Скальпінг на ф’ючерсах

Скальпінг на ф’ючерсах

Зміст цієї статті:

Скальпінг на ф’ючерсах – прибуткова торговельна стратегія, яку трейдери активно використовують на популярних та великих біржах. Скальпінг називають одним із найскладніших стилів торгівлі через короткостроковість угод та швидкий темп відкриття позицій. Ми розповімо, в чому особливість скальпінгу ф’ючерсами і які стратегії можна використовувати.

Що таке скальпінг і чому він популярний серед трейдерів?

Скальпінг – це стиль торгівлі віртуальними активами, що дозволяє отримувати прибуток на незначній зміні ціни. Це спосіб заробляти максимально швидко, відкриваючи угоди лише на кілька хвилин. Протягом торгового дня скальпер відкриває десятки ордерів, кожен із яких приносить невеликий дохід, але головне – сумарний денний прибуток.

Скальпінг ф’ючерсами на Binance та інших популярних біржах вважається прибутковим, особливо для трейдрів, які використовують цей стиль торгівлі як основний. Але також його часто застосовують як додатковий у поєднанні з іншими стратегіями.

Особливості стратегії скальпінгу на ф’ючерсах:

  • Жорсткий контроль ризиків. Угоди відкриваються на невеликі суми, а максимальний ризик на позицію в ідеалі не повинен перевищувати 0,5% депозиту. Для контролю за ризиками трейдер повинен постійно стежити за ринковою ситуацією, концентруватися за поточними трендами, звертати увагу на біржову склянку. Існує навіть окрема стратегія скальпінгу на ф’ючерсах склянки.
  • Вибір активів із високою ліквідністю. Криптовалютні ф’ючерси є одними з таких активів, вони мають високу волатильність, їх курс змінюється протягом дня, даючи скальперу можливість заробити.
  • Використання високого кредитного плеча. Це необхідно збільшення потенційної прибутку.
  • Застосування індикаторів. Вибравши стратегію високочастотної торгівлі, трейдеру не варто нехтувати індикаторами, адже вони допомагають визначати оптимальні точки входу на ринок.

Стратегії скальпінгу ф’ючерсами на Бінанс та інших біржах

Існує чимало ефективних стратегій скальпінгу на акціях чи ф’ючерсах. Розкажемо про кілька популярних, які варто спробувати. Однією з таких стратегій є торгівля на проривах. У трейдингу проривом називається вихід ціни активу межі заздалегідь заданої області підтримки чи опору. Якщо вартість активу долає певний рівень, це називають опором, якщо падає нижче – підтримкою. Для отримання вигоди трейдери чекають на прорив і відкривають позицію по тренду.

Не менш популярна торгівля ф’ючерсами за індикаторами, наприклад Moving Average (середні, що ковзають). Використовуючи цей класичний індикатор для біржової торгівлі, трейдер може спрогнозувати напрямок руху курсу, його силу, а також визначити оптимальні точки входу та виходу з угоди.

Для скальпінгу ф’ючерсами підходять і автоматизовані стратегії, наприклад автоматичний стоп-лос. Трейдинг за допомогою спеціальних програмних інструментів підвищує швидкість торгівлі та унеможливлює емоції з процесу, адже він автоматизований, і його параметри задані заздалегідь. Стоп-лос – це команда виходу з угоди у разі несприятливого руху курсу. Торгівля ф’ючерсами зі стоп-лосами дозволяє знизити ризики збитків та контролювати втрати, якщо угода виявилася невдалою для трейдера. Гравці встановлюють стоп-лоси, щоб захистити депозит та торгувати за власними правилами управління капіталом.

Навчання скальпінгу

Зрозуміти, як торгувати ф’ючерсами, скальпер може лише з власного досвіду. Навчання має включати теоретичну та практичну частину. Для успішного заробітку важливо освоїти технічний та кластерний аналізи, навчитися працювати з індикаторами, аналізувати ситуацію, вибираючи найкращі точки входу. Скальпінг – це відповідний стиль торгівлі для тих, хто готовий повністю присвятити себе трейдингу, проводячи на біржі багато часу.

Вчитеся скальпінгу та торгівлі ф’ючерсами на Binance на курсі від Crypto Crew! Ми допомагаємо новачкам розпочати заробляти, не маючи великого депозиту. Навчимо використовувати різні стратегії трейдингу, контролювати ризики та успішно закривати угоди, хоч би який стиль торгівлі ви обрали.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали