Як вибрати крипто ком’юніті

Як вибрати крипто ком’юніті

Зміст цієї статті:

Заробітком на криптовалюті зараз цікавиться дедалі більше людей, які бажають здобути фінансову незалежність. Займатися трейдингом непросто, особливо якщо ви поки не розібралися в особливостях цього ринку. Для навчання існують не лише спеціальні курси, а й крипт ком’юніті, учасники яких навчаються основам інвестування та торгівлі на біржі.

Навіщо потрібно крипт комьюніті

Крипто ком’юніті – це спільнота трейдерів, не лише новачків, а й досвідчених учасників ринку, які хочуть покращити стратегію торгівлі та підвищити свою ефективність. Часто це закрита спільнота, учасники якої обговорюють останні новини зі світу крипт, популярні стратегії торгівлі, стрибки курсу, діляться інсайдами та досвідом.

Крипт ком’юніті потрібно тим, хто хоче зробити заробіток на криптовалюті – основним джерелом доходу. Ставши учасником спільноти, новачок зрозуміє, як влаштований крипторинок, як правильно складати інвестиційний портфель та мінімізувати ризики. А ще це чудова мотивація, адже учасники спільноти можуть ділитися результатами, надихаючись успіхами один одного.

Яку користь приносить крипт ком’юніті

Учасники ком’юніті завжди мають доступ до корисної та активної інформації, яку можуть використовувати на практиці. Це одна із форм навчання, що вимагає від новачка мінімальних вкладень.

Переваг у крипт ком’юніті багато, найочевидніші з них:

  • Командна праця. Будучи частиною популярної та великої спільноти, учасник відчуває підтримку, може швидко знайти відповіді на запитання, що цікавлять.
  • Знання. У групі спільноти ментори регулярно публікують корисну інформацію, необхідну для освоєння навичок трейдингу та ефективного інвестування. Це не дані, взяті за першим посиланням у Google, а актуальна та робоча інформація, яку можна та потрібно застосовувати на практиці.
  • Мотивація. Самостійне навчання трейдингу потребує самодисципліни, і часто люди втрачають мотивацію вже на першому тижні. Освоюючи основи заробітку на крипті в команді, ви відчуваєте дух конкуренції, прагнете не відставати від інших учасників спільноти, тому уважно вивчаєте інформацію, не шкодуєте часу на практику.

Ознаки корисного крипто ком’юніті

Криптовалюта у всіх на слуху, і мільйони мріють заробляти на ній, витрачаючи мінімум коштів та зусиль. Тому з’являється безліч тематичних спільнот, але далеко не всі з них корисні для користувачів.

Ознаки ком’юніті, до якого варто приєднатися:

  • Досвідчені ментори. Наставники, які займаються спільнотою, повинні самі бути трейдерами, які успішно заробляють на криптовалюті. Люди, яким справді є чому навчити початківців, охоче діляться корисною інформацією та порадами, проводять live-ефіри, докладно відповідають на запитання, пропонують учасникам розбирати актуальні теми та підходити до заробітку на крипті свідомо.
  • Кількість учасників. Варто вибирати популярні спільноти, яким довіряють користувачі. Групи, які з кількох людей, навряд чи допоможуть досягти значних успіхів.
  • Закритий майданчик. Відкриті спільноти в Telegram можуть познайомити вас із основами, даючи базову інформацію з Google, але не допоможуть освоїти конкретні навички та глибоко поринути у тему. Закриті спільноти набагато інформативніші та ефективніші для розвитку у сфері інвестування та трейдингу.

Як вибрати крипто ком’юніті та почати освоювати крипто сферу?

Вибирайте спільноту, фундатори якої підходять до справи максимально серйозно. Проект, який справді буде корисним для вас, повинен обіцяти досягти реальних цілей у адекватні терміни, пропонувати своїм учасникам зручну для використання та закриту платформу, а також коштувати недорого, адже мета – навчитися заробляти з мінімальними вкладеннями.

Команда Crypto Crew створила одне з популярних крипт ком’юніті в Україні, де учасники, готові вчитися і розвиватися, всього за кілька місяців досягають значних результатів. Ми вчимо інвестувати грамотно та заробляти на крипті, маючи невеликий стартовий капітал. Ставайте частиною команди та станьте одним із тих, хто успішно заробляє на крипті!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали