Які способи купівлі криптовалюти є?

Які способи купівлі криптовалюти є?

Зміст цієї статті:

Способів купівлі криптовалюти багато, головне – вибрати перспективну монету та надійний майданчик для укладання угоди. Якщо ви вирішили заробляти на крипті, варто ознайомитися з усіма існуючими способами, дізнатися про їх особливості та механізми.

Популярні способи купівлі криптовалюти

Цифрова валюта зберігається у системі блокчейн, купити чи обміняти її можна кількома способами. Сьогодні криптою цікавляться люди різного віку, великі компанії приймають її як плату за товари та послуги, дедалі більше держав легалізують криптовалюту та регулюють її правовий статус. Тому з’являється більше майданчиків для купівлі та продажу.

Способи купівлі криптовалют:

 • Криптобіржі – платформи, що пропонують великий вибір різних криптовалют.
 • P2P-платформи – маркетплейси, де власники криптів виставляють оголошення про продаж.
 • Онлайн-обмінники – сайти для обміну грошей на цифрові валюти, де не потрібно підтвердження особи, на відміну від криптобіржі.
 • Деякі платіжні системи, наприклад, Payeer – швидкий спосіб купівлі криптовалюти, аналогічний обмінникам.

Все це надійні способи купівлі криптовалюти, які дозволяють провести операцію швидко і без ризику втратити гроші, на відміну від покупки через посередників або офлайн-обмінники.

Криптовалютні біржі, що працюють із гривнею

Одним із найвигідніших способів купівлі криптовалюти є криптобіржа. Сьогодні існує кілька сотень криптовалютних бірж, зареєстрованих у всьому світі, але далеко не всі з них підтримують операції з гривнею. Якщо ви бажаєте придбати крипту саме за українську гривню, зверніть увагу на Binance. Це одна з найбільших бірж у світі, де представлено понад 300 різних криптовалютів. За гривню можна придбати близько 60-ти.

Ще одна популярна біржа, яка підтримує гривню – ByBit. Платформа проста і зручна у використанні, як і Binance, вона має мобільний додаток, реферальну програму, великий вибір цифрової валюти.

Як розпочати торгувати на криптовалютній біржі?

Спосіб придбання криптовалюти на біржі зрозумілий і навіть простий для новачків. Але, перш ніж купити монету, потрібно зареєструватися. Багато бірж пропонують стандартний спосіб реєстрації, як на будь-якому веб-сайті. Користувач повинен вказати електронну пошту, номер телефону, придумати нік та пароль. Щоб спростити собі завдання, можна зареєструватися через одну із соціальних мереж або Google.

Більшість бірж потребує верифікації користувача. Це означає, що ви повинні підтвердити свою особистість. Для цього на сайті необхідно завантажити скан паспорта. Верифікація потрібна для поповнення рахунку та виконання операцій.

Створивши обліковий запис, необхідно прив’язати до нього цифровий гаманець, де зберігатиметься криптовалюта, а також банківський рахунок.

Для початку торгів необхідно створити ордер – це заявка на продаж чи купівлю криптовалюти. Для виконання операції у заявці зазначаються:

 • тип ордера (продаж чи купівля);
 • торгова пара (що купуєте та що продаєте);
 • сума валюти, що купується або продається;
 • ціна.
Важливо! Існує три типи ордера. Перед початком торгів рекомендуємо докладніше дізнатися про кожного з них.

Способи купівлі криптовалюти на Binance

Якщо ви хочете купити криптовалюту максимально швидко, це можна зробити на Бінанс. Платформа дозволяє придбати крипту за поточним курсом. Простий спосіб купівлі криптовалюти на Бінанс з дебетової або кредитної картки:

 • Увійти до свого облікового запису.
 • На головній сторінці вибрати опцію «Купити зараз».
 • Вибрати валюту та вказати суму, яку готові витратити.
 • Вибрати спосіб оплати та вказати дані картки.
 • Підтвердити транзакцію, дотримуючись інструкцій на екрані.
 • Після операції куплена крипта з’являється у вашому гаманці Бінанс.

Способів купівлі та продажу криптовалюти багато. Але щоб торгувати вигідно, уникаючи ризиків, і щомісяця примножувати дохід, важливо розуміти правила ринку, вміти аналізувати його та прогнозувати. Саме цьому навчаються учасники спільноти Сrypto Сrew. Наші наставники допомагають учням розбиратися у складних темах та удосконалювати торгові стратегії. Приєднуйтесь та розвивайтесь разом з нами!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали