво, що це таке простими словами bnb криптовалюта. Вона підтримує екосистему Binance Coin, заслужила звання однієї з найпопулярніших utility-токенів у всьому світовому співтоваристві. Про BNB, переваги та особливості торгівлі варто дізнатися більше.

Що відомо про Binance Coin?

Відповідаючи на запитання, що це bnb криптовалюта і які можливості вона дає, перше, що хочеться сказати — про економію на торгових комісіях.

Перелік того, як можна використовувати цю крипту, постійно зростає, це не тільки оплата на певних сервісах за товари, послуги, розваги, подорожі. За допомогою BNB можна взяти кредит, вигідно інвестувати, торгувати акціями.

Binance Coin і далі утримує позиції токена, що швидко росте, стандарту ERC20. За цей цифровий актив можна купити сотні інших, заощаджуючи завдяки цьому. Метою криптовалюти є «підживлення» біржі.

Що потрібно знати перед купівлею та продажем NFT?

Перше з чим варто розібратися, що це таке bnb криптовалюта. Безпосередньо перед купівлею та продажем важливі такі факти:

  • найнижча комісія, фіксована ставка 1% для всіх учасників;
  • отримані від продажу гроші можна виводити через фіатні канали;
  • NFT у мережі BSC і ETH — це спосіб отримання доступу до міжнародної криптоспільноти, ринку з найвищим рівнем ліквідності;
  • торгуючи NFT, користувач отримує доступ до маркплейс Binance NFT з мобільного функціоналу. Завдяки мобільному додатку здійснювати ці операції набагато простіше, не обмежуючи себе конкретним місцем або часом.

Це кілька характеристик, які допомагають краще зрозуміти: bnb це що за криптовалюта.

Причини продавати NFT на маркетплейсі Binance NFT

Вже з моменту запуску та розуміння, що це таке bnb криптовалюта та яка її ціна, Binance NFT увійшла до топ найбільших та швидкозростаючих централізованих ринків NFT.

Першою причиною слід назвати найвищий у галузі показник ліквідності та обсяг. Під останнім поняттям мають на увазі загальну кількість NFT, а ліквідність показує швидкість купівлі-продажу активу. Таким чином, на маркплейсі можна швидко і просто здійснювати транзакції.

Простота внесення NFT із мереж ETH та BSC. Список смарт-контрактів постійно оновлюється та розширюється.

Низький рівень комісії. Це фіксований розмір 1% всім сторін. Якщо порівнювати це значення з іншими онлайн-платформами, показник може досягати 7,5%. Продавці завдяки цьому можуть розраховувати отримання більшого прибутку.

Легкий, швидкий, а головне безпечний спосіб обміняти кошти на фіат. Потрібен лише гаманець для торгівлі на маркплейсі Binance та обліковий запис.

Тут не важко конвертувати токени, перевести прибуток у фіат, а також відправити її в будь-який куточок світу.

Мобільний додаток. За його допомогою набагато простіше виконувати низку операцій, достатньо вибрати розділ «Торгівля».

Не варто забувати про функцію ранжирування. На маркплейсі Binance NFT розміщено колекції, художники з найвищими показниками у рейтингу.

Binance USD (BUSD): способи отримання

Можна виділити кілька варіантів отримання BUSD:

  • покупка за фіат 1:1;
  • торгівля кількома стейблкоїнами. У цьому випадку комісія за транзакцію становитиме 0%;
  • нульовий мейкер – комісією відома і торгівля BUSD завдяки підтримці кількох торгових пар.

Стає зрозуміло, bnb – що це за криптовалюта, ціна якої протягом доби змінюється. Але крім міркувань на тему bnb криптовалюта, що це і який курс, цікаво, як користуватися BUSD. Одна категорія обирає торги, заощаджуючи при цьому на комісії, підтримуючи маржинальні торги. Інші ж заробляють на відсотках із лендингу завдяки відкриттю депозиту.

Якщо ви не знаєте, який варіант вибрати, краще звернутися до тих, у кого точно є відповіді на всі питання, що хвилюють вас — до «Crypto Crew». Справді, самостійно розібратися з тим, що bnb криптовалюта — що це і як купити її, складно. Допомогти в цьому зможе команда професіоналів Crypto Crew. Закрите ком’юніті у цьому випадку вирішить багато питань, допоможе новачкові отримати звання професіонала та почати заробляти на цьому.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали