USDT криптовалюта – що це

USDT криптовалюта – що це

Зміст цієї статті:

Tether криптовалюта – одна з обговорюваних тем. Якщо ви активно цікавитеся криптою, варто розібратися, що таке USDT у криптовалюті. Це один із перспективних фінансових інструментів у криптовалютній сфері. Ми розповімо, в чому особливість USDT, чому варто інвестувати в нього.

Що таке USDT у криптовалюті простими словами?

Tether USDT у криптовалюті – це перший стейблкоїн. Криптовалюта підкріплена фіатною валютою, тобто реально існуючими грошима, і в цьому полягає відмінність стейблкоіну ​​від звичайної крипти. USDT випущений компанією Tether Limited, тому його називають Tether. Ця віртуальна валюта не має високої волатильності, як Bitcoin та інші популярні монети. Вона створена на основі блокчейну, підтримує кілька інших криптовалют, а компанія розробник регулярно розширює перелік своїх продуктів.

Tether підкріплюється кількома фіатними валютами, тому стейблкоїни компанії мають різні назви:

  • USDT – долар США;
  • JPYT – єна;
  • EURT – євро;
  • CNHT – юань;
  • XAUT – золото.

Криптовалюта USDT – монета, курс якої підкріплений курсом долара. Це найпопулярніший стейблкоїн.

Переваги USDT

Tether можна назвати універсальною криптовалютою, тому що вона використовується для різних цілей. Її власники відзначають чимало переваг монети:

  • Стійкість ціни, несхильність до волатильності. Різниця між вартістю стейблкоіну ​​та поточним курсом долара мінімальна, іноді це десяті частки.
  • Анонімність. Монета дозволяє користувачам анонімно проводити транзакції, не розкриваючи персональну інформацію.
  • Надійність. Цю криптовалюту приймає безліч обмінників у всьому світі, її можна перевести практично в будь-яку валюту, при цьому використовуючи вигідний курс.
  • Страхування. Від ризиків монета застрахована реальними активами розробника.

Одна з основних особливостей та переваг криптовалюти Tether USDT – це модель блокчейна. Компанія не використовує звичну технологію блокчейну, тому власники монети для її розповсюдження можуть використовувати існуючі системи інших токенів. Сьогодні одним із популярних протоколів Tether є TRC20 у децентралізованій мережі Tron. Платформа бере низьку комісію та забезпечує високу швидкість транзакцій.

До роботи криптовалют застосовуються кілька алгоритмів. Наприклад, Proof of Solvency – це правило, що використовується для оцінки платоспроможності крипти. Працездатність криптовалюти підтримує алгоритм під назвою Proof-of-Work. Для монети Tether використовується алгоритм Proof of Reserves, і він має низку переваг перед іншими. Цей алгоритм дозволяє кожному користувачеві аналізувати USDT за допомогою інструментів у самому ланцюжку блокчейна, і бачити реальну кількість монет, випущених в обіг. Долари, що підкріплюють курс USDT, зберігаються в реальних банках, а аудитори періодично публікують у відкритому доступі дані про резерви, щоб підтверджувати безпеку та надійність монети.

Навіщо купувати USDT?=

Головний плюс стейблкоїну USDT – стабільність курсу, який прив’язаний до курсу долара США. Ця особливість дозволяє використовувати криптовалюту для фіксації прибутку від трейдингу чи переказів, де сума переказу не змінюється при зміні курсу криптовалюти. Власники стейблкоїнів можуть використовувати їх для пасивного заробітку, наприклад, стекінгу монет на децентралізованих майданчиках.

Купити Tether можна на криптовалютній біржі, через обмінник, на платформі DeFi, заплативши іншою криптовалютою. Для зберігання стейблкоїнів потрібен гаманець, а вибирати його варто, звертаючи увагу на рівень популярності та рівень безпеки. Одними з найкращих варіантів є гаманці Metamask, Trust Wallet, Ledger. Це прості та зручні програми для роботи з криптовалютою, якими користуються і новачки, і досвідчені трейдери.

Щоб заробляти на USDT, як і інших криптовалютах, потрібно уважно стежити за ринком, вміти аналізувати його і розпізнавати тренди. Навчитися цього ви можете на курсі Crypto Crew та в нашому крипто комьюніті. Досвідчені ментори допоможуть розібратися, що таке криптовалюта USDT, навчать інвестувати безпечно та вигідно, торгувати віртуальними активами ефективно.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали