Техніки скальпінгу: опис та застосування

Техніки скальпінгу: опис та застосування

Зміст цієї статті:

Скальпінг – це короткострокова торгівля на криптобіржі чи інших фінансових ринках. Трейдери, які обрали цей стиль торгівлі, одержують незначний прибуток від короткострокової угоди. Їхнім завданням є відкриття великої кількості угод протягом дня для отримання високого доходу.

Які інструменти технічного аналізу підходять для скальпінгу?

Багатокомпонентний технічний аналіз використовується скальперами для пошуку найкращих точок вхід та виходи з угоди. Це дозволяє закрити більше вигідних угод. Скальпери знаходять точки входу ринку на початку тренду і закривають угоду, що він слабшає.

З інструментів технічного аналізу знаходити оптимальні точки входу та виходу допомагають:

 • Ковзаючі середні (MA). Вказують на середню ціну монети за вибраний час, визначають тренд.

 • Рівні підтримки та опору. Мінімальний та максимальний ціновий показник за вибраний час, точки, де курс активу починає та закінчує зростати.

 • Індекс відносної сили (RSI). Показує, наскільки сильним є тренд.

Крім інструментів технічного аналізу, підвищити ефективність скальпінгу допомагають боти. Це трейдингові програми, які за встановленими параметрами створюють та закривають безліч угод за короткий період. До популярних бот можна віднести програму 3Commas або Haasbot.

Як керувати ризиками при скальпінгу?

Через необхідність відкривати велику кількість угод, трейдер швидше втомлюється, він може пропустити момент, коли позицію необхідно закрити. У цьому випадку йому допоможуть ще два інструменти, популярні серед скальперів – це стоп-лосс та тейк-профіт.

Стоп-лосс – це заздалегідь автоматичне виставлення ордера на продаж активу, якщо його курс впаде до рівня, встановленого трейдером.

Тейк-профіт – це автоматичний продаж активу, коли його курс досягне певної ціни або переступить її. Цей інструмент допоможе зберегти прибуток, якщо курс активу різко змінить напрямок.

Як використовувати стоп-лосс та тейк-профіт при скальпінгу? Ці додаткові відкладені ордери виставляються після основної позиції на біржі. Наприклад, ви торгуєте на Binance і хочете виставити стоп-лосс. Як це зробити:

 • Виставити основну позицію продажу монети.

 • Встановити стоп – ціна активу, за якої його буде виставлено на продаж.

 • Вказати ліміт – ціна, за якою буде продано актив.

 • Кількість монет.

Як вибрати стратегію скальпінгу, що найбільше підходить для вас?

На ринку використовуються різні стратегії скальпінгу. Одна з найпопулярніших – торгівля з обмеженням діапазону. В даному випадку під діапазоном розуміється рух курсу між мінімальним та максимальним його рівнями протягом певного часу. Скальпери, які вибрали цю стратегію, можуть відкривати лонг чи шорт позиції залежить від курсу. Позиції відкриваються вручну, монета купується на підтримці, а продається на опорі. Можливе також розміщення лімітних ордерів, щоб закрити угоду за найвигіднішим курсом.

Одна з найпопулярніших класичних стратегій – торгівля у склянці. Скальпери аналізують дані так званої біржової склянки (журнал ордерів), стежать за пропорціями та визначають, в який бік рухатиметься ціна найближчим часом.

Існує також імпульсний скальпінг, гібридний та багато інших стратегій. Новачку варто ознайомитися з усіма, визначитися з декількома, які здаються йому найцікавішими, і на практиці вибрати відповідну.

Поради від професіоналів

Початківцям скальпінг здасться складним стилем торгівлі, але з досвідом та освоєнням навичок швидко та успішно закривати велику кількість угод за день стає простіше.

Поради для скальперів-початківців:

 • Вибирайте торгові пари з активів із високою волатильністю та ліквідністю.

 • Знайдіть надійну торгову платформу із невисокими комісіями.

 • Спробуйте торгувати із торговим ботом.

 • Не починайте торгівлю без плану-ризику-менеджменту, заздалегідь встановіть ліміти збитків на угоду, день і місяць.

 • Спробуйте кілька торгових стратегій, щоб вибрати відповідну.

Проходьте навчальний курс з трейдингу від Crypto Crew і дізнайтеся, як ефективно застосовувати техніки скальпінгу в режимі реального часу!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали