Глибина ринку: знаходження прихованих торгових можливостей

Глибина ринку: знаходження прихованих торгових можливостей

Зміст цієї статті:

Торгуючи на біржі, трейдер може використовувати дані біржової склянки для аналізу ринку та покращення торгової стратегії. Аналіз кількості ордерів, які виставлені на продаж чи купівлю, дозволяє визначати глибину ринку. Це важливий торговий показник, що впливає на ліквідність активу та зміну курсів. Розберемося, як аналізувати глибину ринку криптовалют, і як ці дані використовуватиме підвищення ефективності торгівлі на криптобіржі.

Що таке глибина ринку криптовалют та як вона визначається?

Глибиною ринку трейдери називають упорядковане відображення біржової склянки як графіка. Біржова склянка або книга ордерів – це журнал усіх лімітних заявок на продаж чи купівлю активу, виставлених користувачами біржі на даний момент. Нагадаємо, лімітними називаються заявки на купівлю чи продаж активу після досягнення ціною заданого рівня, тобто це відкладені ордери.

Графік глибини ринку відрізняється від цінового графіка тим, що на першому не відображаються ринкові дані – ви бачите лише заявки, що входять. По суті, графік глибини ринку показує нам співвідношення між Short і Long позиціями.

Глибина ринку вказує на наявність або відсутність умов, за яких велика кількість лімітних ордерів може поглинути створювані позиції. Наприклад, при низькій глибині, невеликій кількості відкладених ордерів, ціни стрімко зростають при купівлі трейдерами великого масиву активу. Так відбувається через те, що мало людей спочатку хочуть продати монету, тож попит підвищує курс. За високої глибини ситуація зворотна.

Як знайти приховані торгові можливості на ринку криптовалют?

Для підвищення стратегії трейдингу та пошуку прихованих торгових можливостей на криптовалютному ринку варто аналізувати глибину ринку, на підставі цих даних прогнозувати подальший рух ціни. Наприклад, велика кількість ордерів на купівлю монети говорить про її сильну позицію та зацікавленість трейдерів. А висока зацікавленість та попит завжди підвищують курс. Слідкуючи за глибиною ринку, ви можете приймати правильні торгові рішення – продавати, купувати актив або чекати і стежити за змінами ціни.

Аналіз глибини ринку криптовалют: як зробити правильний вибір?

Для аналізу глибини ринку є графік Depth Charts – це важливий інструмент технічного аналізу торгівлі криптовалютами. На що звертати увагу під час роботи з графіком:

  1. На великі відстрочені позиції. Саме завдяки таким ордерам курс продовжує рух або відскакує та змінює напрямок.
  2. На дублікати ордерів. Через проблематичність проведення великих угод на криптобіржах (операції з великими сумами впливають на курс крипти) трейдери часто проводять угоди невеликими партіями, використовуючи різні алгоритми. Помітивши дублікати ордерів, можна зробити висновок, що великі гравці намагаються продати або купити великий обсяг активу.
  3. На співвідношення всіх заявок та виконаних ордерів. Важливо дивитися на картину загалом, щоб не стати жертвою маніпуляцій великих гравців та маркет-мейкерів.

Як використати глибину ринку криптовалют для збільшення прибутку?

Підвищити прибутковість торгівлі криптовалютами допомагає правильний аналіз різних торгових показників, зокрема глибини ринку. Наприклад, якщо ви бачите низьку глибину на певному ціновому рівні, можна виставити ордер на купівлю монети на цьому рівні. Таке рішення дозволить купити актив дешевше. За високої глибини ринку можна продати актив, зафіксувавши прибуток за найбільш вигідним курсом.

Важливість глибини ринку криптовалют для успішної торгівлі на криптобіржах

Велика глибина ринку забезпечує високу ліквідність активу. Відстежуючи глибину, трейдери приймають вигідніші торгові рішення, знижуючи ризики від цінових стрибків. Важливо вміти аналізувати глибину крипторинка та користуватися додатковими інструментами технічного аналізу. Навчитися цьому ви можете у Crypto Crew. Наші ментори розкажуть, як збільшити прибуток за допомогою глибини ринку криптовалют, навчать працювати з біржовою склянкою та ціновими графіками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали