Трейдинг криптовалют – що це

Трейдинг криптовалют – що це

Зміст цієї статті:

Навчання трейдингу криптовалют є обов’язковим, щоб заробляти на спекуляціях. Не маючи базових знань та навичок, неможливо розпочати успішну торгівлю криптою на біржі. Одна неправильна дія, і ви ризикуєте втратити частину коштів або відразу злити весь стартовий депозит. Вчитися варто до приходу на біржу, поринаючи в індустрію, освоюючи основні навички трейдера та інвестора.

Трейдинг криптовалют: що це

Трейдинг вважається найприбутковішим, але й ризикованим способом заробітку на крипті. Це відкриття спекулятивних угод на купівлю чи продаж активу. Просто інвестуючи в крипту та утримуючи її до певного моменту, можна отримати прибуток на різниці курсу. Але торгуючи на біржі, трейдер набагато швидше збільшить свій капітал.

Трейдери заробляють на різниці у ціні. Їхнє завдання – купити актив дешевше та продати дорожче за принципом класичної спекуляції. Трейдер може укладати короткі, середньострокові та довгострокові угоди.

Популярні стратегії трейдингу

Навчаючись трейдингу криптовалюти на біржі, варто вчитися поміркованості та забути про жадібність. Успішних трейдерів не чекають місяцями, поки курс дійде до бажаного рівня, адже цього може не статися. Вони регулярно здійснюють велику кількість угод з високою ймовірністю прибутку, поступово збільшуючи свої капітали.

Одна з найпопулярніших стратегій трейдингу – скальпінг. Трейдер відкриває велику кількість коротких угод, утримуючи позиції кілька секунд або кілька хвилин. Це непростий, стресовий стиль торгівлі, який потребує швидкості реакції та прийняття рішень.

Менш складний, але вигідний спосіб торгівлі – короткостроковий трейдинг чи дейтрейдинг. Протягом одного торгового дня також відкривається велика кількість угод, закрити їх потрібно до кінця дня, тому позиції можуть утримуватись від кількох секунд до кількох годин.

Ще одна популярна стратегія, яка понад два попередні підходить новачкам – довгострокові інвестиції. Купивши актив, утримувати його можна кілька тижнів, коли курс помітно виросте, продати та заробити на різниці. Проходячи навчання трейдингу криптовалютами для початківців, багато хто починає саме з такої стратегії, оскільки вона не вимагає швидких реакцій на коливання ціни, дозволяє новачкові зосередитися і закривати угоди в комфортному режимі, не піддаючись емоціям.

Які види аналізу використовують трейдери?

Якщо ви вирішили заробляти торгівлею на біржі, варто пройти навчання по трейдингу криптовалютою. Це необхідно для того, щоб розібратися у відмінностях, особливостях та перевагах різних стилів торгівлі, освоїти необхідні навички аналізу, навчитися працювати з графіками, робити прогнози та грамотно складати інвестиційний портфель. Успішний трейдер розуміє, як оцінити обсяг торгів, аналізувати кодування, відстежувати історію зміни курсу та попиту на актив, відкривати вигідні ордери.

Проходячи навчання трейдингу криптовалют із нуля, новачок має познайомитися з двома методами аналізу – фундаментальним та технічним. Фундаментальний аналіз допомагає максимально точно оцінити вартість монети, зрозуміти, чи адекватний поточний курс, на якому етапі зараз знаходиться конкретна крипта, вона недооцінена чи переоцінена. Всі ці дані допомагають ухвалити рішення: інвестувати чи почекати.

Технічний аналіз будується на циклічності у формуванні курсу. Він використовується визначення чинників, яких залежить зміна ціни криптовалюти. На думку професійних аналітиків, вивчаючи історію поведінки курсу можна спрогнозувати його майбутню динаміку. Для проведення такого аналізу трейдер має вміти працювати з графіками, відстежувати зміну цін, розуміти, що означають технічні індикатори. Також технічний аналіз допомагає керувати ризиками.

Безкоштовне навчання трейдингу криптовалютою часто не призводить до очікуваних результатів. Навчаючись самостійно, новачок поглинає багато інформації, більшість із якої вже застаріла, оскільки криптоіндустрія активно розвивається. Проходьте курс навчання в Crypto Crew і приєднуйтесь до нашої спільноти! Вчимо актуальним стратегіям трейдингу та інвестиціям з нуля.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали