Трейдинг криптовалют навчання для початківців

Трейдинг криптовалют навчання для початківців

Зміст цієї статті:

Криптовалютний трейдинг називають одним із найприбутковіших способів заробітку на цифрових активах. Торгуючи криптою на біржі, трейдер може в рази збільшити свій капітал, але за наявності ефективної стратегії, навичок і знань, розуміння, як влаштований ринок. Навчання трейдингу криптовалют, варто пройти, якщо ви збираєтеся торгувати цифровими активами професійно, плануєте зробити трейдинг основним джерелом доходу.

Чому трейдинг – один із найкращих способів заробітку на криптовалюті

Трейдинг – це торгівля криптовалютою на біржі та заробіток на коливанні курсу монет. Волатильність крипторинка дуже висока, тому лише за кілька діб курс активу може впасти або зрости на десятки відсотків. Через це трейдинг називають ризикованим способом заробітку.

Завдання трейдера – купити крипту на початку зростання та продати на піку курсу. Якщо він прорахував ризики, зробив правильні прогнози і вчасно відкрив угоду, лише за пару днів трейдер має шанс збільшити капітал на 10 і навіть 20%. Потім йому доведеться дочекатись падіння ціни активу, щоб знову купити крипту – і так щоразу по колу. Початківців приваблює рентабельність торгівлі на біржі, тому з кожним днем ​​з’являється все більше курс навчання трейдингу для початківців.

Переваги трейдингу:

  • Відсутність інфляції. На відміну від звичайних грошей криптовалюта не схильна до інфляції, адже її курс залежить від попиту та пропозиції. Інвестуючи в крипту, у вас є добрі шанси отримати пристойний дохід, але завжди важливо пам’ятати про високу волатильність ринку та диверсифікувати інвестиційний портфель.
  • Збереження особистих даних. Проводячи транзакції на біржі, трейдеру не потрібно розкривати другій стороні операції персональну інформацію. Зберігання крипти на спеціальних гаманцях також анонімне.
  • Суми транзакцій. Сума операції при трейдингу не контролюється, гравці біржі мають можливість переводити великі суми без обмежень.
  • Захист. Крипта має надійніший захист, ніж фіатна валюта. Якщо трейдер користується перевіреною біржею, вибрав якісний гаманець для зберігання ключів та правильно налаштував його, актив перебуватиме у безпеці, зламати гаманець не так просто.

Один із головних недоліків трейдингу – складність. Цей вид заробітку підходить більш сучасним користувачам, а не новачкам. Торгівля на біржі – це не хобі, а реальна робота, тому навчання трейдингу на біржі криптовалюти потрібне.

Чи може новачок успішно заробляти, не проходячи навчання трейдингу криптовалютою з нуля?

Щоб торгувати криптою, важливо розумітися на активах, вміти робити перспективні інвестиції, прораховувати ризики та правильно розподіляти бюджет. Тому вихід на біржу без попереднього навчання трейдингу криптовалютою для початківців – це ризиковано, часто призводить до невдач.

Які помилки роблять новачки, які нехтують навчанням:

  • Вкладають усі гроші в одну криптовалюту, коли краще збалансувати портфель, обравши кілька активів.
  • Інвестують більше, ніж можуть собі дозволити втратити. Важливо пам’ятати, що курс може різко обвалитися. Вкладати потрібно ту суму, втрата якої не стане для вас серйозною проблемою.
  • Поспішають та йдуть на невиправдані ризики. Можливий ризик від угоди має становити лише кілька відсотків від капіталу. Відкриваючи угоди з високими ризиками, злити депозит можна лише за день.

Проходження повноцінного курсу навчання трейдингу криптовалютою допомагає уникнути цих помилок та стартувати в торгівлі цифровими активами успішніше, зберігаючи власні гроші.

Навчання трейдингу криптовалютою з нуля

Якщо ви хочете спробувати себе у торгівлі на біржі, проходьте навчання трейдингу криптовалютою у Crypto Crew! На заняттях ви навчитеся вибирати перспективні монети для інвестицій, правильно складати інвестиційний портфель та безпечно зберігати крипту, аналізувати курс і динаміку, торгувати успішно, слідуючи поточному тренду ринку, не піддаватися на маніпуляції, які можуть коштувати вам депозит. Навчаємо трейдингу криптовалют новачків та вже досвідчених трейдерів, які бажають вийти на новий рівень та збільшити доходи.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали