З чого почати новачкові у світі криптовалют?

З чого почати новачкові у світі криптовалют?

Зміст цієї статті:

Як почати заробляти на криптовалюті з нуля новачкові? Це питання ставлять усі, хто тільки починає вивчати крипту. Купити криптовалюту нескладно. Потрібно лише створити аккаунт на Binance або іншій популярній біржі, вибрати бажану криптовалюту та купити її з дебетової чи кредитної картки. А щоб почати заробляти, необхідно вивчити основи та поринути у тему.

Що таке блокчейн?

Перш ніж зрозуміти, як початківцю почати заробляти на криптовалюті, пропонуємо розібратися з блокчейном.

Блокчейн – це ряд блоків, де кожен містить цифрові дані. На прикладі біткоїну це виглядає так: усередині блоку зберігається інформація про серії транзакцій цієї криптовалюти, виконаних у певний час. Всі блоки ланцюга становлять блокчейн біткоїну та підтверджують операції, здійснені з моменту її створення.

Блокчейн є мережею комп’ютерів, можуть перебувати у різних країнах. І всі ці комп’ютери мають транзакції, коли-небудь записані в конкретному блокчейн. Ланцюг децентралізований, і тому надійний. Вона без проблем переживе різні катаклізми від відключення електроенергії до серйозних політичних подій.

Чому ж важливо вивчити цю технологію новачкові, щоб почати заробляти на криптовалюті? Тому що ваш віртуальний актив, біткоїн або будь-яка інша монета існує завдяки технології блокчейн.

Як почати користуватися криптовалютою новачкові: способи заробітку

Зареєструвавшись на популярній біржі або онлайн-обміннику, ви легко купите бажану криптовалюту. З чого почати новачкові заробляти на ній? Для отримання доходу з вашої крипти є кілька варіантів:

  • Трейдінг. Ви можете купувати та продавати крипту, заробляючи на різницях курсів. Для трейдингу існує безліч бірж.
  • Інвестиції. Вибравши топові монети, можна інвестувати в них і зберігати доти, поки їх курс не підніметься до позначки, що задовольняє вас, і потім успішно продати.
  • Заробіток на відсотках. Біржі пропонують альтернативу трейдингу у вигляді стейкінгу або криптолендінгу. Стейкінг можна порівняти з депозитом, біржа блокує певну кількість крипти для підтримки активності, а ви періодично отримуєте відсотки. Криптолендинг – це здавання крипти в оренду під відсотки, орендують її біржі та спеціальні криптолендингові послуги.

Щоб відповісти, з чого почати заробляти новачкові на криптовалюті, потрібно визначитися, як саме ви хочете заробляти.

З чого почати торгівлю криптовалютою новачкові: інвестиції та види трейдингу

Розмірковуючи, з чого почати інвестувати в криптовалюту новачку, більшість хоче отримати простий рецепт заробітку легких грошей. Варто розуміти, що волатильність цифрової валюти є дуже високою, і втратити тут можна більше, ніж на інших ринках. Перед початком інвестицій потрібно вивчити різноманітність крипти та вибрати перспективну валюту. Головне правило – інвестуйте рівно стільки, скільки не боїтеся втратити у разі провалу вашої інвестиційної стратегії.

Види трейдингу поділяються залежно від тривалості угоди. Наприклад, скальпінг – угода, вчинена за кілька хвилин. Скальпери відкривають безліч дрібних угод, звертаючи увагу на найменші коливання ціни, спричинені різними факторами. Новачку ця стратегія допоможе набратися досвіду, зрозуміти психологію трейдерів.

Свінг-трейдинг – ще один вид, що підходить новачкам. Позиція на біржі може утримуватися від кількох днів за кілька місяців. Почати торгувати криптовалютою новачку варто з перевірених монет, найбільш популярних та затребуваних. Такий варіант торгівлі не змушує від новачка приймати швидкі рішення, а отже, не буде стресовим.

Зрозуміти, як почати торгувати на біржі криптовалют новачкові допоможуть знання та поради спеціалістів. Як і більшість сфер діяльності, інвестиції та трейдинг потрібно вивчати. Трейдеру важливо вміти аналізувати ринок самостійно, щоб мінімізувати ризики. Навчитися нескладно, особливо якщо ви працюєте в команді. Приєднавшись до спільноти Сrypto Сrew, за місяць ви засвоїте основи та закриєте свої перші успішні угоди.

Автор: admin_cryptocrew