Live-трейдинг, що це

Live-трейдинг, що це

Зміст цієї статті:

Займатися трейдингом може кожен, хто готовий розвиватись, вчитися, підходити до заробітку серйозно, як до роботи. Існує кілька способів навчатися трейдингу. Самостійне навчання безкоштовне, але складне та тривале, тоді як навчання з наставниками дає ефективні результати у короткий термін. Один із методів навчання, який обирають новачки – Live-трейдинг. Ми розповімо, хто це таке, і як Live-трейдинг допомагає трейдерам-початківцям освоювати базові навички.

 Що таке Live-трейдинг?

Live-трейдинг – це зручний та ефективний метод навчання інвестицій та трейдингу для новачків та просунутих користувачів, які бажають покращити торгову стратегію. Навчання може відбуватися у групі чи індивідуально. Формат включає онлайн-уроки, аналіз торгових стратегій, домашні завдання.

Навчаючись, новачок отримує актуальну теоретичну інформацію та навчається трейдингу практично, вже з перших днів курсу грає на біржі. Практика під керівництвом досвідченого ментора дозволяє одразу ж зрозуміти, що таке трейдинг, з якими проблемами стикається трейдер, у якому темпі він має працювати, щоб ефективно заробляти на біржі.

Як Live-трейдинг допомагає новачкам

Наважуючись заробляти на криптовалюті, мотивований новачок починає жадібно поглинати будь-яку інформацію, що знаходить у вільному доступі. Він щодня читає десятки статей, підписаний на всі знайдені ним канали з трейдингу та крипті в Telegram. Але велика кількість інформації та її джерел не завжди призводить до позитивного результату. Щоб впевнено прийти в трейдинг, розуміючи, як влаштований криптовалютний ринок, потрібно отримувати структуровану та актуальну інформацію, і відразу використовувати її на практиці.

Вибираючи Live-трейдинг, новачок із перших днів навчання занурюється в середу, краще засвоює теоретичний курс, вчиться самостійно діяти на біржі, закриває перші угоди та отримує перший прибуток. Все це мотивує і додає сил вчитися з ще більшою запопадливістю, прикладаючи максимум зусиль для досягнення цілей.

Live-трейдинг допомагає новачкам освоїти необхідні навички:

  • вміння аналізувати самостійно та використовувати готові аналітичні матеріали для побудови торгової стратегії;
  • контроль ризиків; вміння складати систему ризик-менеджменту;
  • диверсифікація, розуміння важливості різноманітності та вміння обирати перспективні активи для інвестиційного портфеля.

Де вчитися трейдингу

Вчитися трейдингу можна у різний спосіб. Найдоступніший і очевидніший – самостійно шукати матеріали в мережі та практикуватися. Цей складний і довгий шлях спричиняє високі ризики, адже нема кому підказати, як виправити стратегію торгівлі криптою та знизити ризики помилки. Самостійне навчання часто призводить до зливу депозиту на перших угодах, втрати часу та власних грошей.

Ефективніше та простіше навчатися під керівництвом ментора, який успішно торгує на біржі та знає про неї все. Live-трейдинг під керівництвом наставників – це можливість максимально швидко освоїти базові знання та навички для торгівлі на біржі, швидкий старт без зливу депозиту, збереження мотивації та бажання розвиватись у криптовалютній індустрії.

Команда трейдерів Crypto Crew розробила курс навчання для початківців та тих, хто вже спробував самостійно заробляти на криптовалюті. Live-трейдинг у нас – це регулярні онлайн-уроки від професійних гравців біржі, аналітика від інвесторів, огляди перспективних проектів та нових віртуальних активів, які можна інвестувати, робота з досвідченими наставниками над поліпшенням вашої торгової стратегії. Всього за місяць навчання ви дізнаєтеся про все, що потрібно для безпечного входу на біржу і почала заробітку самостійно.

Щоб навчання трейдингу було максимально цікавим та ефективним, приєднуйтесь до нашого крипто ком’юніті, першої великої спільноти для трейдерів та інвесторів в Україні. Учасники ком’юніті разом з вами будуть освоювати основи торгівлі на біржі, ви зможете ділитися результатами та досвідом, обговорювати новини та стратегії, отримувати відповіді на запитання.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали