Способи заробити у крипті без вкладень

Способи заробити у крипті без вкладень

Зміст цієї статті:

Незважаючи на високу волатильність криптовалютного ринку та різкі стрибки курсів, популярність індустрії зростає, з’являються нові способи заробітку для професійних трейдерів та початківців. Способів заробітку на криптовалюті багато, і новачок може вибрати для себе кілька простих варіантів, які допоможуть розпочати шлях розвитку в криптоіндустрії з мінімальними вкладеннями і навіть без них.

Як отримати крипту без вкладень

Почати заробляти на цифрових активах можна і без покупки монети за власний кошт. Існуючі способи заробітку криптовалюти безкоштовно не зроблять із вас мільйонера, але допоможуть отримати трохи крипти для старту, не ризикуючи власним бюджетом.

Заробити трохи криптовалюти новачок може у грі. Велика кількість популярних онлайн-ігор з блокчейн цікаві, захоплюючі та прибуткові. Просто грайте, виконуйте нескладні дії, розвивайте персонажів і проходьте рівні, а нагородою отримуйте NFT або крипту на свій віртуальний гаманець. Популярні блокчейн-ігри: Axie Infinity, Illuvium, Sipher, Star Atlas, Beyond the Void, Hammercoin, Spells of Genesis.

Хочете вчитися та заробляти одночасно? Вивчайте курси від популярних криптовалютних бірж та отримуйте винагороду у вигляді крипт. На Binance та інших великих майданчиках іноді можна заробити, читаючи корисні інформаційні статті про технологію блокчейн, інвестиції та трейдінг, проходячи опитування та тести. Нагорода за навчання – криптовалюта на ваш гаманець.

Ще один спосіб заробітку на криптовалюті без вкладень – Airdrop. Беріть участь у безкоштовній роздачі нових монет від розробників та популярних бірж, підписуючись на розсилку новин, соціальні мережі платформи та виконуйте інші прості дії. Платформи організовують Airdrop для популяризації монет, що недавно вийшли, і залучення нових інвесторів.

Способи заробітку на криптоватлюті з мінімальними вкладеннями

У 2022 році методів заробітку на криптовалюті стільки, що виходити в плюс можна навіть без вкладень, не маючи досвіду. Однак для успішного заробітку варто вчитися та розбиратися в особливостях ринку, користуватися даними аналізу та стежити за трендами.

Кращі способи заробітку криптовалюти:

  • Довгострокові інвестиції. Купивши та утримуючи криптовалюту, можна заробити на зростанні курсу, перепродавши актив у потрібний момент. Одне з правил успішного інвестора – диверсифікувати інвестиційний портфель, тобто вкладати гроші у різні перспективні архіви, а не в одну монету.
  • Трейдінг. Сьогодні трейдинг відноситься до основних способів заробітку на криптовалюті. Для торгівлі криптою існує безліч бірж та маркетплейсів. Цей метод заробітку полягає у спекуляції на русі курсу крипти.
  • Стейкінг. Для власників монет, які бажають отримувати пасивний дохід, на біржах існує послуга стейкінгу. Цей спосіб заробітку на криптовалюті можна порівняти з банківськими вкладами. Поклавши певну кількість крипти на спеціальний рахунок біржі, її власник отримуватиме відсоток за зберігання.
  • Лендінг. Давати криптовалюту в кредит безстроково або на певний термін можна таким же трейдерам, як ви, або криптовалютним біржам.

Чи можна отримати крипту безкоштовно в Crypto Crew

У Crypto Crew ви дізнаєтеся про всі способи заробітку на криптовалюті і навчитеся ефективно інвестувати у цифрові активи. Ми створили курс навчання інвестуванню та трейдингу, де у зручному форматі ви отримаєте всю необхідну інформацію для успішного входу на біржу. А приєднавшись до нашого ком’юніті, регулярно отримуватимете актуальні аналітичні дані, анонси безкоштовної роздачі нових монет та огляди проектів, в які можна і потрібно вкладати гроші. Одна з особливостей спільноти – можливість брати участь в інвестиційному клубі та Airdrop. Наші учні отримують інструменти для заробітку з мінімальним стартовим капіталом і навіть без нього, а ментори допомагають їм вибрати ефективну стратегію торгівлі на біржі для мінімізації ризиків. Вивчайте найкращі способи заробітку на криптовалюті в Crypto Crew та розвивайтеся у криптоіндустрії разом із учасниками нашої спільноти!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали