Стратегія ф’ючерси криптовалют

Стратегія ф’ючерси криптовалют

Зміст цієї статті:

Ф’ючерси вважаються найпопулярнішим інструментом у трейдингу на крипторинці. Стратегії торгівлі ф’ючерсами на Бінанс та інших платформах схожі на стратегії трейдингу акціями, валютами та іншими активами, але мають низку особливостей.

Що таке торгівля криптовалютними ф’ючерсами?

Перш ніж перейти до стратегії ф’ючерсів криптовалюти у трейдингу, варто розібратися, що таке ф’ючерсна торгівля. Вона відрізняється від спотової, не передбачає купівлі чи продажу безпосередньо криптовалюти. Трейдер купує або продає контракт, де прописано вартість активу та дату, в яку мають бути виконані умови контракту.

На криптовалютному ринку ф’ючерсні контракти дають змогу трейдерам спекулювати на майбутньому курсі активу. Наприклад, ви можете створити довгу позицію, поставивши на збільшення вартості, або коротку позицію, якщо очікуєте зниження ціни.

Чому торгівля з ф’ючерсними стратегіями на Бінанс та інших біржах є привабливою для трейдерів:

  • можливість спекулювати на курсі;
  • високий шанс збільшення інвестиційного портфеля завдяки використанню кредитного плеча в торгівлі;
  • хеджування, захист портфеля.

Однією з головних переваг є торгівля з кредитним плечем. Вона дозволяє трейдеру відкривати угоди на високі суми, якими він не має фактично. Кредитне плече збільшує можливий прибуток, разом із цим воно підвищує ризики у разі невдачі угоди.

Спекулятивна торгівля ф’ючерсами

Стратегії для торгівлі криптовалютою на ф’ючерсному ринку полягає в купівлі активу дешевше та продажу дорожче. Торгівля з використанням ф’ючерсних контрактів дозволяє проводити операції з високою прибутковістю, не володіючи великим депозитом на старті. Для купівлі чи продажу ф’ючерсу потрібна лише сума гарантійного забезпечення, а її отримання використовується кредитне плече.

Щоб використати стратегії торгівлі ф’ючерсами на бінанс, потрібно:

  • Зареєструвати ф’ючерсний торговельний рахунок на біржі Для поповнення балансу Binance Futures та трейдингу користувач має пройти двофазну автентифікацію.
  • Внести кошти у будь-якій криптовалюті, доступній на майданчику. Біржа підтримує торгівлю великою кількістю цифрових активів.
  • Вибрати відповідний ф’ючерсний контракт. На цьому майданчику користувач може вибрати два типи контрактів на Біткоїн, USDS-M та COIN-M.
  • Вибрати кредитне плече для контракту
  • Вибрати ордер. Початківці трейдери можуть використовувати ліміт-ордер або маркет-ордер.

Інші стратегії торгівлі ф’ючерсами криптовалют: хеджування, арбітраж, ф’ючерсні спреди

Стратегії на ф’ючерсах криптовалют використовуються як для заробітку, а й зниження ризиків. Інвестиції в цифрові активи є ризикованими, оскільки волатильність криптовалютного ринку висока. Щоб застрахуватися від падіння ціни активу та зберегти капітал, інвестор може використати термінові ф’ючерси. Це один із ефективних інструментів хеджування. Принцип наступний: збитки одному ринку покриваються доходом іншому. Хеджування – це створення ордера на ф’ючерсному ринку, протилежного ордеру на спотовому.

Арбітражні угоди на криптовалютному ринку – це кілька позицій на однакові чи пов’язані між собою активи. Трейдер отримує прибуток у вигляді різниці вартості крипти на ф’ючерсному ринку та спотовому, або у вигляді різниці ціни ф’ючерсів з різними термінами виконання умов. Для реалізації стратегії трейдеру потрібно купити базовий актив на спотовому ринку, відкрити коротку позицію на ф’ючерсному, поставити актив на ф’ючерсний контакт.

Для використання спредів трейдер може одночасно відкрити довгу та коротку угоди щодо ф’ючерсних контрактів. Це може бути купівля та продаж ф’ючерсу на ту саму монету, але з різними датами виконання умов контракту.

Торгівля ф’ючерсними контрактами досить складна, і трейдеру-початківцю належить навчитися їй. Опанувати необхідні навички ви зможете на курсі Crypto Crew. Наші ментори докладніше розкажуть про стратегії ф’ючерсів на Бінанс та інші популярні торгові платформи, навчать торгувати безпечно та прибутково.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали