Криптовалюта з чого почати

Криптовалюта з чого почати

Зміст цієї статті:

Заробляти на криптовалютному ринку можна кількома способами. Який би ви не вибрали, варто вчитися, розбиратися в основах та нюансах, стежити за новинами сфери та постійно розвиватися. Поговоримо про те, з чого розпочати вивчення криптовалюти.

Правила інвестування в крипту для новачків

Почати інвестувати у криптовалюту варто з вивчення активів. Існує багато перспективних монет, у які вже зараз варто вкладати гроші. Завдання інвестора – вибрати найбільш вигідні та правильно збалансувати інвестиційний портфель.

Основні правила:

  • Диверсифікація. Перед тим, як почати інвестувати в криптовалюту, потрібно продумати, чим ви хочете наповнити інвестиційний портфель. Не варто вкладати всі гроші в один актив, важливо інвестувати у різні валюти для зниження ризиків втратити капітал.
  • Вивчення ризиків. Волатильність криптовалютного ринку є високою, тому варто бути готовим до того, що курс обраного активу може впасти. Інвестуйте суму, яку її боїтеся втратити.
  • Поступові вкладення. Починайте інвестувати в криптовалюту з невеликих сум і робіть це регулярно. Не варто одразу інвестувати усі гроші, які ви готові на це витратити.

Не знаєте, з чого почати вивчати криптовалюту? Починайте з основ. Розберіться в технології блокчейн, вивчіть тему капіталізації та ліквідності крипти, продумайте, який спосіб заробітку вам ближчий.

З чого розпочати торгівлю криптовалютою?

Способів заробити на криптовалюті багато – довгострокові інвестиції, пасивні методи заробітку, наприклад, стейкінг або лендінг, трейдинг. Останній є найприбутковішим, а й найскладнішим. Почати торгувати криптовалютою може кожен, але варто пам’ятати про високі ризики. Не маючи досвіду та знань, новачки швидко втрачають стартовий депозит. Начитати варто з мінімальних сум, щоб потренуватися та розібратися у тому, як відбувається торгівля цифровими активами на біржі. Перше, чому варто навчитися трейдеру-початківцю – зберігати депозит.

З чого почати трейдинг криптовалютою:

  • Реєстрація на біржі. Ознайомтеся з умовами та пропозиціями популярних бірж, виберіть потрібну платформу, створіть обліковий запис і пройдіть верифікацію.
  • Вибір гаманця. Криптовалюта зберігається в блокчейн, але отримати доступ до неї власник може за допомогою відкритого та закритого ключів. Для зберігання цих ключів є різні види гаманців. Початківцю трейдеру варто вивчити особливості всіх типів і вибрати найбільш безпечний і надійний варіант, зручний у використанні.
  • Інвестиції. Вибравши цифровий актив, яким ви плануєте торгувати, інвестуйте у нього. Для зниження ризиків варто вкладати гроші одразу в кілька монет.
  • Вибір стратегії. Торгувати криптою можна на спотовому ринку або ф’ючерсному, використовуючи різні стратегії. Головна відмінність стилів торгівлі – тривалість утримання позицій. Наприклад, обравши стратегію скальпінгу, трейдер торгує валютою з високою волатильністю, відкриваючи угоди лише на кілька секунд або хвилин. А якщо він вибрав стратегію свінг-трейдингу, позицію можна утримувати протягом кількох днів чи тижнів, головне – зловити вигідні коливання курсу.
  • Практика. Навчитися трейдингу без практики неможливо. Маючи навіть невеликий депозит, варто вчитися відкривати та закривати угоди, використовувати біржові інструменти та набиратись досвіду.

Чому важливо вчитися заробітку на криптовалюті

Найкращий спосіб розпочати трейдинг криптовалютою успішно – пройти навчання. Новачку варто розібратися в тому, як влаштований крипторинок, поринути у сферу і отримати базові навички, навчитися аналізувати, розібратися в психології ринку, дізнатися про маніпуляції, на які не варто піддаватися.

Якщо ви почали вивчати криптовалюту з нуля, надалі у вас не буде прогалин у знаннях, ви зможете швидко реагувати на будь-які зміни в криптоіндустрії, зберігати капітал і заробляти за будь-якого тренду ринку. Проходьте навчання в Crypto Crew, щоб зробити перші вигідні інвестиції та успішно стартувати у трейдингу! Ми розповімо, які засоби заробітку є на криптовалюті для початківців, з чого почати, як не втратити вкладені гроші.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали