Трейдинг скальпінг

Трейдинг скальпінг

Зміст цієї статті:

Скальпінг у трейдингу – це стратегія короткострокової торгівлі, яка полягає у отриманні невеликого прибутку від незначного руху ціни. Кожна успішна угода приносить трейдеру скромний прибуток, але скальпери відкривають десятки позицій протягом торгового дня, тому сумарно можуть отримувати добрий прибуток. Для використання стратегії скальпінгу в трейдингу вибирають активи з високою волатильністю, вартість яких постійно змінюється.

ТОП-3 навички успішного скальпера

Скальпінг у трейдингу особливо популярний на криптовалютному ринку та на Форекс, адже на них торгують активами з високою волатильністю. Завдання скальпера – швидко реагувати зміну ціни, вчасно відкриваючи і закриваючи угоди. Позиції за такої стратегії утримуються лише кілька хвилин або навіть кілька секунд. Цей підхід дозволяє отримувати прибуток швидко, але водночас він стратегія непроста та енерговитратна.

Успішний трейдер, який вибрав скальпінг, повинен мати такі навички:

 • Послідовність. Ще до початку торгівлі важливо прорахувати ризики, продумати план дій, щоб чітко дотримуватись його. Імпровізація та дії на емоціях – це ризики для депозиту трейдера.
 • Швидкість. Реагувати на рух ціни потрібно максимально швидко, а для цього доведеться сконцентрувати на процесі торгівлі, не пропускаючи найменших коливань курсу.
 • Вміння працювати із графіками. Незважаючи на нетривалість угоди та мінімальну кількість часу на аналіз, нехтувати графіками та індикаторами не варто.

Маючи ці навички, трейдер повинен вибирати ліквідні активи з високою волатильністю, щоб навіть мінімальну зміну ціни використати для отримання прибутку. Успішно освоївши стратегію скальпінгу в трейдингу криптовалют, можна отримувати практично моментальний прибуток із низькими ризиками.

Переваги та недоліки скальпінгу в трейдингу

Простими словами, скальпінг у трейдингу – це вид ринкової спекуляції, який полягає у скоєнні великої кількості угод протягом однієї торгової сесії та отримання прибутку під час руху курсу на кілька пунктів. Ця стратегія має чимало переваг, тож популярна серед трейдерів.

Плюси:

 • Послідовність дій та швидкість реакції окупається високим прибутком.
 • Короткі позиції на невеликі суми знижують ризики, у разі невдало закритої угоди мінімальні збитки.
 • За допомогою спеціальних інструментів, таких як стоп-лосс, можна автоматизувати процес.
 • Для входу ринку не потрібно великий депозит, а сама стратегія дозволяє швидко збільшити його.

Мінуси:

 • За кожну угоду слід сплачувати комісію біржі. Вибравши майданчик із високими комісіями, трейдер ризикує витрачати значну частину прибутку на їхню оплату.
 • Досягнення успіху скальперам доводиться багато часу проводити біржі, послідовно відкриваючи десятки позицій щодня.
 • Початківцям буває складно швидко реагувати на зміну курсу, і сам процес скальпінгу часто виснажливий.

Що потрібно зробити, щоб почати заробляти на скальпінгу криптовалют із нуля?

Як і більшість стратегій у трейдингу, скальпінг – це набір правил, які потрібно чітко дотримуватися для досягнення успіху. Якщо ви тільки починаєте, не бійтеся куштувати і помилятися. А освоїти стратегію та почати торгувати криптовалютою ефективно допоможуть кілька правил:

 • Заздалегідь виберіть актив та валютні пари з високою ліквідністю.
 • Визначтеся з торговим майданчиком, вивчіть умови трейдингу та комісії.
 • Використовуйте ботами. Простими словами, скальпінг в трейдингу – це швидке укладання короткострокових угод, чим їх більше, тим вищий прибуток. Підвищити швидкість трейдингу, а разом із нею і шанси на успіх допомагають спеціальні програми.
 • Спробуйте різні види скальпінгу, вони відрізняються тривалістю утримання угод, використовуваними індикаторами та іншими параметрами.

Проходьте навчання скальпінгу в трейдингу Crypto Crew, щоб ефективно використовувати популярну стратегію! Наші трейдери допоможуть опанувати необхідні навички для прибуткової торгівлі на біржі. Ми створили курс не лише для початківців, а й для досвідчених трейдерів, які хочуть покращити торгову стратегію та заробляти більше.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали