Яким стилем торгувати новачкові

Яким стилем торгувати новачкові

Зміст цієї статті:

Стилів торгівлі криптою багато, і трейдеру варто вибрати свій, який відповідає його цілям, характеру, досвіду та навичкам. Використання невідповідного стилю, швидше за все, не дасть позитивних результатів. А для того, щоб вибрати оптимальний варіант, варто вивчити популярні стилі та спробувати кожен із них. Ми розповімо про три поширені стилі торгівлі, які підходять навіть новачкам.

Довгострокові інвестиції

Довгострокові інвестиції передбачають формування інвестиційного портфеля для тривалого утримання від трьох до шести місяців. Принцип трейдера, який обирає цей стиль – “купи і тримай”. Говорячи про довгострокові інвестиції, експерти частіше мають на увазі фондовий ринок, але для криптовалюти ця тактика теж підходить. Наприклад, Біткоїн на піку перевищив вартість усіх топових акцій, принісши своїм власникам великі гроші.

Переваги довгострокового інвестування:

 • заробіток без стресу, відсутність необхідності постійно стежити за станом ринку та котируваннями;
 • простота, економія часу для вивчення різних торгових стратегій;
 • економія на податках (якщо дивитися загалом, а чи не безпосередньо у країні);
 • можливість отримувати пасивний прибуток, здаючи крипту в лендинг криптотрейдерам.

Короткострокова торгівля

Короткострокова торгівля бувають двох видів – дейтрейдинг, коли правочин відкривається на день, і свінг-торгівля, коли операція активна протягом одного-трьох днів.

Дейтрейдинг передбачає відкриття десятків угод упродовж торгового дня. На відміну від довгострокової інвестиції, цей стиль складніше вимагає від новачка великих зусиль і часу для вивчення. Трейдеру доводиться використовувати технічний аналіз та складні графіки – це його денна рутина, що допомагає закривати угоди вигідно. Завданням трейдера є заробити якнайбільше за один торговий день, відкриваючи велику кількість позицій з мінімальними ризиками.

Свінг-торгівля, де позиції утримуються протягом кількох днів, передбачає відкриття меншої кількості угод, ніж дейтрейдінг. Вибираючи цей стиль, трейдер прагне отримати максимум прибутку за мінімальної кількості скоєних операцій. Угоди відкриваються та закриваються з урахуванням технічного аналізу.

Переваги короткострокової торгівлі:

 • гарна можливість набратись досвіду за короткий період;
 • гнучкий графік;
 • комфортний темп роботи

Скальпінг

Скальпінг – найстресовіший стиль торгівлі з тих, які ми розглядаємо. Трейдер, який вибрав цей стиль, повинен утримувати позиції протягом кількох секунд або кількох хвилин. Завданням трейдера є відкриття максимально можливої ​​кількості дрібних і неризикованих позицій, щоб сумарно вийти на добрий дохід після сесії.

Трейдери, які використовують цей стиль, ловлять дрібні імпульси курсів, спричинені різними факторами. Скальпінг підходить тим, хто комфортно почувається в екстремальних ситуаціях і має високу стресостійкість.

Скальпінг буває різним, його види:

 • Трейдинг із обмеженням діапазону. Під “діапазоном” мається на увазі зміна курсу всередині заданих рівнів на певний період. Залежно від вартості активу можна відкривати лонг та шорт позиції.
 • Бід-аск спред. Вибравши цю тактику, скальпер повинен відкрити угоду за ціною попиту чи пропозиції, та максимально швидко закрити її на кілька пунктів вище чи нижче.
 • Арбітражна спекуляція. Гравець може відкривати операції на кількох біржах одночасно, захищаючи депозит від коливань курсу. В рамках однієї платформи він може відкривати парний арбітраж, наприклад, USD/BTC.

Переваги скальпінгу:

 • швидке здобуття досвіду;
 • інтенсивне вивчення механіки криптовалютного ринку, методів аналізу;
 • хороша психологічна підготовка для подальших великих угод;
 • можливість заробляти із невеликим стартовим депозитом.

Освоїти перелічені нами та інші стилі торгівлі криптовалютою допоможе команда Crypto Crew. Ми створили першу в Україні крипту спільноту та ефективний навчальний курс для новачків. Навчаючись у нас, ви всього за місяць освоїте базові навички трейдера і будете готові діяти на біржі самостійно, роблячи мінімум помилок.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали