Технічний аналіз криптовалют для початківців

Технічний аналіз криптовалют для початківців

Зміст цієї статті:

Технічний аналіз ринку криптовалют пов’язані з графіком цін, він ґрунтується пошуку закономірностей визначення подальшого курсу активу. Досвідчені трейдери вміють читати графік, за ним вони знаходять відповідні точки входу на ринок і підвищують свою ефективність, роблячи вигідні угоди. Про те, що таке технічний аналіз і які методи до нього входять, розповімо далі.

Що таке технічний аналіз?

Технічним аналізом називають спробу прорахувати криптовалютний ринок, визначити подальшу динаміку ціни активу. Він заснований на математичній обробці попередніх цінових знань та складанні прогнозу. Все це трейдери роблять за допомогою алгоритмів, індикаторів, фігур та ліній – інструментів, які інтерпретують графік курсів. Використання цих елементів дозволяє перетворити набір цін на структуровану картину, за якою трейдер може орієнтуватися та будувати плани.

Технічний аналіз криптовалют для початківців може здатися досить складним процесом, тому що в ньому задіяна велика кількість графічних інструментів. Щоб навчитися аналізувати поточну ситуацію на ринку та робити максимально точні прогнози, новачкові варто послідовно вивчати основні інструменти технічного аналізу та практикуватись працювати з ними.

Основи технічного аналізу у трейдингу

Розбираючись в основах технічного аналізу криптовалют, новачкові варто звернути увагу на його основні принципи. Це кілька правил:

Усі дані закладені у ціні. Трейдери, які активно використовують технічний аналіз, вважають, що всі зовнішні та внутрішні чинники, що впливають на котирування, вже закладені в поточному курсі. Прорахувати майбутню ціну криптовалюти без знання поточної вартості та історії курсу за певний час не можна.

Напрямок курсу задають тренди. Незважаючи на те, що курс криптовалютних активів залежить від попиту та пропозиції, ціна не рухається хаотично, завжди є причини зміни курсу. Чим явніші ці причини, тим яскравіше виділяється тренд над ринком. Тренд утворюється за простим принципом – за наявності пропозицій актив купують, за наявності попиту його продають.

Рух курсу повторюється. Коли ситуація на ринку погіршується, трейдери прагнуть якнайшвидше продати актив, і навпаки. Висхідний тренд завжди змінюється низхідним.

Метод технічного аналізу застосуємо до будь-яких активів. Одні активи краще піддаються цьому виду аналізу, інші гірші, але всіх фінансових ринках формуються тренди, курси активів шукають підтримку зниженні й опір підйомі.

Основні методи технічного аналізу

Навчання технічного аналізу криптовалют має містити знайомство з усіма його інструментами. Але спочатку потрібно розібратися з методами, їх кілька:

  • Графічний. Вивчення графіка та пошук у ньому фігур, що складаються з японських свічок, дає трейдеру сигнал про зміну динаміки курсу або продовження вже існуючого на ринку тренду.
  • Свічковий. Японські свічки, які є одними з основних фігур для аналізу, дають детальніше уявлення про настрої ринку, ніж попередній метод аналізу. Вивчаючи їх положення, рівні закриття та відкриття, трейдер може визначити найкращі точки входу в угоду.
  • Індикаторний. Набір індикаторів, створених на основі математичних алгоритмів, сигналізує про відповідний час відкриття угод, а також допомагає підтвердити наявність тренду або його зміну.
  • Аналіз обсягів. На затребуваність активу вказують великі обсяги операцій, скоєних із нею. Для визначення обсягу також використовуються індикатори, які показують зв’язок між збільшенням кількості угод та зростанням курсу.

Початківцям технічний аналіз криптовалют варто вивчати в комплексі з популярними торговими стратегіями, пробуючи кожен метод на практиці, слідуючи трендам ринку, які постійно змінюються. У співтоваристві Crypto Crew ви знайдете більше інформації для прогнозування ціни активів на ринку. Ми навчаємо технічному аналізу криптовалют трейдерів-початківців та інвесторів. Приєднуйтесь до ком’юніті та записуйтесь на наш курс, щоб швидше почати заробляти на крипті!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали