Crypto Crew
20.06.2022

Як вступити до спільноти Crypto Crew

Як вступити до спільноти Crypto Crew

Зміст цієї статті:

Купити криптовалюту дуже просто, користуючись будь-якою популярною біржею, зробити це можна за лічені хвилини. Але як заробити на крипті, яка вже у вашому онлайн-гаманці? Працювати з активом так, щоб отримувати дохід та поступово збільшувати капітал, може не кожен. Для успішного трейдингу мало зібрати стартовий капітал та зареєструватися на біржі, потрібні знання. Ставши частиною спільноти Crypto Crew, ви зрозумієте, як діяти на біржі, навчитеся інвестувати та грамотно розпоряджатися депозитом.

Особливості спільноти Crypto Crew

Головна особливість нашого community – це повноцінна екосистема, яка дозволяє учаснику швидко освоїтись у криптовалютній сфері, зрозуміти основи та навчитися діяти самостійно. Це не лише закритий чат з новинами та рекомендаціями, а й ціла мережа, спрямована на навчання та розвиток.

Учасники community отримують інформацію, яку одразу можуть використовувати на практиці. Усі члени нашої команди активно заробляють на біржах, удосконалюють свої торгові стратегії, набувають корисних навичок та збільшують капітал. Якщо ви відчуваєте, що ще готові торгувати на біржі, не варто ризикувати. Просто спостерігайте та вивчайте, набирайтеся знань, продумуйте план дій заздалегідь.

За успіхами новачків стежать досвідчені ментори. Наші наставники давно працюють у сфері крипти, завжди в курсі останніх новин і не проти поділитися секретами з початківцями. Зворотний зв’язок із менторами – ще одна особливість спільноти. Ви завжди отримаєте відповіді на поставлені запитання, а також поради, які допоможуть стати впевненішими на біржі.

Що отримують учасники спільноти після оформлення підписки

Приєднатися до спільноти дуже просто. Виберіть передплату, на місяць, три місяці або рік, залиште заявку. Після оплати ви отримуєте доступ до community та нашої екосистеми.

Для передплатників Crypto Crew є:

  • Спілкування онлайн та живі зустрічі з трейдерами, спікерами та лідерами думок.
  • Аналіз та розбір ваших сетапів торгівлі на біржі від фахівців, допомога та рекомендації.
  • Нетворкінг, спілкування з такими ж учасниками спільноти, обмін досвідом, нові знайомства.
  • Актуальні дані ринку, аналіз динаміки зростання та падіння популярних монет, анонси релізів цікавих проектів для заробітку та airdrops.

Для спілкування з командою ми використовуємо сервер на Discord та закритий канал у Telegram. Щоб учасникам спільноти було зручно отримувати інформацію, ми структуруємо її. Оформивши підписку, ви отримуєте доступ до платформи, де за лічені секунди знайдете цікаву тему та обговорення. Нескінченно скролити Telegram у пошуках потрібної статті не доведеться.

Чого ви навчитеся

Чому ми вирішили створити community для трейдерів? Тому що на власній практиці переконалися, що навчатися у команді набагато цікавіше та ефективніше. Учасники спільноти не просто одержують інформацію від наставників, а й обговорюють її, дискутують, діляться думками. Спілкування дозволяє побачити, як мислять інші трейдери, які стратегії у торгівлі вони використовують, як реагують на новини у світі криптовалют та динаміку. На біржі ви взаємодіятимете з реальними людьми, тому розуміння психології трейдерів – цінний і один з важливих уроків, який дає закрита спільнота Crypto Crew.

Чи не впевнені, що вам підійде такий формат? Оформіть передплату на місяць, щоб познайомитися з нами та спробувати! Всього за місяць у нашому community ви навчитеся:

  • обирати перспективні активи для інвестицій;
  • грамотно розпоряджатися депозитом та активами;
  • відкривати угоди на біржах та успішно завершувати їх;
  • вибудовувати свою стратегію торгівлі криптовалютою;
  • аналізувати та мислити стратегічно.

До речі, ми запрошуємо не лише новачків, а й просунутих трейдерів. Для них публікуємо відповідні матеріали, які допоможуть покращувати навички, стати впевненішими та прокачати стратегію.

Вчитися та заробляти на криптовалюті разом із Crypto Crew зручно та доступно. Отримуйте знання в будь-який час та використовуйте їх, ділитеся успіхами з учасниками спільноти, ставте питання менторам. Готові розпочати? Підписуйтесь!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали