Бичачий ринок у криптовалюті: що це таке?

Бичачий ринок у криптовалюті: що це таке?

Зміст цієї статті:

Ринок криптовалюти має особливу термінологію, яка значною мірою запозичена у фінансових ринків. Якщо ви вже активно вивчаєте тему, та звернули увагу на поняття бичачий та ведмежий ринки, варто розібратися докладніше. Коротко – це поточні тренди ринку криптовалют, що відображають умови та сценарії поведінки гравців. Розкажемо докладніше, що таке ведмежий ринок та бичачий ринок на біржі криптовалют, і як діють трейдери у ці періоди.

Що таке бичачий ринок у криптовалюті?

Перш ніж розібратися, що таке бичачий ринок криптовалюти, треба зрозуміти звідки з’явився термін. Поняття «бичаків» прийшло у крипту з фондового ринку, воно відображає тактику поведінки тварини. Бик швидко рветься вперед, тягне за собою ціни на активи. Простими словами, бичачий ринок у крипті – це ринок, що росте. Висхідний тренд, коли ціни на монети зростають, тримається досить довго, наприклад, кілька місяців або років. Для такого ринку характерні два фактори:

  • Ціни активів постійно зростають.
  • Серед трейдерів переважають оптимістичні настрої.
Важливо відзначити, бичачий ринок у крипті – це не лише період зростання цін, а й час, коли їхнє активне зростання очікується. Незважаючи на те, що всі власники криптовалюти чекають на бичачий тренд, щоб встигнути заробити, ціни монет у цей час можуть падати. Спостерігаються періоди спаду чи плато, але загальна тенденція зростання зберігається.

Бики та ведмеді на біржі: їхня відмінність

Крім биків на ринку є ведмеді, тому новачкові варто розібратися на відмінностях бичачого та ведмежого ринків криптовалюти. Перед сутичкою бик задирає роги і мчить уперед. Трейдери бики заробляють на підвищенні вартості активів. Вони прогнозують зростання ціни на крипту, намагаються скупити якнайбільше, щоб потім перепродати дорожче.

Ведмеді діють інакше. Під час сутички із суперником неквапливий ведмідь зупиняється і намагається вразити ворога ударом важкої лапи згори донизу. Що це означає для крипти? Активи, що злетіли вгору, різко падають униз, тобто дешевшають. Ведмеді, які раніше набрали хороші активи, намагаються швидше скинути їх, встигнути продати, поки ціни не обвалилися.

Бичачий ринок та ведмежий ринок криптовалют завжди замінюють один одного. Чергування трендів дозволяє досвідченим гравцям зрозуміти, як діяти в конкретний період – інвестувати та купувати або терміново продавати.

Як зрозуміти, що ви на бичачому ринку крипти?

Що таке бичачий ринок у крипті, ви вже знаєте. Але як зрозуміти, що зараз настав саме його час? У період биків трейдери поводяться впевненіше, чекають підвищення вартості активів, і це зростання спостерігатиметься протягом якогось часу.

Щоб розпізнати такий період, варто уважно вивчити стрічку новин останніх тижнів і проаналізувати. У цей час все більше компаній приймають популярну крипту як платіжні засоби, в різні сфери бізнесу активно впроваджують блокчейн-технології, набирає чинності закон попиту та пропозиції – ціна монет помітно зростає.

Важливо розуміти, бичачий тренд – це гарний час, тому що на біржах зростають активи, трейдери сповнені оптимізму, прагнуть максимально вигідно вкластися в крипту, а великі компанії публікують новини про рекордний прибуток. Але бик завжди може стати ведмедем залежно від завдань, що стоять перед ним.

Ризики, про які варто пам’ятати

Як ми вже сказали, один тренд завжди замінює інший, що означає – бичачий та ведмежий ринки у криптовалюті можна і потрібно використовувати для заробітку. Потрібно лише вміти відрізняти їх і вибирати правильну стратегію поведінки.

Криптовалютні інвестиції, як і всі інші, несуть у собі ризики, незважаючи на актуальні тренди та становище ринку. Щоб мінімізувати ризики, важливо заходити на біржу підготовленим, здобувши хоча б базові знання. Слід навчитися шукати та аналізувати інформацію, прораховувати ризики та робити правильний вибір. Новачку в цій справі допоможе досвідчений ментор та спільнота однодумців, де завжди можна поставити питання та отримати слушну пораду.

Приєднавшись до спільноти Сrypto Сrew, ви докладніше дізнаєтеся, що таке бичачий та ведмежий ринки криптовалюти, навчитеся без проблем розпізнавати тренди та вибудовувати виграшну стратегію поведінки на біржі.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали