Крипто долар, який вибрати?

Крипто долар, який вибрати?

Зміст цієї статті:

Крипто долар або стейблкоїн – це один із різновидів криптовалюти, яка дозволяє не лише заробити, а й захистити інвестиційний портфель від високої волатильності ринку та потенційних збитків. Ми розповімо, що таке крипто долар, чи варто вкладати в нього гроші і як вибрати актив для інвестицій у 2022 році.

Що таке крипто долар?

Крипто доларами називають стейблкоїни – це криптовалюта, курс якої прив’язаний до долара. Як правило, така валюта еквівалентна долару у співвідношенні 1:1. Курс може мати незначні відхилення, десяті частки відсотка змінюються під час торгів. Прив’язка до долара здійснюється за різними принципами.

Крипто долари випускаються приватними компаніями, які виводять їх із обігу для зміни вартості. Компанії змушені регулярно проводити зовнішній аудит, щоб довести, що генерують стабільність активу незаконними шляхами. Як і звичайна крипта, вартість стейблкоіну ​​залежить від попиту та пропозиції.

Як вибрати крипто долар для інвестицій?

Вибираючи актив для інвестицій, варто віддавати перевагу популярним монетам, яким довіряють інвестори з усього світу. До Топ-5 стейблкоїнів, в які варто вкластися, входять:

 • Tether – одна з найпопулярніших криптовалют, використовується для торгів та розміщення під відсотки, швидко конвертується у долари США. Прив’язка монети до долара забезпечена цінними паперами, векселями, депозитами.
 • USD Coin – другий за популярністю актив, забезпечений американським доларом. Для операцій цієї монети використовується блокчейн Ethereum, Solana та ще кілька популярних криптовалют.
 • TerraUSD – це децентралізована монета, для її створення застосовується блокчейн Terra. Курс прив’язаний до долара США, монети активно використовують у DeFi-проектах.
 • BUSD – монета, забезпечена американським доларом, має низьку волатильність, ефективна для інвестицій у довгостроковій та короткостроковій перспективі. Коїн популярний серед трейдерів та інвесторів, які прагнуть зберегти активи та утримувати їх.
 • DAI – ще одна популярна монета, прив’язана до долара. Її курс трохи коливається, але залишається в межах одного долара. Незважаючи на невисокі коливання, цей актив вважається одним із найкращих для інвестицій.

Переваги та ризики інвестицій у крипто долари

Крипто долари мають переваги та недоліки, про які варто дізнатися, перш ніж вкласти у ці активи реальні гроші. Декілька причин інвестувати в стейблкоїни:

 • Стабільний курс. Коїн завжди еквівалентний активу, яким забезпечений, а можливе відхилення від курсу незначне.
 • Швидкість та простота транзакцій. Операції з крипто доларами забирають мінімум часу у користувачів, вони технічно прості та зрозумілі навіть новачкам.
 • Відсутність впливу держави. Крипто долари не регулюються державними органами та центральними банками.
 • Страхування ризиків. Стейблкоіни активно використовують для диверсифікації ризиків трейдера.
 • Низька волатильність. Невисокий і стабільний курс гарантує відсутність різких стрибків, як у Біткоіна та інших популярних монет.

До недоліків крипто доларів можна віднести:

 • Централізоване керування. Компанія, що випускає стейблкоїни, відповідає за їх обіг. Адміністрація компанія своїми діями може проводити проект, що не завжди добре для власників активу.
 • Інфляція. Крипто долари забезпечуються фіатною валютою, тому теж схильні до інфляції, на відміну від звичайної криптовалюти.
 • Перевірки та аудити. Це недолік для компанії, що випускає коїни, а не для власників. Підприємства зобов’язані регулярно проводити перевірки та доводити безпеку активів, щоб власники коїнів були впевнені в їх забезпеченості.

Дізнайтесь більше про стейблкоїни та перспективні цифрові активи для інвестицій на курсі в Crypto Crew! Ми навчаємо новачків інвестиціям та трейдингу, допомагаємо пройти шлях від початківця до досвідченого та впевненого в собі трейдера, що самостійно діє на біржі. Приєднуйтесь до нашого крипто ком’юніті та починайте заробляти на криптовалюті з мінімальними ризиками вже сьогодні!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали