Способи пасивного заробітку в інтернеті

Способи пасивного заробітку в інтернеті

Зміст цієї статті:

Крім торгівлі криптовалютою на біржах є безліч інших варіантів заробити на цифрових активах, деякі з них є пасивними. Криптоінвестори, які вибрали пасивні способи заробітку в інтернеті, можуть помітно збільшити капітал, не витрачаючи часу. Виконавши нескладні дії, багатьом вдається стабільно отримати прибуток, не маючи професійних навичок трейдера.

Що таке пасивний заробіток на крипті?

Способів пасивного заробітку в інтернеті для власників цифрових валют є чимало. До популярних серед криптоінвесторів різних рівнів відносяться:

  • Стейкінг – альтернатива майнігу, для використання якої вам не потрібні великі продуктивні потужності та спеціальні знання.
  • Лендінг – один з різновидів кредитування, де як актив виступає криптовалюта.
  • Партнерські програми – реферальні програми для власників криптовалюти, які запускають компанії, які бажають збільшувати цільову аудиторію та підвищити впізнаваність бренду.

Про кожен із цих способів пасивного заробітку в інтернеті розповімо докладніше.

Стейкінг криптовалюти

Стейкінг, як і майнінг, необхідний для перевірки транзакцій, забезпечення безпеки та працездатності мережі блокчейн. Тільки на відміну від майнінгу цей варіант заробітку простіше та доступніше для більшості. Криптоінвесторові не потрібно купувати дороге обладнання для видобутку крипти, йому потрібно просто заблокувати обрану кількість криптовалюти у своєму гаманці на певний час, щоб отримувати за цю винагороду.

Для стейкінгу зазвичай створюється окремий гаманець. Монети, які зберігаються в ньому, власник не може використовувати протягом обраного заздалегідь періоду. Як правило, тривале зберігання активу приносить більш високі доходи, а також заробіток інвестора залежатиме від суми заблокованої криптовалюти. Великі біржі, наприклад, Binance, створюють вигідні умови для стейкхолдерів.

Стейкінг – це простий і зрозумілий спосіб збільшити кількість крипт, доклавши мінімальні зусилля. Але завжди варто враховувати волатильність активу. Курс монети може різко впасти, і в цьому випадку криптоінвесторові не вдасться отримати очікувані високі відсотки.

Лендінг криптовалюти

Якщо криптоінвестор шукає пасивні засоби заробітку в інтернеті, без вкладень не обійтися. Йому все одно доведеться виділити частину своїх коштів для одержання пасивного доходу. Одним із простих, але прибуткових способів заробітку називають лендінг. Існує чимало однорангових (Р2Р) платформ для лендінгу, де власник активу може внести частину своїх коштів під відсотки на певний час. Ця криптовалюта використовуватиметься для кредитування трейдерів, доки актив працює, його власник регулярно отримує дивіденди.

Процентна ставка при лендингу криптовалюти буває фіксованою або встановлюється самим криптоінвестором на основі актуальної ринкової ставки. Цей варіант заробітку часто вибирають довгострокові інвестори, які хочуть збільшити капітал, не докладаючи жодних зусиль.

Партнерські програми

Участь у партнерській програмі можна назвати пасивним способом заробітку в інтернет без вкладень. Для отримання доходу у токенах справді не потрібно вкладати власні кошти, а дії, за які платять, прості та не вимагають багато часу. Участь у партнерських програмах особливо вигідна власникам сторінок у соціальних мережах з великою кількістю передплатників. Все, що потрібно – періодично публікувати партнерські та реферальні посилання, викладати рекламні пости, запрошуючи аудиторію перейти на сайт криптовалютної компанії. Чим більше людей перейдуть за реферальним посиланням, тим вищим буде заробіток учасника партнерської програми. Головне – вибрати надійну компанію, щоб рекламувати чесні та законні послуги.

Приєднавшись до комьюніті Крипто Крю, ви зможете вибрати для себе найкращі способи пасивного заробітку в інтернеті на криптовалюті та ефективно розпоряджатися інвестиційним портфелем. Розповідаємо, як отримувати пасивний дохід, а для тих, хто хоче зробити крипту основним джерелом прибутку, ми розробили курс з інвестицій та трейдингу.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали