Внутрішньоденна торгівля

Внутрішньоденна торгівля

Зміст цієї статті:

Внутрішньоденна торгівля – найпоширеніша стратегія трейдингу на біржах. Трейдери використовують її на криптовалютних торгових майданчиках, ринках акцій, Форекс. Щоб зрозуміти, чи підходить вам intraday trading, варто розібратися у правилах та особливостях методу, а також стилях торгівлі, які обирають активні денні трейдери.

Що таке Інтрадей?

Денна торгівля або intraday trading strategy передбачає здійснення угод всередині одного дня. Тобто, відкрита сьогодні угода сьогодні має бути закрита, до закінчення торгової сесії. Використовуючи цю стратегію, трейдери одержують прибуток від невеликих коливань ціни активу.

Інтрадей трейдинг на криптовалютні біржі прийшов із фондових ринків, де угода брокера відкрита лише протягом робочого дня. Гравці біржі не залишають на ніч відкритих позицій – головне правило методу.

Як заробляє intraday trader?

Професійні дей-трейдери, які багато років працюють на біржі, розуміють ринок та його тренди. Щоб торгувати ефективно та робити якнайменше помилок, вони користуються технічним аналізом, визначають кращі точки входу на біржу. Аналізуючи стан ринку, трейдер оцінює обсяги продажу та курси, використовує для цього графіки та патерни, технічні індикатори. Крім технічного аналізу, підвищувати продуктивність допомагає правильно складена стратегія управління ризиками.

На відміну від фундаментального аналізу, спрямованого на вивчення фінансових процесів у довгостроковій перспективі, технічний дає можливість оцінити поточну ситуацію та зробити короткостроковий прогноз. Завдання дей-трейдера – заробити якнайбільше протягом дня, граючи на волатильності крипто активів. p align=”justify”> Особливе значення для інтрадей торгівлі має обсяг і ліквідність. Щоб швидко та успішно укладати угоди, трейдери обирають найбільш ліквідні монети.

Як торгувати інтрадей: популярні стратегії

Одне з найпоширеніших та ефективніших поєднань – інтрадей та скальпінг. Суть скальпінгу полягає у скоєнні максимальної кількості угод на дрібні суми протягом дня. Скальпери заробляють на дрібних ваганнях курсу. Дохід від однієї угоди, як правило, невеликий, але за день професійні трейдери непогано заробляють. Часто скальпери трейдять із маржою та використовують ф’ючерсні контракти, збільшувати дохід їм допомагає високе кредитне плече. Скальпінг теж буває різним, він відрізняється тривалістю позицій. Угоду можна утримувати лише кілька секунд або кілька хвилин. Перший варіант є найбільш стресовим та складним, другий простіше, він більше підходить новачкам.

Інша відповідна торгова стратегія для інтрадей – трейдинг у діапазоні. Метод ґрунтується на свічковому аналізі, використанні графіка з японськими свічками для пошуку рівнів підтримки та опору. З назви, можна зрозуміти, що торгівля ведеться в діапазоні курсу. Наприклад, якщо курс знаходиться в коридорі між рівнем підтримки та опору, трейдер може купити криптовалюту за ціною рівня підтримки, а продати за курсом опору, і навпаки. Метод заснований на ймовірності збереження рівнів підтримки та опору до тих пір, поки діапазон не буде пробитий. Пройшовши нижню межу діапазону, курс швидше за все піде вгору, якщо пробитий верхній рівень – ціна почне знижуватися.

У рамках інтрадей торгівлі також використовують високочастотний трейдинг або HFT. Це торгівля, побудована на алгоритмічній стратегії. Використовуючи спеціальні математичні алгоритми та торгових роботів, трейдери за короткий проміжок часу здійснюють максимально можливу кількість угод. У скальпінгу високочастотний трейдинг відрізняється саме частотою відкриття позицій – тут йдеться про мілісекунди. Незважаючи на допомогу роботів, цей вид торгівлі складний, оскільки передбачає використання великої кількості різних алгоритмів.

Детальніше розібратися в тому, що таке інтрадей-трейдинг, допоможуть у Crypto Crew. Ми створили найбільше крипто ком’юніті в Україні та розробили ефективний курс з трейдингу для новачків. Навчаючись у нас, ви навчитеся торгувати системою Smart Money, ефективно керуючи ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали