Торгові стратегії

Торгові стратегії

Зміст цієї статті:

Криптовалютний трейдер повинен мати стратегію заробітку – це задній і зручний для нього план дій, який допомагає досягати поставленої мети з мінімальними втратами або зовсім без них. Не маючи стратегії, не варто входити на біржу, адже хаотичні дії призведуть лише до зливу депозиту та розчарування. Ми розповімо і про популярні сьогодні стратегії торгівлі криптовалютою.

Чому важливо вибрати торгову стратегію для трейдингу та дотримуватись її?

Відкривши позицію на криптовалютній біржі, трейдер повинен дотримуватись чіткої, заздалегідь обраної системи. Ця система має бути зрозумілою користувачеві. Покладатися на випадок і починати торгівлю, не ім’я стратегії, є небезпечним для вашого депозиту. Стратегія є важливою для ефективної та прибуткової торгівлі, вона дозволяє систематизувати дії, прорахувати ризики, уникнути значних втрат капіталу.

Одна з причин, чому трейдеру потрібна стратегія – комфортна та спокійна торгівля. Маючи систему, ви розумієте, як діяти в тій чи іншій ситуації, уникаючи стресу та заворушень. Щоб торгувати криптовалютою вигідно, необхідно вміти впоратися з емоціями, покладаючись лише на холодний розрахунок. Наявність стратегії, що вам підходить, допоможе зберігати емоційний баланс і приймати правильні рішення.

Популярні стратегії

Стратегій торгівлі криптовалютою багато, деякі призначені для трейдерів усіх рівнів, інші досить складні і підходять просунутим гравцям ринку. Ми вибрали декілька ефективних стратегій, які швидко може освоїти новачок.

Наш топ-3:

  • Скальпінг. Цю стратегію не можна назвати простою, але доклавши зусиль і заглибившись у вивчення сфери, новачок зможе освоїти та ефективно використати її. Суть стратегії полягає у здійсненні великої кількості угод протягом одного торгового дня. Завдання трейдера – отримувати невеликий прибуток із кожної угоди. Складності тактики полягають у волатильності криптовалюти. Протягом дня котирування можуть суттєво змінюватись, тому й ризики високі. Щоб вигідно використовувати цю стратегію, важливо бути послідовним, швидко реагувати на коливання курсу, а також мати навички роботи з графіками.
  • Торгівля з тренду. Це одна із найпопулярніших стратегій, яку використовують трейдери всіх рівнів. Головне завдання – визначити, в якому напрямку рухається курс активу у конкретний момент, а також уважно вивчити тренди та їх особливості. Важливо, що тренд може бути локальним чи глобальним. Наслідувати глобальний тренд доцільно при середньостроковій і довгостроковій торгівлі, а локальному – при короткостроковій.
  • Криптовалютний арбітраж. У період високої волатильності на ринку криптовалюти часто виникає ситуація, коли різниця між курсами монети на різних біржах і різних торгових парах значна, іноді вона досягає 5% і більше. Уважні трейдери користуються такими ситуаціями та заробляють. Трейдер може відкрити лонг та шорт позиції на різних криптовалютних біржах, захистивши свої активи від коливань трендів. Відкрити арбітраж на торгову пару можна лише межах однієї біржі.

Не має значення, яку стратегію вибирає трейдер, для успішної торгівлі криптовалютою необхідно освоювати технічний та функціональний аналізи, вчитися працювати з графіками та індикаторами. Це базові навички, які допомагають ефективно використовувати стратегію та спростити процес торгівлі.

Як вибрати оптимальну стратегію?

Ми описали лише кілька популярних стратегій, які підходять новачкам, насправді їх значно більше. Вибирати торгову стратегію потрібно уважно, вивчивши принципи та правила використання всіх запропонованих варіантів, зваживши плюси та мінуси, оцінивши свої цілі, знання та навички у трейдингу.

Дізнатися більше про стратегії торгівлі криптовалютою та навчитися ними користуватися ви можете на курсі від команди Crypto Crew. Ми навчаємо новачків заробітку на крипті з мінімальними ризиками та невеликим стартовим депозитом. Навчаючись у нас, ви навчитеся самостійно здійснювати угоди, оцінювати ризики та управляти капіталом, робити перспективні інвестиції та впевнено діяти на криптовалютній біржі.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали