Альти – що це в криптовалюті

Альти – що це в криптовалюті

Зміст цієї статті:

Криптовалютний ринок постійно розвивається, на ньому з’являються нові перспективні активи, привабливі для інвестицій та заробітку. Якщо вас цікавить не лише Bitcoin, а й альткоїни, варто розібратися, що це таке. Ми розповімо про альти в криптовалюті, сезон альткоїнів і найбільш популярні монети.

Що таке альти в криптовалюті?

Якщо не розумітися на класифікації альткоїнів, можна сказати, що альт – це криптовалюта, яка з’явилася після Bitcoin. Криптоіндустрія побудована на Bitcoin, він є першою та найпопулярнішою монетою, рушійною силою ринку, впливає на котирування всіх токенів. Стабільність чи нестабільність Bitcoin відображає загальні тренди та стан ранку, на стрибки його курсу болісно реагує вся крипта.

Альткоїни – це альтернатива Bitcoin, будь-яка криптовалюта, крім нього. Кожна монета, яка з’являється в індустрії, намагається не просто повторити успіх домінуючого Bitcoin, а й стати більш зручною та перспективною для інвесторів. У прагненні конкурувати з головною монетою альткоїни пропонують користувачеві альтернативні параметри.

Особливості та переваги альтів у криптовалюті:

 • Швидкість транзакцій. Якщо ви вже робили операції з Bitcoin, знаєте, що угоди іноді займають багато часу. Алгоритм його роботи не дозволяє проводити більше семи транзакцій на секунду. Багато альткоїн забезпечують користувачам швидкі транзакції, наприклад, Ethereum, операції з цією монетою проходять набагато швидше.
 • Технологія розповсюдження. Найбільш простим способом отримання альткоїну є його покупка. Але часто нові монети можна отримати безкоштовно, прийнявши участь в Airdrop.
 • Особливості майнінгу. Для видобутку Bitcoin потрібні великі обчислювальні потужності та дороге обладнання, а витрати на майнінг не завжди окупаються. Сьогодні перспективніше та вигідніше майнути альткоїни. Для цього теж потрібне потужне обладнання, але сам процес обходиться майнерам дешевше.

Альтсезон криптовалют: що це

Альтсезон криптовалют – це період, коли курс альткоїнів зростає швидше за курс Bitcoin, причому різниця в зростанні значна. Зростання ціни на альтернативні монети може бути настільки швидким і суттєвим, що капітал плавно уникає Bitcoin і перетікає топовим альткоїнам.

Озираючись назад, можна сказати, що 2021 був сезоном альткоїнів. Однією з головних монет на ринку була Ethereum і сьогодні вона є головним конкурентом Bitcoin. Індексом альтсезону в криптовалюті можна вважати момент, коли в парі ETH/BTC Ethereum виходить вперед. Однак дивитися потрібно не тільки на годинникові, а й на денні графіки, оскільки дані можуть відрізнятися.

Прогнози альт криптовалюті позитивні, і вже зараз експерти стверджують, що алькоїни часто бувають прибутковішими за Bitcoin. Головне – вибрати перспективну монету, яка не зникне за один-два роки. Наприклад, ще кілька років тому була популярна монета EOS, її називали чи не головним конкурентом Ethereum, а довкола проекту об’єднувалися інвестори. Сьогодні про EOS практично не згадують, проект не виправдав очікувань. Такий приклад вказує на те, що багато альткоїнів є прибутковими лише на короткій дистанції, тоді як Bitcoin вже більше десяти років утримує лідерську позицію.

Топові альткоїни

Альткоїнів тисячі, але далеко не всі з них варті уваги інвесторів. Вибираючи монету інвестору, потрібно дивитися на капіталізацію, репутацію проекту, історію розробників, особливість, функціонал токена. Рейтинги постійно змінюються, але є монети, які вже довго залишаються в топі.

 • Ethereum;
 • Binance Coin;
 • Monero;
 • Solana;
 • Tron;
 • Perpetual Protocol;
 • Green Satoshi Token;
 • Stellar;
 • Avalanche;
 • Ripple.

Розуміти, коли почнеться альтсезон криптовалют, у що вкладати гроші, як ефективно заробляти на альткоїнах допомагають знання. Отримати їх ви можете на курсі Crypto Crew. Наші трейдери розробили програму навчання для інвесторів та трейдерів-початківців, створили найбільше крипто ком’юніті в Україні, і ми пропонуємо вам стати частиною команди. Вчіться заробляти на крипті успішно та без ризиків!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали