Що таке скальпінг

Що таке скальпінг

Зміст цієї статті:

Серед безлічі торгових стратегій однією з найпопулярніших і найприбутковіших є скальпінг. Це високочастотний тип трейдингу, для успішного використання якого важливо вміти швидко реагувати на зміну курсу та приймати рішення миттєво. Розкажемо простими словами, що таке скальпінг у трейдингу, і що має знати про нього новачок.

Що таке скальпінг у трейдингу?

Скальпінг на криптобіржі – це внутрішньоденний трейдинг, суть якого полягає у скоєнні великої кількості короткострокових угод для отримання прибутку від незначних змін курсу активу. Професійні скальпери відкривають позиції на кілька хвилин, іноді на кілька секунд, закривають угоду щодо досягнення прибутку лише у кілька пунктів. Одна успішна угода приносить ледь відчутний дохід, але для скальперів важливим є сумарний денний прибуток.

Що таке скальпінг:

  • угоди, тривалість яких становить середньому від 1 до 5 хвилин;
  • заробіток на одній угоді у кілька пунктів;
  • трейдинг в один клік та практично повна відсутність стопів;
  • максимально можливу кількість угод усередині торговельного дня;
  • закриття всіх позицій після закінчення торгової сесії;
  • максимальне кредитне плече.

Запорука успіху скальпера – вміння вибрати потрібний момент для відкриття угоди. Для заробітку трейдери вибирають активи із високою волатильністю.

Як скальпінг допомагає збільшувати прибуток?

Дізнавшись, що таке скальпінг на біржі, новачки поспішають скуштувати цей вид трейдингу. Він досить складний, тому що угоди утримуються лише кілька хвилин, часу на аналіз та ухвалення рішення мінімум. Успіху в скальпінгу досягають ті, хто вміє концентруватись на процесі торгівлі. У той же час, це хороша стратегія для початківців, вона допомагає здобути досвід, розібратися в тому, як влаштована торгівля на біржі. А тому, що скальпери відкривають позиції на невеликі суми, потенційні збитки невисокі, головне – вчасно зупинитися.

Що таке скальпінг у криптовалюті для професійного трейдера:

  • Швидкий результат. Високочастотний трейдер допомагає заробити швидше, лише за кілька хвилин гравець отримує прибуток, хоч і невеликий.
  • Ефективний трейдинг із фундаментального аналізу. Поки інші гравці біржі вивчають статистику та створюють відкладені ордери, намагаючись вгадати напрямок тренду, скальпери заробляють на найменших коливаннях курсу.
  • Прибуток за будь-якого тренду. Розібравшись у стратегії, досвідчений скальпер отримує прибуток за будь-якого руху курсу.
Важливо! Для старту необов’язково мати величезний депозит. Висока швидкість закриття угод дозволяє досить швидко збільшити депозит, тим самим збільшити потенційний прибуток.

Які інструменти потрібні для використання скальпінгу стратегій?

Знати, що таке скальпінг криптовалют, замало, щоб почати успішно заробляти на ньому. Трейдеру варто вивчити технічний аналіз, що дозволяє прогнозувати рух ціни. Технічний аналіз – це комплекс, що складається з різноманітних графіків, наприклад, свічкового та лінійного, трендових ліній, графічних патернів та інших інструментів. Освоївши все це, трейдеру простіше сформувати оптимальну для себе стратегію торгівлі.

Для оцінки стану ринку слід вивчити кластерний аналіз. Цей тип аналізу допомагає фільтрувати угоди, вибираючи найвигідніші позиції собі.

Важливими інструментами для скальпер є індикатори. Це алгоритми, що дозволяють вловити сигнал, вибрати найкращий час для входження на ринок та отримання прибутку.

Розібратися, що таке скальпінг, важко, вивчивши лише теорію. Тільки на власному досвіді трейдер може на 100% зрозуміти суть цієї стратегії, виробити комфортний собі темп трейдингу. А ці інструменти допоможуть йому торгувати ефективніше, знижуючи ризики.

Дізнатись докладніше, що таке скальпінг криптовалют на біржі, ви можете на курсі Crypto Crew. Наші трейдери допоможуть освоїти цей стиль торгівлі та познайомлять вас з іншими популярними стратегіями, навчать вигідно інвестувати у цифрові активи та заробляти самостійно, керуючи ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали