Як інвестувати в криптовалюту

Як інвестувати в криптовалюту

Зміст цієї статті:

Інвестуючи в новий та незнайомий актив, не оцінивши ризики та перспективи, інвестор може залишитися без стартового капіталу. Якщо ви вже активно цікавитеся індустрією та хочете дізнатися, як почати інвестувати у криптовалюту, вивчайте ринок. Не поспішайте вкладати всі гроші в популярні монети або дешеві активи, що швидко ростуть.

Переваги та ризики інвестицій у криптовалюту

Інвестуючи в криптовалюту в Україні, ви можете заробити одним із двох способів – купити та утримувати до зростання капіталізації активу, тобто його ціни, або отримувати прибуток від позики цифрової валюти. Найпоширеніший, простий і зрозумілий для початківців спосіб полягає саме у купівлі та утриманні активу в інвестиційному портфелі.

Переваги інвестицій у крипту:

 • Висока прибутковість. Ціна цифрових активів постійно змінюється, доходність може становити кількасот відсотків.
 • Активний розвиток промисловості. Криптовалютний ринок розвивається швидше, ніж решта фінансових ринків. Більше 60% обсягу його капіталізації припадає на Bitcoin, але крім цієї популярної монети на ринку є чимало інших перспективних проектів для інвестицій.
 • Простота інвестування та низький поріг входу. Купити криптовалюту може кожен, зареєструвавшись на одній із численних бірж. Спочатку інвестицій вам необов’язково мати великий стартовий капітал. Маючи лише кілька сотень доларів, можна починати вивчати сферу та вкладати гроші у перспективні монети.

Інвестиції в крипту мають і недоліки:

 • Волатильність. Через стрімку зміну курсу інвестор завжди ризикує втратити гроші. Щоб зберегти інвестиції, важливо вкладати гроші не в одну, а в кілька монет із гарною перспективою, а також уважно стежити за станом ринку та вчасно «скидати» непотрібний актив.
 • Безпека. Незважаючи на старання топових бірж зробити систему максимально безпечною, хакерські атаки, як і раніше, можливі, і іноді інвестори безповоротно втрачають свої гроші, ставши жертвами шахраїв.
 • Відсутність гарантій. Кожен інвестор може як заробити, так і втратити гроші. Вкладаючи в криптовалюту, ви повинні розуміти, що її курс залежить від попиту та пропозиції, тому складно точно спрогнозувати, наскільки вдалою буде інвестиція.

Як вигідно інвестувати в криптовалюту новачкові: вибір монети

На сьогодні досвідчені гравці ринку вбирають перспективні інфраструктурні проекти. В першу чергу – це Bitcoin, найперша криптовалютна монета, найпопулярніша і найпопулярніша у світі. Крім Bitcoin до популярних криптопроектів відносяться Ethereum, Solana, Polkadot, Avalanche, Litecoin та інші. Це монети, які можна купувати для довгострокового утримання.

Вибираючи крипту для початкових інвестицій, варто віддавати перевагу популярним монетам, звертаючи увагу не тільки на капіталізацію, а й низку інших факторів:

 • частота оновлення коду розробниками;
 • масштабність спільноти проекту;
 • маркетинг.

Вивчайте суть проекту, в який вкладаєте гроші, стежте за новинами компанії та змінами, будьте в курсі останніх новин, цікавтеся інсайдами.

Інвестиції в криптовалюту сьогодні: ризики та перспективи

Якщо ви тільки занурюєтеся в сферу і замислюєтеся про те, як почати інвестувати в криптовалюту з нуля, не поспішайте вкладати гроші, поки не вивчите основи ринку і не розберетеся в популярних монетах.

Інвестуючи, пам’ятайте про кілька правил:

 • Курс більшості крипт залежить від ціни Bitcoin, оскільки саме ця монета домінує на ринку. Вибираючи активи для інвестицій, стежте за Bitcoin та іншими топовими монетами.
 • Курс криптовалюти може різко зрости і так само різко впасти. Завжди враховуйте ризики, вкладайте стільки, скільки не боїтеся втратити безповоротно у разі невдалої інвестиції.
 • Не починайте інвестувати у крипту без інвестиційного плану. Продумайте стратегію диверсифікації портфеля, виберіть перспективний актив, визначіться скільки готові вкласти, як швидко плануєте отримати перший прибуток.

Більше того, як безпечно інвестувати в криптовалюту, ви дізнаєтесь у спільноті Crypto Crew і на нашому курсі. Навчаємо працювати з криптою ефективно, пропонуємо лише актуальні дані та допомагаємо вибудувати робочу стратегію заробітку з нуля.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали