Різниця між альткоїном та біткоїном

Різниця між альткоїном та біткоїном

Зміст цієї статті:

Сучасний Біткоїн та Альткоїни: чим вони відрізняються? Розглядаючи технічну, торгову, інвестиційну та ідеологічну сторону питання, стає очевиднішим, у чому різниця між біткоїном і альткоїном. Про все це варто дізнатися більше.

Біткоїн: технічна сторона

Фінансовий світ дедалі більше завойовують криптовалюти. Одні добре знайомі кожному, наприклад, Біткоїн. В умах користувачів закріпилася дана асоціація, хоча вона вже й застаріла через кількість криптовалют у світі, яка вже давно перевищила 1500. Причому це значення й надалі зростає.

Оцінюючи Біткоїн, слід відзначити високу вартість транзакцій та повільне проведення операцій. Це перша та найвідоміша криптовалюта, за участю якої проведено мільйони транзакцій. Виділяють також стійкий блокчейн і просту доступну кожному схему взаємодії криптовалюти.

Якщо ви цікавитеся тим, що таке альткоїн на біржі, то цікаво таке. Експерти переконані, що всі недоліки та недогляди, які були виявлені в Біткоїні, призвели до появи нової крипти — Альткоїнів. Поєднує їх блокчейн-технологія, за її допомогою і існує світ електронних грошей.

Прийнято вважати, що найпростіший метод заробітку на Альткоїнах полягає у прямий купівлі розрахунку зростання їх ціни. З Біткоїнами точно так не вийде через високий рівень волатильності, а також величезні ризики.

Альткоїни: особливості

Термін походить від «біткоїн» та «альтернативний». Експерти, розповідаючи, що таке альткоїн простими словами для чайників, акцентують увагу на тому, що це все криптовалюти, з одним винятком, крім Біткоїна. Якщо розглядати назву альткоїн що це таке простими словами, то це сотні свого роду покращених альтернатив звичного Біткоїна. Тобто 99,9%, а це приблизно 500 різновидів сучасних криптовалют якраз можна віднести до Альткоїнів.

Що таке альткоїн простими словами? Ось кілька популярних прикладів, які допоможуть краще розібратися в цьому:

  • Namecoin (NMC) або перший цифровий актив, альтернатива Біткоіну, яку представили у 2011 році;
  • Ethereum (ETH);
  • Dogecoin.

Розглядаючи альткоїн, що це таке простими словами, важливо відзначити і причини потоку, що зростає, пов’язані з відсутністю централізованого регулювання, завдяки чому відкривається можливість для створення нових криптовалют в необмеженій кількості.

Альткоїни та Біткоїни: різниця

Отже, стало зрозуміло, що це таке альткоїн. Далі слід розібратися з тим, яка різниця між альткоїном та біткоїном.

Відповідаючи питанням, що таке альткоїн, незмінно повертаєшся до витоків. Нові Альткоїни намагаються вирішити недоліки Біткоїнів, або стати їх логічним продовженням. Різниця між цими криптовалютами є, ось кілька характеристик.

  1. Посилення анонімності, конфіденційності користувача. Яскравим прикладом є «Monero» та його послідовники.
  2. Альткоїни вирішують проблем масштабованості.
  3. Якщо в Біткоїнах питання емісії було проблемним, то Альткоїни змінили систему.
  4. У сучасному підході відмовилися від фінансової складової.
  5. Тут інший тип взаємодії з блокчейном. Йдеться про те, що всі PoS валюти.
  6. Серед недоліків Біткоїна виділяли проблеми з безпекою, в Альткоїнах це питання вирішили. Криптовалюти характеризуються покращеною системою. Різниця є, і вона відчутна.

Прибутковість Альткоїнів та Біткоїнів: що вибрати?

Поняття «прибутковості» визначається розумінням варіантів та відмінностей між ними. Багато хто перемикає фокус уваги зі звичного Біткоїна на те, що таке альткоін у криптовалюті. Інвестор сам приймає рішення, включати до портфелю кілька цифрових активів чи ні. Тому важливим завданням є ретельний аналіз по кожному типу.

Якщо ви все ще намагаєтеся розібратися, що таке криптовалюта альткоїн, то краще в цьому питанні, як і в багатьох інших, звернутися до команди «Сrypto Сrew». Тут новачки та професіонали зможуть розраховувати на допомогу. Для першої категорії особливо важливою є підтримка куратора, адже він допоможе знайомитися з усіма деталями та складнощами простими словами.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали