Crypto Crew
29.06.2022

Чому Crypto Crew?

Чому Crypto Crew?

Зміст цієї статті:

Інвестиції та трейдинг – сучасний та один із найбільш перспективних способів заробітку. На криптовалюті можна заробляти у різний спосіб, використовуючи різні фінансові інструменти. Але для успішної гри на біржі необхідно розуміти, як вона влаштована, робити грамотні інвестиції, уникаючи маніпуляцій та необдуманих рішень. Бажаєте навчитися заробляти на криптовалюті ефективно та безпечно? Приєднуйтесь до Crypto Crew! Ми створили курс навчання та одне з найбільших крипт ком’юніті в Україні для новачків та досвідчених трейдерів.

Програма навчання в Crypto Crew

Команда початківців трейдерів Crypto Crew навчається під керівництвом досвідчених менторів з інноваційної концепції «розумних грошей». Ми розробили ефективну програму, яка лише за кілька місяців зробить із новачка впевненого трейдера, готового самостійно заробляти на крипті, аналізуючи ринок та роблячи прогнози.

Наша програма:

  • Навчання в LIVE-режимі, регулярні відео уроки та спілкування з наставниками, розбір актуальних тем.
  • Аналітика, навчання користуватися технічним та фундаментальним аналізами ринку, а також концепцією «розумних грошей».
  • Виконання домашніх завдань, удосконалення стратегії торгівлі біржі.
  • Вивчення психології учасників ринку, існуючих видів маніпуляцій та способів протистояти їм.

Вибираючи нашу програму, вам не доведеться витрачати час на вивчення порожніх статей, які не мають практичної користі. У закритій групі ми регулярно публікуємо матеріали з актуальною інформацією, необхідною інвесторам та трейдерам для успішного старту та розвитку. Для спілкування з учнями використовуємо Discord та закритий канал у Telegram, а також проводимо зустрічі з учасниками ком’юніті, куди запрошуємо успішних трейдерів та спікерів. Вчитися можна у групі чи індивідуально. Який би варіант ви не обрали, наші наставники допоможуть досягти успіху!

Крипт комьюніті Crypto Crew

Окрім курсу навчання заробітку на крипті ми створили популярне ком’юніті для наших учнів. Це швидкозростаюча спільнота для всіх, хто хоче розвиватися у крипто сфері, щодня отримуючи інсайди та спілкуючись із однодумцями. Вступивши до нашої закритої спільноти, ви навчитеся користуватися ефективними фінансовими інструментами для заробітку, отримаєте підтримку та потужний заряд мотивації, познайомитеся з цікавими людьми.

Учасники спільноти одержують аналітику від менторів, рекомендації для інвестицій та трейдингу, огляди популярних монет, зустрічаються з наставниками на онлайн-трансляціях, вступають до нашого інвестиційного клубу. Використовуючи професійну аналітику, члени ком’юніті вчаться самостійно аналізувати становище ринку, вибирати перспективні монети для купівлі та продажу. Щодня вони отримують розбір та оцінку своїх сетапів від менторів, і це допомагає їм покращити торгову стратегію, підвищити свою ефективність на біржі.

Також для учасників спільноти ми регулярно публікуємо анонси про безкоштовну роздачу крипти, тому кожен має шанс отримати актив без вкладень і розпочати успішний шлях в інвестуванні та трейдингу.

Що ви отримуєте, навчаючись у Crypto Crew?

Мета навчання в Crypto Crew – увійти на біржу підготовленим та впевненим, маючи базові навички трейдингу та розуміння, як грамотно інвестувати у криптовалюту. Пройшовши курс навчання у нас, ви отримуєте:

  • вміння торгувати на біржі, використовуючи концепцію “розумних грошей”;
  • розуміння структури та особливостей криптовалютного ринку, його трендів та методів заробітку;
  • рекомендації досвідчених трейдерів та допомога у виборі стратегії заробітку;
  • перші успішно закриті угоди.

У Crypto Crew навчаються не тільки новачки, а й ті, хто вже самостійно заробляє на криптовалюті, але хоче підвищити дохід, дізнатися про ефективніші та перспективніші фінансові інструменти, зменшити кількість помилок та знизити ризики для свого інвестиційного портфеля.

Пройшовши курс навчання, ви також отримуєте запис наших відео уроків і додаткові аналітичні матеріали, які допоможуть успішно торгувати на біржі. Приєднуйтесь до Crypto Crew та починайте заробляти на крипті з мінімальними ризиками!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали